Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E nek sam i ja prešao 100 bodova i spasio se velike sramote i 0-4 Hvala Jonesu na 300 jardi i Bellu što se vratio!

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Ubio me je trigger u pojam, otprilike skoro uvek prebacim stotku, ali tesko da cu ove nedelje da dobacim do 121.Podbacio duo iz Ouklenda.
      Gledam ja sad rezultat, reko super konacno sam pobedio, jes da je protivnik opet prebacio 100 al nema veze. Kad onda vidim da ti je ostala odbrana Vikinga jos, znaci oni ce ladno da imaju preko 16 poena, videces

      I nikako da igram protiv ovih sto ne namestaju tim, uvek mi zapadnu ovi sto idu preko 100.

      Comment


      • Ko god je imao Bena i ostatak navale Stilersa se omrsio sinoć. Mada je to bila sigurica - ono veče protiv Iglsa se neće ponoviti više ove sezone, dok je odbrana Čifsa odigrala meč sezone protiv Džetsa i to je došlo na nivelisanje i naplatu sinoć.

        GoSteelers na skoru 3-1, što je već prebacilo očekivanja koja su data posle drafta (2-11).
        sigpic

        Comment


        • Dzaba mi Ben, Trigeru nekoliko igraca probilo projekcije.Pre 24 sata bio sam blagi favorit i imao sam jak start.Sada treba da se nadam da ce Ilija da baci 4-5 INT da bih pobedio.

          Comment


          • Ušao sam u niz pobeda ali evo već sledeće kolo idem na Rićmu brata gde mi prognoziraju poraz

            Cam našao sada da se povredi valjda nije ništa strašno, uvek mogu da računam na njegovih 15-20 poena. Ali dobro tu je brat Simjan da uskoči..

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Dzaba mi Ben, Trigeru nekoliko igraca probilo projekcije.Pre 24 sata bio sam blagi favorit i imao sam jak start.Sada treba da se nadam da ce Ilija da baci 4-5 INT da bih pobedio.
              Well, pošto je to Ilaj, ne bih otpisivao takav razvoj događaja kada zagusti večeras.
              sigpic

              Comment


              • Neporazen i dalje Ovo kolo mi klupa imala skoro kao prvi tim Al me seru zato RBkovi,slatke muke
                sigpic

                Comment


                • Pratimo te u stopu, kiksnućeš ti već negde

                  Comment


                  • Cetvrto kolo gotovo a OBJ bez tacdauna.3-1,nije lose s obzirom da mi je ekipa katastrofa,sve utakmice do sada na mali broj poena.

                    Comment


                    • Originally posted by Radulov47 View Post
                      Cetvrto kolo gotovo a OBJ bez tacdauna.
                      A neko mi je na draftu srao kad sam uzeo Jonesa ispred OBJa

                      Comment


                      • Originally posted by Bastia33 View Post
                        A neko mi je na draftu srao kad sam uzeo Jonesa ispred OBJa
                        Secam se te poruke na cetu,samo ne znam ko je poslao

                        Comment


                        • Projektuju veoma neizvestan meč sa Dirty-jem ove nedelje, mada već imam bar dve nedoumice oko startne postave i potencijalnih waivera.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bice to interesantan divizijski derbi, cenim sa malo poena gde ce nijanse odlucivati

                            Comment


                            • Originally posted by Radulov47 View Post
                              Secam se te poruke na cetu,samo ne znam ko je poslao
                              Miko to rece, navijac je Dzajantsa.

                              Po meni nema tu nikakve velike razlike izmedju njih dvojice, a i Dzons je bi bio projektovan odmah iza Bekama.Zanimljivo da je pogresio o oko Dzonsona iz Arizone, ali i ja bih draftovao Garlija pre njega zbog konkurencije koju ima Arizona na RB.

                              Comment


                              • Hoće neko da trejda Qb za Simjana?

                                Comment

                                Working...
                                X