Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Proculo se na poluvremenu u svlacionici da sam pretio otkazima ovde na forumu pa su poceli da igraju kako Bog zapoveda i doneli pobedu. Mada ce svakako biti trejdova

    Comment


    • Viđi nešto... ja sam posle onih prvih utakmica vec bio pokojni. Toliko su bili losi, da su mi projektovali 75 poena Evo sam zavrsio kolo sa 100 i kusur bodova Sad mogu samo da se nadam da ce Zola i njegova trojica veceras da ga popuse

      Comment


      • Bice na prcokevu, da su dva igraca mislim da bi dobio, ovako tesko. Al odmah da znas pikirao sam ti jednog od RB-ova, verovatno Montgomerija, tako da ocekuj ponudu za trejd ove nedelje kad pregledam malo i ostale ekipe

        Comment


        • I treba da izgubim kad sam se ispromasivao sa postavom samo tako. Pokupim Wilsona sa namjerom da zamijenim Mixona i na kraju ga ostavim na klupi... on prekuca a Mixon opet nista. Dvoumio se kojeg od dva WR-a Cowboysa da ostavim na klupi i naravno odlucim se za Gallupa koji uze duplo vise poena od Coopera

          TE mi se povrijedio u prvoj cetvrtini. Oba QB-a koje imam su imali slabu nedelju...

          Comment


          • Još jedan tesan poraz, ide ekspresan povratak u drugu ligu

            Comment


            • Sinovi naslednici imas ponudu za trejd

              Comment


              • Skroz korektan trejd i rijetko 50/50 trejd rekao bih, ne znam na čiju stranu važe više. Što se mene tiče prolazi vam lagano.

                Comment


                • Originally posted by The Changeling View Post
                  I treba da izgubim kad sam se ispromasivao sa postavom samo tako. Pokupim Wilsona sa namjerom da zamijenim Mixona i na kraju ga ostavim na klupi... on prekuca a Mixon opet nista. Dvoumio se kojeg od dva WR-a Cowboysa da ostavim na klupi i naravno odlucim se za Gallupa koji uze duplo vise poena od Coopera

                  TE mi se povrijedio u prvoj cetvrtini. Oba QB-a koje imam su imali slabu nedelju...
                  Jbga, kako si krenuo kolo, ovo što si izgurao preko 100 je top. Na kraju sam mislio i da ću izgubiti, ali izvukao Hill. [emoji3]

                  Bila dobra borba. [emoji3]





                  Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Samo da se zna ni ja nisam nedostupan što se trejdova tiče. Spreman sam da slušam ponude ako neko ima prijedlog, i 1za1 i 2za1.

                    Comment


                    • Ima li neko WR za trejd?

                      Comment


                      • Originally posted by Mark0 View Post
                        Ima li neko WR za trejd?
                        Ako ti se sviđa neki od mojih pusti poruku pa da se dogovaramo

                        Comment


                        • Sviđaju mi se svi starteri
                          Pitanje je koga bih morao da se odreknem?

                          Comment


                          • Taman dovedem DJ-a da izbacim Dobbinsa i sad ovi odloze i moram da izbacim Henrya i ubacim Dobbinsa opet...

                            Comment


                            • Originally posted by Mark0 View Post
                              Sviđaju mi se svi starteri
                              Pitanje je koga bih morao da se odreknem?
                              Corey Davis - Gaskin?

                              Comment


                              • Promenila se situacija, Tenesi ne igra ovo kolo.. Napravio sam još jednu promenu, Gaskin mi je sad u postavi, sačekacu sl nedelju da vidim da li će Bell igrati i kako, pa prema tome da se vodim..

                                Comment

                                Working...
                                X