Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ne znam dal' ce moci odma da se trejduje
    Pa ako nece za 1 kolo onda cemo za 2 kolo
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Vidi ti ove malverzacije, poceo i Ljuba da dere.Koliko nas tek losih trejdova ocekuje do deadline-a.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Vidi ti ove malverzacije, poceo i Ljuba da dere.Koliko nas tek losih trejdova ocekuje do deadline-a.
        Zasto los majke ti???meni su 2 RB sigurna u prvoj postavi Mccoy i Elington dok ce Gore da mi greje klupu....dok Bush mozda jeste bolji od Gora ali vredi pomoci malo Ljubasinu da prodje u play-off
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Za tebe je los zato sto si na gubitku, Gor ima dva problema:godine i Kolina zbog kojih tesko da ce da bude produktivan kao Redzi Bus.Kad si vec uzeo Busa trebalo je da bude za njega mesto u startnoj postavi, nigde ne pise da je zabranjeno da imas 3 RB.Mada u odnosu na draft opet si jaci.Ne treba njemu pomoc, u ovakvoj diviziji ce peske do PO kao sesti u ukupnom poretku, sada se mozda malo popne.
          Last edited by Ricma; 03-09-14, 20:18.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Za tebe je los zato sto si na gubitku, Gor ima dva problema:godine i Kolina zbog kojih tesko da ce da bude produktivan kao Redzi Bus.Kad si vec uzeo Busa trebalo je da bude za njega mesto u startnoj postavi, nigde ne pise da je zabranjeno da imas 3 RB.Mada u odnosu na draft opet si jaci.
            Ako je problem Kolin sta reci onda za Busha pored Staforda?
            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • Originally posted by jevta1992 View Post
              Ako je problem Kolin sta reci onda za Busha pored Staforda?
              Kolin od svih QB je najbolji RB, a Bus nije imao nikakvih problema sa Stefordom(koji izmedju ostalog ne ide tako cesto na opciju trcanja) u prosloj sezoni a njegov ucinak govori u prilog tome.A i Bus uglavnom ode posle 2-3 runde drafta, dosta pre Gora. Sto mi nije palo na pamet da ga draftujem u cetvrtoj rundi i pored toga sto sam imao 2 RB?

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Sto mi nije palo na pamet da ga draftujem u cetvrtoj rundi i pored toga sto sam imao 2 RB?
                Mozemo da pricamo...
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Ko je bolji TE Olsen ili Clay? ajde Ricma reci mi pa da te lakse pobedim

                  Comment


                  • Ko god da igra, dobices me.Ovako je Olsen bolji, mada sve to zavisi sa kim igraju.Sve koje sam draftovao sinoc imaju zajeban match-up tako da ne ocekujem da cu da te pobedim.

                    Comment


                    • Koga da stavim za startnog QB, mislio sam da stavim Aleksa ali Folesu predviđen bolji učinak

                      Comment


                      • Originally posted by AleksaVP View Post
                        Koga da stavim za startnog QB, mislio sam da stavim Aleksa ali Folesu predviđen bolji učinak
                        Kad god sam gledao te njihove projekcije zajebali su me, tako da nemoj to da gledas

                        Comment


                        • Pa zato pitam vas .. Razumete se bolje od mene

                          Kapiram da će obojica da imaju dobar skor, ne znam za koga da se odlučim

                          Ovi predlažu Folesa, ajde da ih poslušam ..

                          http://www.nfl.com/fantasyfootball/s...cks-for-week-1
                          Last edited by Lord Aleksoni; 03-09-14, 21:43.

                          Comment


                          • Originally posted by jevta1992 View Post
                            Mozemo da pricamo...
                            Vec smo se dogovorili nesto

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Vec smo se dogovorili nesto
                              Yes of course!!!Samo me zanima ko je stavio da se tek u petak odobravaju trejdovi kada kolo pocinje u cetvrtak???
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Tako je bilo i prosle godine, tri dana se ceka.Taman da svi vide i da glasaju protiv trejda ili da iskuliraju.

                                Comment

                                Working...
                                X