Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zamisli favorit si u finalu i desi ti se ova bolest od utakmice i igrača, kakav bi to epski meltdown bio

    Pošto je Power banovan može da se dogovorimo da on automatski ispada i da se ni ne igra naš duel?

    Comment


    • Napad Tampe se potrudio da me odrzi u igri da ne budem poslednji pred odlazak u drugu ligu..

      Comment


      • Cestitke Zola, Adams i jebo i zakljuco. Mada je i kod mene Johnson imao dobru partiju al je poraz zbog lose igre dva najbolja WR... Interesantno da igram 3 lige i u sve tri ce vrlo verovatno pobediti prvoplasirani koji su bili dominantni cele sezone, dakle bez iznenadjenja.

        Sto se tice ispadanja, komesar nam leti u drugu ligu

        Comment


        • Hvala!

          Nisam imao vremena juče da lepo ispratim finale, ali sam ulazio povremeno da vidim rezultate. Zanimljivo finale. Bilo je mislim 7-8 razlike za tebe pred Tenesi i GB. Meni ostao Adams, a tebi Henry. Adams na kraju doneo prevagu. Baš sam pre neki dan komentarisao ovde sa Bastiom da Adams ne može imati dva vezana loša kola za redom. I da će da se iskupi za prošlu sedmicu. Ovo mu je bilo najbolje kolo tokom cele sezone.

          U svakom slučaju, čestitke na zanimljivoj borbi!

          Čestitke i ostalima, vidimo se sledeće sezone!
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Čestitke Zola, primam gift card za proricanje dobrih partija
            Šala na stranu, ovo je bila tvoja sezona, od početka do kraja, bravo

            Comment


            • Čestitke Zoli na momačkoj sezoni! I moje dugogodišnje pokušavanje da se riješim pozicije komesara je konačno urodilo plodom. I have won, but at what cost

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Nisam imao vremena juče da lepo ispratim finale, ali sam ulazio povremeno da vidim rezultate. Zanimljivo finale. Bilo je mislim 7-8 razlike za tebe pred Tenesi i GB. Meni ostao Adams, a tebi Henry. Adams na kraju doneo prevagu. Baš sam pre neki dan komentarisao ovde sa Bastiom da Adams ne može imati dva vezana loša kola za redom. I da će da se iskupi za prošlu sedmicu. Ovo mu je bilo najbolje kolo tokom cele sezone.
                Da, zanimljivo je bilo. Ja nisam gledao drugo poluvreme meceva od 22h i SNF ali pre nego sto sam legao gledam odnos vidim da je blizu bilo a isto tako vidim vest da je sneg i lose vreme u Grin Beju reko odlicno, taman ce se vise igrati po zemlji. Kad ono...

                Comment


                • Hvala puno! Jednostavno se sve poklopilo ove sezone i to je to.

                  Što se tiče gift carda, trenutno je manjak rakije, ali biće nešto.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Zola, čestitam.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Što se tiče gift carda, trenutno je manjak rakije, ali biće nešto.
                      Uvek je manjak, ali imam ja vremena da sačekam

                      Comment


                      • Pozdrav društvo. Jesmo živi, zdravi?

                        Comment


                        • Jesmo..

                          Sada da li smo svi zbog stanja foruma pitanje je

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Jesmo..

                            Sada da li smo svi zbog stanja foruma pitanje je
                            Ulazim večeras prvi put nakon možda februara i vidim novi izgled. Je li samo to promjenjeno ili ste se opet nešto svađali?

                            Comment


                            • Ova verzija je uzasna, jbga Da kazem da sada manje secka, kod slanje postova zakoci ti ko da imas dial-up vezu pa dok se to ucita. Uzas

                              Jutros mi je isto pao na pamet fantazi, ali sam se zapitao ko ce uopste hteti da igra.

                              Comment


                              • Jbg meni se uvijek igra. Igraćemo pa makar 2 na 2

                                Comment

                                Working...
                                X