Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Mene Dirty pregazi Nista, mijenjaju se ciljevi za ovu sezonu... sad je cilj da se ostane u prvoj ligi
    Iskidase moji a jos sam i sa odbranom pogresio totalno. Nego gledam sledece kolo sa Bizonom igram a Gurley bye, jebem ti srecu Ako me dobije bice prvi a pobednik divizije ima bye u PO, znaci dzaba mi skor dobar kad moram kroz WC

    Comment


    • Uf uf ovo će da bude malo zeznuto

      Comment




      • Hvala Mahomesu na ispucavanju. Zaostajao 30 bodova juče, a dobio skoro 20 razlike.

        Comment


        • Malo me krenulo poslednjih par nedelja, taman da razocarenje bude vece na kraju

          Comment


          • Ja ne znam kako sam u igri za PO i dalje, uzimajući u obzir da mi je trkački korpus nepostojeći dosta dugo.
            sigpic

            Comment


            • Retard zaboravio da izbacim Johnsona...

              Comment


              • Gledam maloprije 80-86 i kontam imaš ti tu još jako dobre šanse, kad čujem kako se Hanson dere sa strane i gledam kako se MCM-u prebacuje skor za +10 Bolestan je, i sledeće sezone lagano će cijela prve runda da bude RB-ovi... Gurley, MCM, Kamara, Gordon, DJ, Bell, Barkley, Fournette ako se neko zajebe, Hunt i Zeke. Ni AB, ni Thomas, i Hill, nikoga ne bih uzeo ispred njih.

                Comment


                • Fuckfuckfuck ode mi Gordon

                  Toliko o mojim očekivanjima u PO ako se ne vrati brzo... A sad je glavno da ja dobijem a da neko od vas dvojice gore izgubi, neophodan mi je bye u w14

                  edit: oooops vidim tek sad da se bye daje prvom u diviziji, a ne po overallu. Opaa

                  Comment


                  • Ajde Powerslave ako si covek dobices Bizona zadnje kolo

                    Comment


                    • Ja se nadam da nece

                      Comment


                      • I ja se nadam da neće.
                        sigpic

                        Comment


                        • I ja se nadam da nece Zahuktali mi se Mekafri i Eliot,nema stajanja ,idemo po odbranu trofeja
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja uvijek idem na pobjedu! E sad sto mi se tim raspada, to
                            je druga prica

                            Comment


                            • Znaci ja i Power sami protiv svih Mada ne znam sto vi brinete, mislim da ako budete imali svi po 6-7 da ce Powerslave opet biti najlosije plasiran u tom krugu al nisam 100% siguran kakav je tiebreaker.

                              Comment


                              • Ako se gledaju međusobni mečevi, ja sam bezbedan pošto sam dobio obojicu.

                                E sad, ako se gleda odnos datih i primljenih poena moglo bi biti dosta kombinacija.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X