Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igram i ja, šta ste me zvali pa me terate

    Comment


    • Igras naravno. Ali u drugoj ligi

      Comment


      • Originally posted by The Changeling View Post
        Ocemo li draft u nedelju? Boziji dan, valjda niko ne radi
        Može što se mene tiče, ako su i ostali za stavljamo na crveno slovo draft

        Originally posted by Cassius Clay View Post
        Igram i ja, šta ste me zvali pa me terate
        Obrati se u svoju matičnu ligu

        Comment


        • Može, taman. Nisam za prvu ligu kad nisam nikad ni igrao

          Comment


          • Ne vjerujem da ću ja moći u nedjelju.

            Comment


            • Ako ne bude u nedelju, da pomenem da ja ne mogu u ponedeljak. Mogu utorak, srijedu i cetvrtak preko dana tj najkasnije u osam uvece tamo po vasem vremenu. Petak i subotu ne mogu nikako.

              Comment


              • Večeras kad dođem kući ću staviti anketu sa nekoliko opcija i pustiti svima PM pa koja opcija bude imala najveći broj odgovora, taj je termin

                Edit- ako bude uopšte sezone i svega sa ovim shitshowom u toj banana državi, vidim sad da ju Lionsi juče čak trening otkazali...
                Last edited by Bastia33; 27-08-20, 12:30.

                Comment


                • Cirkus.
                  Meni odgovara svaki dan dokle god imam 24h ranije Info kad je draft.

                  Comment


                  • Originally posted by Bastia33 View Post

                    Edit- ako bude uopšte sezone i svega sa ovim shitshowom u toj banana državi, vidim sad da ju Lionsi juče čak trening otkazali...
                    Slazem se sa ovim da je banana drzava... ne moze biti nista drugo kad je puna bijesnih majmuna.

                    Comment


                    • Nastavlja se NBA, tako da verujem da će krenuti i ovo redovno.

                      Comment


                      • Prevelike su pare u NFL-u. Bukvalno ih jedino nuklearni rat moze zaustaviti

                        Comment


                        • Zna li neko kako staviti anektu u temu, i da li to mogu samo moderatori ili i mi seljaci?

                          Comment


                          • Mislim da to mogu samo muderatori.

                            Nista, uvijek mozes u postu napisati termine pa cemo glasati... Samo posle ti da prebrojis glasove

                            Comment


                            • Stavio sam anketu, pa glasajte kad stignete. [emoji3]

                              Da olakšamo malo komesaru da ne broji glasove. [emoji16]

                              Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Jel smemo mi iz druge lige da vas trolujemo? Cisto da zezamo komesara?

                                Comment

                                Working...
                                X