Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogami, vidim ja da ce bit belaja oko drafta

    Comment


    • Zato je dobro što je Bastia poslao pm, ja sam izabrao prva 3

      Comment


      • Na telefonu sam i gledam na brzinu poruke vaše, baš je šareno. Prebrojim sve večeras kada dođem kući ali ako bude onako kako se na prvu čini postavljam draft sledeću subotu ili nedelju naveče pa nađite načine da se pojavite, imaćete 8-9 dana unaprijed. Ali opet kažem trebam prvo da prebrojim ovo večeras, ima ih i koji se nisu javili

        Hvala zola na anketi i pomoći ;)

        Comment


        • Zola u ovoj anketi je trebala biti i opcija za odabir više ponuda, ne mora se samo jedna izabrati.

          Preko poruka je vas 8 glasalo plus ja to je 9 od 12 članova za sada, i ovako je stanje
          6 #1 29.8. subota 20-22h
          7 #2 30.8. nedelja 20-22h
          5 #3 31.8. ponedeljak 20-22h
          6 #4 1.9. utorak 20-22h
          6 #5 2.9. sreda 20-22h
          7 #6 3.9. četvrtak 20-22h
          5 #7 4.9. petak 20-22h

          Znači nedelja i četvrtak vode za sada, s tim da je subota ispala jer bi već sada bilo prekasno da za sutra zakazujemo

          Comment


          • Sad bi bilo dobro da ovi sto nisu glasali kažu da li im odgovara neki od ta 2 dana. I mene možeš da računas i za četvrtak..
            Last edited by Mark0; 28-08-20, 18:29.

            Comment


            • Ja nisam glasao jer mi odgovara sve

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                Ja nisam glasao jer mi odgovara sve
                I ti se glasovi broje

                Comment


                • Ma i meni generalno odgovara vecina datuma al uvek je bolje da draft bude sto blize pocetku sezone kako bi se izbegle potencijalne situacije gde izgubis igraca a nije ni pocela sezona zato sto se povredio na treningu, prebio zenu ili napravio neku drugu glupost. Zato sam vise za cetvrtak u ovom slucaju, kad se vec bira izmedju cetvrtka i nedelje.

                  Comment


                  • Moze cetvrtak. Taman da imam vremena da uradim domaci i da se spremim za draft jer sam bas slabo ispratio desavanja.

                    Comment


                    • Originally posted by The Changeling View Post
                      Moze cetvrtak. Taman da imam vremena da uradim domaci i da se spremim za draft jer sam bas slabo ispratio desavanja.
                      Ja sam zasada samo u glavi razgraničio koga gdje i kako, trenutno mi je najveći problem šta ako me zapadne prvi pik. Ne vjerujem CMC-u ni najmanje ove godine

                      Comment


                      • Dajte kod za 1 ligu

                        Comment


                        • Pa ti si vec ubačen u ligu, ili je neko drugi vlasnik tima Luzeri?
                          https://fantasy.nfl.com/league/1872806

                          Comment


                          • Trebalo bi da je to GAGA, davno sam mu poslao pozivnicu. Možda mu je trebao samo link lige.

                            Anyway, DRAFT JE U ČETVRTAK 03.09. U 21:00H CET

                            @The Changeling pomaži ti si tamo, EDT je east daylight time zar ne? Koliko je to u minusu za nama ovdje, 6 sati ili se nešto mijenjalo?
                            Last edited by Bastia33; 30-08-20, 10:33.

                            Comment


                            • Mi ovamo kaskamo 6 sati za nebeskim narodom.

                              Comment


                              • Originally posted by The Changeling View Post
                                Mi ovamo kaskamo 6 sati za nebeskim narodom.
                                Nemoj samo da nam zagadjujes i ovaj deo foruma zivota ti.

                                Comment

                                Working...
                                X