Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On je na FA i kod nas, a imamo dva tima vise.. Ovo je odigrao juce i nikad vise.

    Comment


    • Pa bio bi kriminal da ga je neko sinoć startovao. Lik čestito nije prebacio 12 poena ove sezone, s razlogom je na waiveru. Još protiv Jagsa težak matchup, istih tih Jagsa koji blicuju sa 8 ljudi i onda 2 od 3 Pro Bowl LB-a i S-a ne mogu da sruše ovo nekonstantno divljače niz teren

      Danas na redditu podatak da je startovan u 14% rostera na ESPN-u, kladim se da je bar pola tih neaktivni igrači kojima stoji u postavi od starta, a ostali su srećnici sa IR timom.

      Comment


      • Tacno sam znao da gubim ako odem u WC rundu, imao sam neki osecaj zato sam se i "plasio" toga...

        Comment


        • Trigger i Dirty kao da se bore ko manje želi da prođe dalje.

          Comment


          • Ja imam osecaj da ce on pobediti hahaha. Trenutno i vodi ubedljivo znas kad ce ovi moji da stignu ovih 20 poena, nikad

            Mrzim Dejvida Dzonsona.
            Last edited by .....; 09-12-18, 23:38.

            Comment


            • Ma kakvi, evo ga TD Coopera za pobedu Mislim realno 3 igraca na 1 je ostalo a razlika mala, jeste Gurley ludak al ide na odbranu Bearsa, nema sanse da pokida.

              Comment


              • E kad bi ovaj mrtvi Dzonson uradio nesto, pa da vec slavim, ovako do utorka ujutru strepim

                Dobar ovaj Amari Kuper
                Last edited by .....; 10-12-18, 00:11.

                Comment


                • To je to, cestitike Nisam ni mogao bolje jer iskreno Landrya nisam ni razmatrao nesto tako da, zasluzena pobeda. Al da mi je krivo, krivo mi je

                  Comment


                  • Joj al jinxuje ovaj ODB cekaj, stani, nemoj jos, lud je Gurley.

                    Comment


                    • A priznajem u pocetku jesam jinx-ovao al ovo je stvarno nemoguce za pobediti, previse je cak i za Gurleya. Da su ti ostala neka 3 nebitna igraca pa i ajde al QB,RB,WR stvarno nemoguce.

                      Comment


                      • Uglavnom ko god da prodje od nas dvojice izgubice od Bastie.

                        Comment


                        • Poceo si da jinx-ujes vec za naredno kolo znaci

                          Comment


                          • Za tako vazan duel valja poceti unapred

                            Comment


                            • A i u drugom WC duelu je napeto k'o na WC šolji. Tilen - Digs večeras rešavaju.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                                Poceo si da jinx-ujes vec za naredno kolo znaci
                                Originally posted by trigger View Post
                                Za tako vazan duel valja poceti unapred
                                Aloo neću više riječi da čujem

                                Ali ne ozbiljno, imaš bolesno dobre matchupove a ja ni ne znam hoću li imati dovoljno igrača da složim startnu postavu.

                                Comment

                                Working...
                                X