Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by NebojsaNS View Post
    Boze blagi idiotizma. Nisam to znao. Mada kontam da bi onda draft trajao predugo.
    Veruj mi da je dobro uradjeno. Sve sto odbrana uradi se boduje...

    Mada i ja bih gotivio da mozes da uzmes jedno krme, jednog lajnbekera i jednog DB-a. Jbg...

    Comment


    • #62
      Jebi ga, ko ce popamtiti sve igrace Ne bi da si masina
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #63
        Originally posted by NebojsaNS View Post
        San Francisco. Niko sem Seattlea im nece dati vise od 7-10 poena. Atlanta, Seattle, Houston, Pats, Giants. Ima da se probere.
        Sto Atlanta? Ipak ih napadaju 6 puta 3 zajebana napada...

        Arizona, SF, Sea, Pats, Bears...

        EDIT: Miko, znam bre sve startere u NFL-u

        Comment


        • #64
          Watt bi bio Top 5 contributor. Hall of Fame potencijal.

          Atlanta pravi dosta defensive plays. Tipa sackovi, INT, imaju ogromne DBove, mada se slazem se da imaju zajeban raspored. Zaboravio sam Broncose, iako ce imati problem be Vaughna.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #65
            Steelersi najbolja odbrana prosle god ove takodje!!!
            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • #66
              Originally posted by Ljuba90 View Post
              Sto Atlanta? Ipak ih napadaju 6 puta 3 zajebana napada...

              Arizona, SF, Sea, Pats, Bears...

              EDIT: Miko, znam bre sve startere u NFL-u



              Ja sam za ove 2-3 godine jedva pohvatao QB-ove, RB-ove i vecinu WR-a Ponekog TE-a i vecinu kickera Odbrambrenih znam jako malo
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #67
                Steelerse su uhvatile godine. Njih ce ove godine da cupa napad. Pritom igraju u onom zlu od divizije, nece tamo nikom biti lako.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Ljuba90 View Post
                  EDIT: Miko, znam bre sve startere u NFL-u
                  Ja vise znam tendencije, ne pratim kao nekad. Tipa dobra odbrana, pas, trcanje.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Mr.M View Post


                    Ja sam za ove 2-3 godine jedva pohvatao QB-ove, RB-ove i vecinu WR-a Ponekog TE-a i vecinu kickera Odbrambrenih znam jako malo
                    Meni odbrana zanimljivija nekako pa sam zato naucio

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Meni odbrana zanimljivija nekako pa sam zato naucio
                      Neverovatno mi je, ali vecina pocinje ovaj sport zbog napada, i kako vise ucis tako se sve vise vezujes za odbranu. Isti slucaj, ali bukvalno.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Neverovatno mi je, ali vecina pocinje ovaj sport zbog napada, i kako vise ucis tako se sve vise vezujes za odbranu. Isti slucaj, ali bukvalno.
                        Kada vidim neki dobar sack/hit/ff hocu da umrem od srece

                        A u napadu mi najinteresantnije dobro trcanje i hvatanje jednom rukom


                        P.S. Mnogo mi je drago sto bi odbrana Patsa trebalo da kida ove godine. Jedino sekondari upitan, ali ne kao pre dve godine recimo...

                        Comment


                        • #72
                          Meni secondary bas gotivan ove godine. Taman ono sto Bill voli. Vojska, sve roboti bez nekih zvezdi, malo visokih malo nizih, neki se mogu koristiti za weakside blitzeve iz druge linije, imamo i Dontu koji moze da se povlaci za midrange game, odlicno je to radio na Alabami. Inace mi se selekcija ove godine mnogo svidja, da Aron nije ubica i manijak smeo bih sada pare da stavim da idemo u SB, ovako ce biti klanja sa Peytonom.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Meni secondary bas gotivan ove godine. Taman ono sto Bill voli. Vojska, malo visokih malo nizih, neki se mogu koristiti za weakside blitzeve iz druge linije, imamo i Dontu koji moze da se povlace za midrange game. Imace mi se selekcija ove godine mnogo svidja, da Aron nije ubica i manijak smeo bih sada pare da stavim da idemo u SB, ovako ce biti klanja sa Paytonom.
                            Ja se najvise uzdam u Wilsona koji je dosao iz Arizone. Jeste da je mator, ali je igracina...
                            A i bas me interesuje kakav ce biti Logan...ima odlicne fizikalije.

                            Problem je sto je Talib spor, Dennard cesto ima problema sa zakonom, a Ras I je uvek povredjen. Arrington je rupa, dok je Mek sjajan na kao FS.

                            Collins bi mogao da bude odlican rotacioni igrac u ruki sezoni, a najvise ocekujem od Chandlera zverke. Samo da ima srece sa zdravljem.

                            Comment


                            • #74
                              Taliban je spor ali je klasa. Ako ga sakrijes i sa nekim brzim preuzmes zeceve tipa Welker, on sa tornjevima lako izlazi na kraj. Dennarda se ne bojim nimalo. Bio je Dillon recimo 10 puta veci problem od njega pa kako je igrao. Zna Ludak sa takvima, vidis da vecito dovodi robijase.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Taliban je spor ali je klasa. Ako ga sakrijes i sa nekim brzim preuzmes zeceve tipa Welker, on sa tornjevima lako izlazi na kraj. Dennarda se ne bojim nimalo. Bio je Dillon recimo 10 puta veci problem od njega pa kako je igrao. Zna Ludak sa takvima, vidis da vecito dovodi robijase.
                                Ma odlican je Taliban bio prosle sezone, ali me uvek strah protiv raznih Wallace-a, DeSeana itd... Dosta ce ipak zavisiti od pass rusha. A jedini je Chandla odlican u tom segmentu. Mada i Ninko, Collins i Kelly bi morali da pomognu.

                                Comment

                                Working...
                                X