Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uros94 View Post
    Кад почиње сезона? Сад? Сутра? Следеће недеље? Ког понедељка?
    Za 2 nedelje!!!
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Steelersi ce tako da izduvaju sa odbranom ove godine, ljudi nisu svesni. Ta divizija nikad nije bila ofanzivno potentnija, a standardno su AFC bolji napadi. Ovi su prestari, pretrcavace ih, prebacivace. Ali dobro, tvoj problem
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by jevta1992 View Post
        Brate Heath Miller ti je povredjen na duze mislim da krece tek od 3,4 kola da igra!
        Provalio sam. Rekoh da sam se izbedačio što mi nije otišla ova tema u pretplate pa sam kasno video dogovor oko samog održavanja drafta te sam morao na auto pick, pa sam na brzaka napravio neku listu, bez gledanja detaljno oko povrede željenih igrača. Šteta jbg.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Steelersi ce tako da izduvaju sa odbranom ove godine, ljudi nisu svesni. Ta divizija nikad nije bila ofanzivno potentnija, a standardno su AFC bolji napadi. Ovi su prestari, pretrcavace ih, prebacivace. Ali dobro, tvoj problem
          Brate Troy,Woodley,Keisel,Timmons i Clark nisu za potcenjivanje!
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • @Mladja

            E vidis, ti si malo zeznuo stvar. OK, Peyton i Stevie (mada smo mi pass heavy tim dokle god je Toma medju zivima, sve da imamo 6 jednorukih hvataca, dobar je brat, ali nije bas fantasy value). Ostatak hvataca i trkaca si bas uzeo iz timova gde ne treba (TE Minesote, covek ce se samo koristiti kao primarni bloker APu, onda onaj iz Brownsa, usrecice se sa sve Weedenom, Sproles koji ce deliti snapove sa Ingramom u timu gde je isto u napadu prvih 25 opcija pas). Odbrana i Gostovski OK, ostalo ce biti problem i morace Peyton da igra kao manijak da te vadi.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • vadiću se na AP ako ništa drugo, bar ću da naučim mnoge stvari što se NFL-a tiče, a i ovaj fantasy će mi dati dodatni motiv da pratim utakmice vikendom.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Sone ne moras ni moj tim zaobilaziti, Uros solidan tim samo ja Vicka ne bih uzeo za QB-a, mislim da si imao bolji izbor...
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Нисам га ја бирао, а право да ти кажем и не знам ни за њега ни за неког другог ко није Брејди, Менингови и Флако... и Коперник, али све сте их узели.
                  Бирао сам само прва 3-4 и касније аутопик.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Mada kad pocne sezona bice tu dosta menjanja, ja sam i sad razgledavao malo da nekog zamenim od igraca mada sacekacu dok sezona pocne, bice tu stealova samo takvih
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • @Miko

                      Imas dva igraca koji ce gusiti jedan drugog u istom timu, zbog Capernickovog optiona na koji polako prelaze Gore ce izgubiti jarde. Imas samo jednog TE, i to staklenog po izdrzljivosti, to obavezno da sredis. Ostalo manje vise ok.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Ali i dalje sam odusevljen zbog 3 kickera

                        Comment


                        • Htio sam Steven Jacksona ali otisao mi pred nosom, nzm ni ko ga uzeo i onda sam imao opciju Gore ili Bush, cenio sam da je Gore bolji, mada mi je i DeMarco bio zelja ali nisam htio da kockam sa njim u 2-oj a vidim neko jeste...

                          A sto se TE-a tice, kasno sam kupio, zadnja pozicija u prvom timu, cenio sam da mi je vaznije da pokupim dobru odbranu i kickera ranije a ovi su manje-vise tu negde sa poenima svi

                          Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ali i dalje sam odusevljen zbog 3 kickera
                          Skontao na kraju drafta da imam tri, mada su svi koliko mislim glavni kickeri tako ne sumnjam da cu jednog draftovati Verovatno cu pokusati uzeti TE-a nekog
                          Last edited by Mr.M; 26-08-13, 00:27.
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Da se nadje.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ali zasto 3 jebena kikera?

                              Jedan je dovoljan i onda ga samo zamenis kada mu bude bye week. Ja vec dve godine za redom tako radim i nemam nikakvih problema. Uvek se nadje neko pouzdan.

                              Bez sale, moras to da menjas...

                              Comment


                              • QB : Matthew Stafford, Jake Locker
                                RB : Adrian Peterson, Reggie Bush, Andre Brown, Shane Vereen, Felix Jones
                                WR : Andre Johnson, Jordy Nelson, Justin Blackmon, Chris Givens
                                TE : Greg Olsen, Dustin Keller
                                K : Lawrence Tynes
                                DEF : St. Louis Rams

                                Trenutno razmisljam sa pola mozga ali da kazem sa kojima sam zadovoljan a sa kojima nisam.

                                Matthew Stafford mi je ok. Znam da ima nekoliko njih koji ce imati mnogo vise bodova od njega, ali jbg nismo svi mogli dobiti najbolje. Ima 7-8 likova koje bi uzeo prije njega, ali i on mi je ok...

                                Jake Locker - ja o ovom liku ne znam nista. Neka ga tu, pa ce biti koristi i od njega.

                                Adrian Peterson -

                                Reggie Bush - Moglo je bolje,ali sta vise da trazim od ove pozicije kad sam dobio ovoga gore Ovi ostali RB-ovi su mi ok. Mogu Brown i Vereen donijeti koji bod Ovog Felix Jones-a ne znam, ali dobro nece mi on ni igrati cesto.

                                Andre Johnson - Ima boljih od njega ali ce mi i on zavrsavati posao. Solidan pik.. dovoljno dobar da donese pristojnu kolicinu bodova.
                                Jordy Nelson - Jos jedan "solidni" u timu. Samo da mi se on i Johnson ne povrijede.
                                Ovaj Givens ce mi biti treca opcija dok Blackmonu ne istekne suspenzija,a onda cu da vidim sta cu sa njim.

                                Greg Olsen - Sigruno mi ne bi bio prvi pik na ovoj poziciji ali se ne bunim.
                                Dustin Keller - Pa dje njega nadje brate autodrafte? Sve ti j*bem. Dje ga iskopa... Ovo mi je moralo kontru udarit za Petersona. Odakle on na mojoj listi? Ma ko ga j*be. Snaci su se nekako.

                                Lawrence Tynes - Kicker k'o kicker. Nemam pojma ko je ovaj lik.. samo neka udara

                                DEF Rams - Sigurno ne bi njih izabrao jer ima boljih odbrana u ligi ali nisu ni ovi losi.


                                Eto. Dobio sam AP-a i to cu da proslavim A ovi ostali su onako osrednji. Ali me j*be ovaj Keller. Jos ne shvatam dje je njega iskopao...
                                Valjda bude nesto od ove ekipe.

                                Volio bi da cujem misljenje od vas sto bolje poznajete neke od ovih igraca

                                Comment

                                Working...
                                X