Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igram, svakako. The show must go on.

    S obzirom da je Čemerika biznis, ne država, biznis neće trpeti.
    sigpic

    Comment


    • I'm in

      Comment


      • Tu sam i ja

        Comment


        • Checking in...

          Comment


          • Igram i ja naravno, ako bude

            Comment


            • I ja sam za igru !

              Comment


              • Liga počinje 9. septembra.

                Comment


                • Novina od ove godine da su uveli 3 mesta za povredjene igrace. Ali svaki komesar moze sam da podesi broj. Mislim da je bilo reci o tome i ovde, mahom su bili glasovi protiv.

                  Comment


                  • Ako sam dobro upratio, prijavilo se 10 za vasu ligu tj A liga je popunjena.

                    Comment


                    • Bilo nas je 12 prošle sezone. Ako se ne varam Banjaluka i Ynwa su završili na 11. odnosno 12. poziciji a iz B lige treba da upadnu Power i Aleksa. Ako se nisam nesto zajebo, izvinjavam se unapred..

                      Comment


                      • U sledeća dva-tri dana pregledam i presložim sve, skontam ko se ubacuje ko izbacuje pa šaljem pozivnice. Počnite sa domaćim i mockovima, brzo će draft.

                        Originally posted by Mark0 View Post
                        Novina od ove godine da su uveli 3 mesta za povredjene igrace. Ali svaki komesar moze sam da podesi broj. Mislim da je bilo reci o tome i ovde, mahom su bili glasovi protiv.
                        Ja sam predložio, odbijeno je. Ove godine se moramo dogovoriti za bar jedno mjesto jer bilo koji igrač može da bude pozitivan i van stroja bar 2 nedelje.

                        Comment


                        • Jel ima mesta za redovnog igraca???
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Nakon prošlogodišnjeg clusterfucka sa onim ispadanjem i promocijama ne znam ni sam što sam ostao komesar još, ali evo ga new year same shit, Ricma mijenja sistem opet. Prošle godine smo u dogovoru odlučili da pošto je u prvoj ligi 12 igrača, trojica najgorih na kraju playoffa ispada.

                            Originally posted by Ricma View Post
                            Napravio sam previd, z0la i CDC bi trebalo da se izrotiraju. CDC je bio cetvrti, a z0la peti. CDC kod vas, z0la kod nas. Ne znam zasto sam mislio prvo da CDC ide u prvu ligu, pa sam z0lu ubacio naknadno.

                            Posto nas ima 12, razmisljam o promeni sistema sto se tice ispadanja. Trojica ispadaju na osnovu plasmana u PO. Moze i cetvorica, ali kapiram da to vecini nece da odgovara. Prvih sest PO, drugih sest opstanak.

                            U II ligi, najbolji iz regularne sezone+dva najbolje plasirana nakon PO. Ako cetiri upada, onda i drugoplasirani iz regularne sezone ide u I ligu.

                            Edit: Greska je nastala zato sto sam u trenutku pisanja mislio da je z0la bio drugi u regularnoj sezoni, a i Twisto je u tom trenutku odustao. Pomesalo se.
                            Originally posted by Mr.M View Post
                            Da ne bude zabune oko ispadanja kao prosle sezone, imate Maricev post sa pocetka sezone.


                            Ispada troje iz prve lige posle plej-ofa za ispadanje, ne na osnovu regularnog plasmana (mada bi meni ovo drugo verovatno vise odgovaralo jer cu dobiti ovu zadnju utakmicu).

                            Ulazi sampion regularnog dela iz druge lige i dva najbolja posle plej-ofa neracunajuci prvog iz regularnog dela.

                            Na osnovu ovog ispadaju Bizoni, Banjaluka Gravediggers i YNWA.

                            Ulaze u ligu @Lord Aleksoni , @Powerslave (koji je sad valjda @The Changeling ?) i @GAGA@ koliko sam shvatio, potvrdiću još sa Marićem pa im šaljem pozivnice.

                            Evo našeg spiska za ovu godinu i ko je potvrdio:
                            Bastia POTVRDIO
                            Wicked Games
                            CDC team (za njega odgovara @Sinovac? )
                            Vidikovac Packers (Mark0) POTVRDIO
                            Addicted2HouseMusic (zola)
                            Polk High 33's (Ol Dirty) POTVRDIO
                            Detektiv Ventura
                            Loco Syndicate (trigger) POTVRDIO
                            Sinovi naslednici (Sinovac)

                            Aleksoni POTVRDIO
                            Powerslave (ili kako se već sad zove) POTVRDIO
                            GAGA
                            Biću iskren da za ostale timove nemam pojma ko je ko a mrzim me da dalje kopam po starim postovima, ako nije problem da potvrdite još jednom sa imenom tima.
                            Last edited by Bastia33; 17-08-20, 00:09.

                            Comment


                            • Bogami, ja jedva cekam da krene sezona. Nesto sam se nenormalno uzelio fudbalu ove godine Bas sam juce iz dosade narucio dva dresa

                              Comment


                              • Wicked je Mr Twister, tako da piši da je potvrdio
                                Trigger I Djordje su onda Loco Syndicate i Detektiv Ventura tim.
                                Tako da ostaje Sinovac, njegov drug i Gaga.
                                Last edited by Mark0; 16-08-20, 22:25.

                                Comment

                                Working...
                                X