Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako sam ja uspeo da preokrenem i pobedim za poen Bog zna samo, oko pola 11 sam zadnji put proverio stanje i gubio sam jedno 90 razlike fora mada su mi glavni igraci tek poceli igrati.

    Comment


    • Ja ni sam ne znam kako sam vezao 2 pobjede

      Comment


      • Danas su Bersi dobili još jednog tifoza.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Pepesnyg View Post
          Ja ni sam ne znam kako sam vezao 2 pobjede
          Tebi stvarno svaka cast. Ja sam mislio da pokusam da ti dam neku trejd ponudu, 2 za 1, ali nisam uspeo nista da iskombinujem.

          Comment


          • Originally posted by Mark0 View Post
            Tebi stvarno svaka cast. Ja sam mislio da pokusam da ti dam neku trejd ponudu, 2 za 1, ali nisam uspeo nista da iskombinujem.
            Posle drafta sam imao 5 qb i 2 rb koja nece igrati nikako

            Comment


            • Sad kad sam pokupio ovog Gallmana, dovesce nekog sa strane koji ce ga potpuno zaseniti, 100%

              Comment


              • Ja sam izgubio 2 od 3 na neki bizaran način a mogao sam lako biti 3-0 koliko sam poena nakupio svake nedelje

                Zadnje nedelje bi svakog pobjedio mimo ovog što sam igrao prošle nedelje dje za bod izgubih.
                Last edited by MrTwister; 25-09-19, 13:03.

                Comment


                • Daniel Jones added a Baker droppovan je linija koja mi je uveliko popravila dan, srce mi zaigra. gazi mrave iz Ohia, odvratno su nahajpovani

                  Inače prve tri nedelje sam sve obavljao preko telefona uz loš internet, sad me se držite kad je to prošlo, threepeat u najavi

                  Originally posted by Crni Đorđe View Post
                  Danas su Bersi dobili još jednog tifoza.
                  unsubscribe

                  Comment


                  • Sto mi uze Dorsetta ispred nosa :P

                    Comment


                    • Originally posted by Bastia33 View Post

                      unsubscribe
                      Bersi su moćna odbrana ali da doguraju do 23 poena je i mene iznenadilo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                        Bersi su moćna odbrana ali da doguraju do 23 poena je i mene iznenadilo.
                        Da je bilo ko bio na drugoj strani pa hajde, ali ovi Redskinsi su zlo. Gori su od Dolphina ali Miami je bar namjerno onako lošOvi uložili bogaoca u offseasonu i draftovali QB u prvoj rundi i opet su ko go k

                        Comment


                        • Bastia evo ti odgovor na trejd ponudu: https://youtu.be/8QxIIz1yEsA?t=44

                          Mislim korektna je ponuda skroz ali nisam spreman Kamaru da pustim za DJ-a s obzirom kako Arizona igra. Da je PPR liga pa i da razmislim.

                          Comment


                          • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                            Bastia evo ti odgovor na trejd ponudu: https://youtu.be/8QxIIz1yEsA?t=44

                            Mislim korektna je ponuda skroz ali nisam spreman Kamaru da pustim za DJ-a s obzirom kako Arizona igra. Da je PPR liga pa i da razmislim.
                            Hahaha, shooters shoot, pokušao pokušao

                            Mislim Goodwin je po meni week to week WR2 sa prosječnom šansom da bude i WR1, Tampa počinje da se kotrlja lagano a Arians je digao u visine svakog ko mu je bio na slotu, pa sam mislio da će te on privući.

                            Comment


                            • Dva Freemana za jednog RB, ponude? Bye week 6 ne dolazi u obzir, jbg Bastia mislio sam da te cimam za Macka da isposlujemo nesto..
                              Last edited by Mark0; 28-09-19, 16:38.

                              Comment


                              • Originally posted by Mark0 View Post
                                Dva Freemana za jednog RB, ponude? Bye week 6 ne dolazi u obzir, jbg Bastia mislio sam da te cimam za Macka da isposlujemo nesto..
                                Ne bi ti Mack ni prošao Nažalost ja ti nemam šta ponuditi, ne uklapa mi se taj paket nikako sa mojim RB-ovima.

                                Na drugu stranu, 3-0 si, šta ti hoćeš Pusti nas što smo već zasrali da se čupamo trejdovima

                                Comment

                                Working...
                                X