Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad mi još više krivo što nisam prošao u PO, Bell večeras 47,80 poena sunce ti.

    Comment


    • Originally posted by Jack View Post
      Evo ti prilike,Melvin Gordon mi se .povredi glavni mi bio u ekipi,sad jedino neko cudo MCoy,Blunt i Rivers da ucine
      Ipak nista, koliko smo pokidali ono 10. kolo toliko smo ovde podbacili, al eto opet ti pobedi. Pocinjem da razvijam opasan animozitet prema Bizonima

      Comment


      • Ja dogurao do polufinala sa ovom krs ekipom,vise nego zadovoljan.

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          Ipak nista, koliko smo pokidali ono 10. kolo toliko smo ovde podbacili, al eto opet ti pobedi. Pocinjem da razvijam opasan animozitet prema Bizonima
          Ne lezim ti,nema sta Do sledecih susreta
          sigpic

          Comment


          • Cestitke BL Gravediggersima, ocajna partija mojih momaka

            Comment


            • Blackout nekih igrača, moje taktiziranje i sve se završilo porazom. Svakako sam zadovoljan učinkom, ipak 11 pobeda. Mada je igra predviđala skor 2-11 posle drafta. Ali, doduše, nisam je ja ni draftovao.
              sigpic

              Comment


              • Jebi se Bene pizdo najveca!

                Comment


                • Cestitam ekipi Bizoni na pobedi,tj forumasu Jack.
                  Sto se mene tice prezadovoljan sam ovom sezonom,nakon ocajnog drafta premasio sam ocekivanja.

                  Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                  Comment


                  • Hvala

                    Finale ni ja nisam ocekivao,RB me ispostavali maksimalo celu sezonu,pogotovu McCoy kome sam opet dao sansu na draftu
                    sigpic

                    Comment


                    • Cestitke pobedniku, meni je i finale sa ovakvim rosterom bilo daleko iznad ocekivanja, cak nisam ni menjao nista tokom sezone skoro, DeAngelo mi je bio u ekipi do kraja iako je od week 5 bio beskoristan, jednostavno na FA nije bilo kvaliteta.

                      Sledece sezone treba obratiti paznju ko igra ovo i mozda skratiti na 12 timova, pola ljudi je prestalo da stima u zadnjih par kola kad su izgubili sanse za PO i tako uticali na regularnost, to se desavalo i ranije, ako su bezobrazni pa ne izdvoje 2 minuta sedmicno i kad ispadnu, onda ne treba ni da igraju narednih godina.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Na kraju 7. mesto, katastrofa Cestitke pobedniku i userskim Bizonima

                        Dvojica nisu uopste namestali tim tokom cele sezone, i cini mi se da oni nisu uopste na forumu. Ima ljudi koji su aktivni ovde na ovom podforumu a ne igraju fantasy treba njih pitati da igraju. Ovu dvojicu sledece sezone izbaciti i ako se jave da igraju.

                        Comment


                        • Hvala hvala da se zahvalim igracima sto su na treninzima i predsezoni bili vredni sto je i dalo rezultate

                          Trigeru protiv tebe me jeste usralo posteno,ostalo rutinski,finale pogotovu,a Blant mi najjaci samo ulazi da postigne TD valjda najvise u istoriji NE za sezonu
                          Last edited by Jack; 27-12-16, 13:02.
                          sigpic

                          Comment


                          • Meni peto mesto, sa samo tri poraza tokom cele igre. Blekaut cele ekipe se odigrao u 1/4, u najgorem mogućem trenutku.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                              Meni peto mesto, sa samo tri poraza tokom cele igre. Blekaut cele ekipe se odigrao u 1/4, u najgorem mogućem trenutku.
                              Meni u 1/4 finalu protiv tebe partija sezone, bilo je sudjeno ocigledno

                              Comment


                              • Originally posted by Radulov47 View Post
                                Meni u 1/4 finalu protiv tebe partija sezone, bilo je sudjeno ocigledno
                                Tada su te igrači propisno ispoštovali.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X