Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neeee Tua neee ne mogu ovako da izgubim... jbt QBovi 7,3vs5,3

    hahahah i sad Gordon fumbluje na lini od JEDNOG jarda. Zašto ja nisam otišao spavati kad je sav normalan svijet otišao
    Last edited by Bastia33; 23-11-20, 00:49.

    Comment


    • Čestitke Dirty. Radujem se drugoj ligi, uistinu. Da je bilo pravde već bi prošle godine ispao.

      Comment


      • Velika je borba za drugu ligu, molim bez jinxovanja [emoji16]

        Comment


        • Originally posted by Bastia33 View Post
          Čestitke Dirty. Radujem se drugoj ligi, uistinu. Da je bilo pravde već bi prošle godine ispao.
          Sad gledam sta se tu sve izdesavalo, ja se pomirio posle partije Ryana kada ono Tua resio da odgovori jos gorom, da nije onaj TD postigao sa 1y imao bi i manje od njega. A fumble Gordona da ne pricam, mada te mozda i ne bi spasio, ne znam koliko bi uzeo. U svakom slucaju polako s tu drugu ligu, za dva kola u ovoj ligi moze svasta da se desi.

          Comment


          • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
            Sad gledam sta se tu sve izdesavalo, ja se pomirio posle partije Ryana kada ono Tua resio da odgovori jos gorom, da nije onaj TD postigao sa 1y imao bi i manje od njega. A fumble Gordona da ne pricam, mada te mozda i ne bi spasio, ne znam koliko bi uzeo. U svakom slucaju polako s tu drugu ligu, za dva kola u ovoj ligi moze svasta da se desi.
            Ne bi me Gordon izvadio, samo bi bilo još gore jer bi izgubio sa manjom razlikom i to porazio bi me Schultz sa TDom u zadnjem driveu

            4 od uadnjih 5 nedelja nisam pošteno prebacio 75 bodova. Svaka pobjeda sa toliko bodova je user a ne postignuće

            Comment


            • Situacija se dodatno komplikuje na tabeli.

              Comment


              • Mislim da sam sa sedmom pobedom obezbedio plejof.
                sigpic

                Comment


                • Najjace sto Bastia kaze da ce ispasti u drugu ligu a on, uz malo srece, u onoj drugoj diviziji moze i do bye week-a

                  Comment


                  • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                    Najjace sto Bastia kaze da ce ispasti u drugu ligu a on, uz malo srece, u onoj drugoj diviziji moze i do bye week-a
                    E sad me već u facu zajebavaš Ja visim na L5 streaku a on priča o byeu

                    Comment


                    • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                      Najjace sto Bastia kaze da ce ispasti u drugu ligu a on, uz malo srece, u onoj drugoj diviziji moze i do bye week-a
                      Kakav su NFC Istok u drugoj diviziji.
                      sigpic

                      Comment


                      • O Boze, Peterson sa 3yd istrcana skupi i td

                        Comment


                        • Originally posted by Mark0 View Post
                          O Boze, Peterson sa 3yd istrcana skupi i td
                          Evo još jednog [emoji3590]

                          Comment


                          • Zola vas pozdravlja što se tiče plej ofa do 15og kola.

                            Šteta što ne mogu da odmorim igrače naredne 3 sedmice.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                              Evo još jednog [emoji3590]
                              A ja imam RB mašinu i nenadjebivog igrača Dalasa, Eliota koji ne skupi ni 30 jardi.
                              Srećno Zola u PO, meni neka je srećna borba za opstanak.

                              Comment


                              • Jedno upozorenje: utakmica Stilersa i Rejvensa je odložena za nedelju u 7 i 15. Međutim, realna opcija je da meč bude odložen, tako da pratite vesti na tu temu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X