Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakvi, ja mislim da ce Goff imati comeback utakmicu posle one lose partije, siguran si ti

    Comment


    • Da neće ići po dobrom znao sam čim se Miler povredio u prvom drajvu Teksansa.
      sigpic

      Comment


      • Poserem se i na Alshona i na Baldwina, bačen pik treće runde i da mi nije dobio jedan meč ono nakon vraćanja iz povrede i Alshon bi bio bačen sedmi pik... i sad ljudi odluče da pokidaju. A Boga mi serem se i na Folesa

        Biće ovo gusto, Samuel sa hendikepom od 12.5 poena protiv Thomasa, ne znam živ na koga bih se kladio da je ovakva situacija u stvarnom životu...

        Ali cilj ostvaren, preživio sam ovaj week sa 50/50 šansama da preživim

        Comment


        • Jebi ga Maricu, moraces jos jednu sezonu sacekati da ukrstimo koplja, ispucase se ovi moji
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
            Ma kakvi, ja mislim da ce Goff imati comeback utakmicu posle one lose partije, siguran si ti
            Ipak je bio ocajan Al svejedno nije bilo velikih sansi za Crnog Djordja. Drugi PO mec ce biti gusto, ispratice se

            Comment


            • Originally posted by Bastia33 View Post
              Poserem se i na Alshona i na Baldwina, bačen pik treće runde i da mi nije dobio jedan meč ono nakon vraćanja iz povrede i Alshon bi bio bačen sedmi pik... i sad ljudi odluče da pokidaju. A Boga mi serem se i na Folesa

              Biće ovo gusto, Samuel sa hendikepom od 12.5 poena protiv Thomasa, ne znam živ na koga bih se kladio da je ovakva situacija u stvarnom životu...

              Ali cilj ostvaren, preživio sam ovaj week sa 50/50 šansama da preživim
              Al sta si ti pokupio sa waivera, kad vidim ucinak ova 3 RB-a u ovoj nedelji samo, ja nisam ni znao da postoje ti likovi

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                Al sta si ti pokupio sa waivera, kad vidim ucinak ova 3 RB-a u ovoj nedelji samo, ja nisam ni znao da postoje ti likovi
                Pa pazi, nije bitno koliko je loš ili neiskusan RB, svi RB-ovi sijaju u dobrim napadima i u dobrom playcallingu. To znači da ako se RB1 Steelersa, Chiefsa ili u ovom slučaju run-heavy napada Ravensa povrijedi, njegova zamjena će biti efikasna koliko i on jer uživa u dobroj OL i dobrim akcijama sa puno nošenja/screen pasova.

                Čim je sranje sa Bellom počelo, svi su skočili na sledećeg RB-a na depth chartu Steelersa - Connera. Kad se Conner povrijedio, idemo dalje po depth chartu, Samuels sada dobija sve one lopte koje bi Bell i Conner dobili. Isto i za Chiefse, ode Hunt - njegove snepove dobija Ware. Povrijedi se on, njegove snepove dobija Williams.

                Slična stvar je u Chargersima, ne igra Gordon - Ekeler ima tonu lopti. Kada se i on povrijedio, neki tamo Justin Jackson pokidao na TNF-u.

                To je ustvari još bolji scenario jer tada si siguran da će tvoj igrač biti preko 70% vremena na terenu jer jednostavno nema više RB-ova u postavi koji bi mu mogli ukrasti nošenja i lopte.

                Comment


                • Cestitke Bastia, potpuno zasluzena pobeda, srecno i tebi i Bizonima u finalu

                  Comment


                  • Zasluzeno dve najbolje ekipe u finalu. Bizoni favoriti realno, mnogo bolji matchup imaju njegovi igraci.

                    Comment


                    • Meh, ako Bojd ne bude igrao biće sve više nego otvoreno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Hvala vam, čestitke i tebi trigger na polufinalu. Ko zna gdje bi ko bio sada da sam te nagovorio na onaj trejd sa DJ-om

                        Originally posted by Crni Đorđe View Post
                        Meh, ako Bojd ne bude igrao biće sve više nego otvoreno.
                        Ma daa, jer ti je on inače glavni igrač oko kog se vrti cijela stvar Vidim jinxovanje je ove nedelje još ranije počelo

                        Comment


                        • Originally posted by trigger View Post
                          Cestitke Bastia, potpuno zasluzena pobeda, srecno i tebi i Bizonima u finalu
                          Hvala hvala Mozda sam blagi favorit u finalu i kao branilac titule ne osecam nikakav pritisak i ako znamo koliko je tesko ponoviti uspeh
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Bastia33 View Post
                            Hvala vam, čestitke i tebi trigger na polufinalu. Ko zna gdje bi ko bio sada da sam te nagovorio na onaj trejd sa DJ-om


                            E sta bi bilo kad bi bilo, mada svi igraci koje si nudio su bili povredjeni ove nedelje, al opet mi je zao sto ga nisam trejdovao niko me nije nervirao kao on.

                            Bice ti puno 3 titule zaredom Jack

                            Comment


                            • Hahaha fml

                              U dvije nedelje sam sa WR postave OBJ, Josh, Baldwin, Jeffery pao na Foster-Callaway + FA. Ima li iko trenutno na svijetu a da je u finalu svoje lige goru WR postavu od mene

                              Ali mi je u jednu ruku i drago što sam se riješio Douga i Alshona, oni bi bili samo handcuff u ovakvoj situaciji. Znam da Jacka ne mogu dobiti sa takvim WR-ovima kojima je visok pod ali plafon 12-13 poena, moram da zažmirim i gađam sa ovim što su boom or bust

                              Comment


                              • Originally posted by Bastia33 View Post
                                Hahaha fml

                                U dvije nedelje sam sa WR postave OBJ, Josh, Baldwin, Jeffery pao na Foster-Callaway + FA. Ima li iko trenutno na svijetu a da je u finalu svoje lige goru WR postavu od mene

                                Ali mi je u jednu ruku i drago što sam se riješio Douga i Alshona, oni bi bili samo handcuff u ovakvoj situaciji. Znam da Jacka ne mogu dobiti sa takvim WR-ovima kojima je visok pod ali plafon 12-13 poena, moram da zažmirim i gađam sa ovim što su boom or bust
                                Meni Bojd i Hilton ni da prismrde treningu AJ ovom ludaku Hilton mozda i ne treba,al kljakav Bojd u gostima Brownsima ili Tate kao i da nemam nikog
                                Uglavnom srecno pa nek pobedi bolji/srecniji

                                Originally posted by trigger View Post
                                E sta bi bilo kad bi bilo, mada svi igraci koje si nudio su bili povredjeni ove nedelje, al opet mi je zao sto ga nisam trejdovao niko me nije nervirao kao on.

                                Bice ti puno 3 titule zaredom Jack
                                nece nece
                                Last edited by Jack; 20-12-18, 19:06.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X