Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
    Bice to interesantan divizijski derbi, cenim sa malo poena gde ce nijanse odlucivati
    Dobra procena, meni je fejlovao Lendri i to je spustilo ukupan broj bodova. Do poslednjeg minuta sam se dvoumio između Lamara Milera i Adžaija i zaista ne znam zašto sam ostavio Milera da trči protiv odbrane Vikinga. Doduše, to će mi se obiti o glavu samo ako ti Vitaker donese 20+ bodova večeras i donese ti pobedu za narrow squeak.
    sigpic

    Comment


    • Mene Eliot izvukao ovo kolo, mada nije jos gotovo protivnik ima odbranu veceras. I opet izostavim Kolmana, video neku vest da nece mnogo igrati u Denveru zbog nekog rizika, i on pokida opet

      Comment


      • Originally posted by Crni Đorđe View Post
        Dobra procena, meni je fejlovao Lendri i to je spustilo ukupan broj bodova. Do poslednjeg minuta sam se dvoumio između Lamara Milera i Adžaija i zaista ne znam zašto sam ostavio Milera da trči protiv odbrane Vikinga. Doduše, to će mi se obiti o glavu samo ako ti Vitaker donese 20+ bodova večeras i donese ti pobedu za narrow squeak.
        Ja sam izveo najbolji sastav koji sam imao a jedva sam prebacio 50 poena Tesko ce Fozi imati 22 poena koliko mi treba al nada umire poslednja, ide mi malo u prilog i sto Kem nece igrati pa se mozda malo vise okrenu trcanju.

        Comment


        • Pitanje za komesara, ako recimo Pryor bude igrao kvoterbeka za Brownse nekim slucajem a zvanicno je WR, da li mi se racunaju njegove jarde bacanjem ili baceni TD ?

          Comment


          • Ne znam zato sto nemam iskustva sa tim i nemam pojma.Da se to desilo u toku meca verovatno bi mu se racunale brojke ko da je QB.Ni ne znam ko bi mogao da ti odgovori na to, posto se ovo veoma retko desava.

            Comment


            • Meni se cini da je Antonio Brown jednom bacio pas za td i da se racunalo, mada nisam sasvim siguran. Takodje je i Sanu to uradio, mislim da se racuna.

              Comment


              • http://ftw.usatoday.com/2016/09/terr...rowns-snaps-qb

                Citao sam ovo pa zato pitam, kazu ovi iz yahoo-a da se kod njih racunaju i passing yards osim ako komesar lige nije kojim slucajem iskljucio to a verujem da ti nisi nista dirao tako da ce verovatno da se racuna sve. Al videcemo ako do toga dodje svejedno ga necu vaditi iz tima

                Comment


                • Adžaji odigra meč koji u karijeri više neće moći ponoviti i ja ga ostavim na klupi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kakva borba u Division 1, četiri tima imaju po 4-2

                    Comment


                    • Ove nedelje imam nekoliko neugodnih match-up-ova i biće dobro pitanje na šta će ličiti posle raspucavanja od protekle nedelje.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ima srece ODB sto sam ove nedelje bencovao Latavijusa i Hila.Dobro da mi njihov ucinak nije trebao za pobedu.

                        Comment


                        • Ma mogao si i izbaciti trojicu iz tima opet bi dobio, lose partije mojih totalno

                          Comment


                          • Situacija je takva da bi u ovom trenutku cela prva divizija zavrsila u plej-ofu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ocajno sam draftovao,sada placam cenu toga.Tri vezana poraza,ni jednom nisam prebacio 90 poena.

                              Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                              Comment


                              • DeMarco me nije razočarao do sada, uvek dvocifren

                                Comment

                                Working...
                                X