Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • JimmyG je samo dva puta ove sezone presao 14p, mogu da se kladim da ce danas otici na 25+
    Imam 2 odlicna risivera i obojica mi donesu po krompir u kolu. Pre neku nedelju Evans, juce Kupp

    Comment


    • Koliko me usrao onaj trejd Zeke za DJa i Chrisa. DJ je izgleda benchovan jer je bio aktivan, trenirao kroz sedmicu dakle zdrav, i Drake je dobio sve lopte, a David na twitteru izrazio nezadovoljstvo...

      Comment


      • Originally posted by trigger View Post
        Mene izdao Wentz, a mogao sam lako da se osamim na vrhu tabele.
        E sad sam se osamio na dnu tabele, koja katastrofa, 5 poraza zaredom.

        Comment


        • @Mark0 bas sam razmisljao prosle nedelje opet da probam da trejdujem za nekog TE tako da si mi taman dosao Samo sad moramo da cekamo da se odobri.

          Comment


          • Aj srecno nam bilo

            Edit: Da li trejd stupa na snagu u nedelju, tj imamo na raspolaganju igrace, ili tek od ponedeljka?
            Last edited by Mark0; 22-11-19, 20:52.

            Comment


            • Moram post na post jer se edit ocigledno nije primetio
              Da li trejd stupa na snagu u nedelju, tj imamo na raspolaganju igrace, ili tek od ponedeljka?

              Comment


              • Ja mislim da cemo moci vec sutra da ih ubacimo jer ih dobijamo sutra ujutru ali nisam siguran iskreno. Videcemo sutra.

                Comment


                • Otpustim proslo kolo ispade najboljeg igraca. Sada Bastia mora pasti inace mi ode prvo mesto i slobodna nedelja

                  Comment


                  • Da ne bude zabune oko ispadanja kao prosle sezone, imate Maricev post sa pocetka sezone.


                    Ispada troje iz prve lige posle plej-ofa za ispadanje, ne na osnovu regularnog plasmana (mada bi meni ovo drugo verovatno vise odgovaralo jer cu dobiti ovu zadnju utakmicu).

                    Ulazi sampion regularnog dela iz druge lige i dva najbolja posle plej-ofa neracunajuci prvog iz regularnog dela.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Nesto razmisljam, da nije mnogo 3 ekipe da ispadaju? Ne mislim sad na ovu sezonu, tako je kako je, nego od sledece. Fudbalske lige od po 18 timova pa im ispadaju tri a mi sa 10 nam ispadnu 3. Dva ekipe bi mi nekako bilo taman.

                      Comment


                      • Nije mnogo, ovako ljudi imaju više želju da igraju koji su u drugoj ligi

                        Comment


                        • Pa nije 10, nego 12

                          Comment


                          • Fair enough

                            Comment


                            • Kako ovo izgleda, počnite polake birati novog komesara

                              Comment


                              • Ispalo je da sam mogao i izgubiti..

                                Comment

                                Working...
                                X