Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobrodosao

    Vazda ima mjesta, samo sto ces prvo u drugu ligu da se prekalis

    Comment


    • Nije problem

      Comment


      • Pozdrav, najbitnije je samo da budes aktivan a mesta uvek ima sto kaze Power

        Comment


        • I ja bih uskocio u tu razvojnu ligu ako nije problem, nisam igrao do sada NFL fantasy, imam iskustva sa premier fpl
          "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

          Comment


          • takodje

            Comment


            • Originally posted by etfovac View Post
              I ja bih uskocio u tu razvojnu ligu ako nije problem, nisam igrao do sada NFL fantasy, imam iskustva sa premier fpl
              To ti nista nece znaciti, osim ako nisi igrao premier fantasy sa draft sistemom

              Comment


              • Originally posted by etfovac View Post
                I ja bih uskocio u tu razvojnu ligu ako nije problem, nisam igrao do sada NFL fantasy, imam iskustva sa premier fpl
                Neće ti biti problem.

                I ja sam počeo prošle sezone i nisam imao pojma kako funkcioniše. Zato pre početka oficijalnog drafta, imaš takoreći draft za vežbanje. Ima dosta soba u kojima su drugi ljudi koji vežbaju. Tako da možeš svakako da se pripremiš kad dođe prava stvar.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Koji sistem koristite snejk ili aukcija?

                  Comment


                  • Snake. I ja sam debitovao prosle sezone, moze dosta da se pohvata kroz te mock draftove, malo da se odradi skeniranje timova i to je to za draft. Dobar draft vise od pola posla za celu sezonu..

                    Comment


                    • Ja da potvrdim samo ucesce za novu sezonu posto ne znam hocu li se setiti u skorije vreme da udjem na forum
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Pokretaćemo tu priču za jedno mjesec dana, uglavnom ljudi računajte da igramo opet.

                        Comment


                        • Која је платформа - yahoo ili nfl?

                          Comment


                          • NFL ..

                            Comment


                            • Ако не будем изван земље, радо ћу играти.

                              Comment


                              • Možda može i aukcija verzija. Tu navijački možeš da dovedeš par omiljenih igrača, ili iz ekipe za koji su.

                                Comment

                                Working...
                                X