Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mark0 View Post
    Ja sam iznenađen isto, bukvalno sam se oprostio posle četvrtka. Sada sa nekim rezultatima ovog kola, ne znam ni da li pobeda protiv komesara sledeće nedelje može da mi donese PO.
    Ja sam jutros kao počeo da računam ručno i zapetljao se, koliko sam shvatio šanse za PO su mi minimalne pošto su prvog mjesta u diviziji ne mogu dočepati jer sam od CDC-a izgubio za 0,7 bodova ranije u sezoni. Pored dva proplasirana u PO ide još četvero, od kojih je jedan siguran Detektiv Ventura šupačkom pobjedom od 0,7 I Dirty je siguran u PO zar ne?

    Znači ostaju dva mjesta za koja ćemo da se fajtujemo ja Luzeri koji igraju protiv 3-9 Aleksonija i Marko jelte, s tim da Marko i ja igramo direktno i ako me dobije biće bolje plasiran zbog head-to-head rezultata.

    Čak i Power i Wicked mogu da dođu na isti skor kao i mi zar ne? A kao da gledam Dirty ima siguran PO i sad će da pusti ovog prljavog powera...

    Ne pamtim da je bila ovakva ludnica

    Comment


    • Budući da si pobedio u prvom odmeravanju snaga, red je da me pustiš sad

      Comment


      • Originally posted by Mark0 View Post
        Budući da si pobedio u prvom odmeravanju snaga, red je da me pustiš sad [emoji3]
        Mi smo već igrali?
        Vidi stvarno, week 2

        Opaa onda odlično ali šta se hleda ako budemo X to ne znam ni ja, možda odnos bodova u ta dva meča?
        Last edited by Bastia33; 01-12-20, 14:33.

        Comment


        • Pa ako bude x ja cu da uplatim loto i dobitak podelim

          Comment


          • Je je, "šupačka", a ovamo gubio 10 razlike do meča Iglsa - Houksa.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Bastia33 View Post
              Ja sam jutros kao počeo da računam ručno i zapetljao se, koliko sam shvatio šanse za PO su mi minimalne pošto su prvog mjesta u diviziji ne mogu dočepati jer sam od CDC-a izgubio za 0,7 bodova ranije u sezoni. Pored dva proplasirana u PO ide još četvero, od kojih je jedan siguran Detektiv Ventura šupačkom pobjedom od 0,7 I Dirty je siguran u PO zar ne?

              Znači ostaju dva mjesta za koja ćemo da se fajtujemo ja Luzeri koji igraju protiv 3-9 Aleksonija i Marko jelte, s tim da Marko i ja igramo direktno i ako me dobije biće bolje plasiran zbog head-to-head rezultata.

              Čak i Power i Wicked mogu da dođu na isti skor kao i mi zar ne? A kao da gledam Dirty ima siguran PO i sad će da pusti ovog prljavog powera...

              Ne pamtim da je bila ovakva ludnica
              Marko ako tebe dobije nece biti bolje plasiran zbog head-to-head nego zato sto ce imat bolji skor odnosno imace 7-6 a ti 6-7. U prevodu ko god dobije od vas dvojice ide u PO. Zbog toga sam i ja u PO sigurno jer mene sa 7 pobeda mogu da stignu samo ti, Marko i Luzeri a s obzirom da vi igrati jedan protiv drugog to znaci da jedan otpada sa 6-7 i ja sam siguran.

              E sad, sto se tice Powera i Wicked mislim da oni ostaju u igri samo ako obojica pobede zadnje kolo i obavezno ako Luzeri izgube, ako ne izgube onda sve ostale ekipe sa 6-7 sigurno ispadaju. Ako izgube Luzeri e onda tu ne zna ko koga jebe jer ce biti potencijalno nekoliko ekipa 6-7 skorom i onda ce jedna od njih da udje al ne znam koja. To bi bili recimo: Luzeri, Power, Wicked, gubitnik meca VP - Bastia i Sinovi naslednici. Svi bi mogli da imaju isti skor 6-7, jedan prolazi.

              Comment


              • Može li se desiti da bar sedam ekipa završi s minimum sedam pobeda i onda ispade jedna sa skorom 7-6? To bi zaista bio presedan u ovom sistemu.
                sigpic

                Comment


                • Sad ne, zato sto si ti pobedio Powera. Da si ti izgubio e onda bi se mogao desiti scenario da zadnje kolo Luzeri pobede i imaju 7-6, Bastia ili VP pobede to je jos jedna ekipa sa 7-6, Power pobedi mene i onda i ja i on imamo 7-6. To je onda cetiri ekipe koje se bore za 3 preostala mesta i jedna bi otpala. Ili kad bi to sve bilo i onda jos i CDC izgubi bilo bi pet ekipa za cetiri mesta i opet jedna 7-6 ekipa bi otpala. Samo ne znam ko bi otpao, vrlo moguce cak i ja jer bi samo Power imao vec dve pobede protiv mene ove sezone. Ali to je sad sve palo u vodu tvojom pobedom u zadnjoj sekundi

                  Comment


                  • Treba li nekom slightly used CeeDee Lamb za startnog QB-a?

                    Zajebanciju na stranu, vidim sad da nemamo trade deadline što svakako treba uvesti sledeće sezone, tipa do weeka 10. Ako dotad nisi složio tim kakav želiš i kakav ti se sviđa onda jebiga

                    *nisam složio tim kakav mi se sviđa*

                    Comment


                    • Eliot za rakiju i dalje važi. Stavio sam ga na klupu za sledeće kolo, ne znam jos da li cu i koliko puta da menjam..

                      Comment


                      • Originally posted by Mark0 View Post
                        Eliot za rakiju i dalje važi. Stavio sam ga na klupu za sledeće kolo, ne znam jos da li cu i koliko puta da menjam..
                        Sta bi trazio sa Eliota?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Sta bi trazio sa Eliota?
                          Najviše volim domacu dunju, ne znam sta nudis?

                          Comment


                          • Za dva dana imam kolokvijum a ja lupam glavu i kopam po waiver listi, jebo sam fantasy po hiljaditi put

                            Comment


                            • Nemoj da padneš kolokvijum i izgubiš duel, da te imam na duši
                              Meni svako jutro po završetku kola na poslu od 7:30h-8h prođe u čitanju izveštaja, tako da nisi jedini, samo smo neki sa faxom gotovi

                              Comment


                              • Pa mozete misliti koliko je meni trebalo da predjem sve one scenarije za PO I ja sam pre mnogo vise vremena provodio u toj rupi zvanoj waiver lista ali sad mnogo manje jer se trudim da odredim sta mi tacno treba, odnosno stavim na watch listu igrace koje zelim i onda odaberem da claim-ujem nesto ili ne i posle samo u utorak ujutru jednom udjem i vidim sta je ostalo posle lesinara sto su razgrabili. Posle samo ispratim vesti u toku nedelje jednom, dvaput dnevno pa ako potrefim da bas naletim na neku vest cim izadje onda gledam da li je slobodan igrac.
                                Uglavnom sve sto vise mozgas i pravis scenarije to je gore a i shvatio sam da mi je po psihu bolje kad ostavim igraca kojeg sam prvo hteo nego da ga zamenim pa da se kajem Ovako sastavis ekipu na osnovu neke prve logicne zamisli i sta Bog da, manje nervoze u svakom slucaju.
                                Last edited by Ol' Dirty Bastard; 03-12-20, 19:17.

                                Comment

                                Working...
                                X