Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Урош94 View Post
    Ако Аризона нешто значајно не поправи у наставку, смеши ми се најгоре коло у историји ове игре.
    Jos kad vidis sta moj kiker radi al arizona ocajna sto jes jes

    K
    sigpic

    Comment


    • Cam nešto slab večeras, ima protiv Vikinga 3 inta

      Comment


      • Nelson - 22,1
        Da se Mekarti nije glupirao u drugom poluvremenu, išlo bi do trideset.
        sigpic

        Comment


        • Odbrana Čifsa - 21 poen, luda kućo Misurija.

          Ako se nešto ludački ne zajebe, sa 3-0 u prvu bye nedelju.
          Last edited by Crni Đorđe; 25-09-16, 23:43.
          sigpic

          Comment


          • Rutinska pobeda, prvi put da ikada otvaram sezonu sa 3:0.Ocekujem da me trigger spusti na zemlju.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Rutinska pobeda, prvi put da ikada otvaram sezonu sa 3:0.Ocekujem da me trigger spusti na zemlju.
              Tesko, ja kako sam poceo pitanje je da li cu imati vise od jedne pobede do kraja.

              Ove nedelje sam doziveo najgori debakl otkad igram ovo, jos kad se setim da sam hteo da stavim Ficpatrika... tek onda bi bio dozivljaj

              Comment


              • Ljubo sta ovo bi???
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Tole sta trazis za Eliota???
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Posle startnog poraza vezao dve pobede, nije loše. Ukanalio me malo Newton sa njegovom partijom ali se DeMarco i Sanders pobrinuli da dobijem ovo kolo..

                    Comment


                    • Originally posted by jevta1992 View Post
                      Tole sta trazis za Eliota???
                      Jes da ja nisam Tole, al ovo se odnosi na mene najverovatnije Eliot nije za trejd.

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                        Posle startnog poraza vezao dve pobede, nije loše. Ukanalio me malo Newton sa njegovom partijom ali se DeMarco i Sanders pobrinuli da dobijem ovo kolo..
                        Odgovori na trejd ponudu
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Coleman sinoc 3 TD-a ladno, nikad necu potrefiti kad koga trebam da stavim u prvi tim.

                          Comment


                          • Ako neko želi da se kocka sa Semijem Votkinsom, neka šibne neku ponudu za trejd. Mislim, znam da su male šanse, ali nije sramota pitati.
                            sigpic

                            Comment


                            • DeMarco strikes again! Fuller otkrovenje u ovoj sezoni, samo je prošle nedelje imao slab učinak ali evo sada nastavlja po starom. Atlanta ubija Carolinu ali evo Cama sa TD..

                              Kako grešim sa ovim kickerima, prošle nedelje McManus imao bolji učinak ja stavio Vinateria na klupi sada promenio Vinatieri do sada 3 PATa, 1 40-49 i 1 50+..
                              Last edited by Lord Aleksoni; 02-10-16, 20:32.

                              Comment


                              • Ubio me je trigger u pojam, otprilike skoro uvek prebacim stotku, ali tesko da cu ove nedelje da dobacim do 121.Podbacio duo iz Ouklenda.

                                Comment

                                Working...
                                X