Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igram,igram ,samo da pocne vec
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Jack View Post
      Igram,igram ,samo da pocne vec
      Takodje

      Comment


      • Originally posted by Jack View Post
        Igram,igram ,samo da pocne vec
        Jos malo

        Comment


        • I ja sam tu...
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Moja franšiza i dalje jaše.
            sigpic

            Comment


            • Comment


              • Rekao sam prosle godine da necu vise igrati, lagao sam racunajte me i ove godine

                Comment


                • Igram.
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Daj da se skupimo da nas bude malo vise redovnijih...
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Neka se ovde prijave svi koji su igrali fantasy u obe lige prosle godine i unazad. Pa da onda taman odradimo i podelu, Maric je imao jednu pricu za drugu ligu, ovde to nije ispraceno pa da sve dogovorimo.

                      Comment


                      • Ima ovdje dosta posla, trebam sad jedan dan kada budem imao vremena (vjer nedelja) da napravim listu svih iz prošle godine (imena timova + nikovi ovjde) pa da vidimo ko se javlja a ko ne do kraja avgusta tamo, za nekih mjesec dana. Onda mo da utvrdimo hoćemo da širimo prvu ligu na 12 ili ne, šta da radimo sa druge itd.

                        Imamo dakle finih mjesec i jače dana da se sve kao ljudi dogovorimo, alo oživite sezona samo što nije počela, zaluđenost glave fantasy footballom počinje!

                        Comment


                        • Vracite me dje mi je i mjesto(prva liga), pa cemo lako za ostalo

                          Comment


                          • Kako je krenulo sa holdout-ovima, ove godine će draft biti zeznutiji nego ikad.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mariću hoćeš li se izjasnit više

                              Comment


                              • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                                Kako je krenulo sa holdout-ovima, ove godine će draft biti zeznutiji nego ikad.
                                Hoće neko za 10€ da draftuje Gordona u prvoj rundi?

                                Inače ne pričamo pred draft o igračima na ovoj temi, ali imam osjećaj da će se Bell na svim mockovima lansirati u top 3-5 u narednim nedeljama, već je počelo opasno loženje iz kampa Jetsa a tek počeli sa treningom.

                                Comment

                                Working...
                                X