Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ма да узмеш и 200, изгубићеш ово коло, пази шта ти кажем.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Sta je ovo....
      Niko nista nece da trejduje...
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Шта кажеш, Љубо? Форте и Декер, а?

        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Jepse
          Izdao me prvi pik

          Comment


          • Netipicna sezona za mene, nijednom do sada nisam poceo sa 2:0.

            Comment


            • Mene je sramota jer sam tek sinoć shvatio da se broje bodovi samo prve postave, a bio sam ubjeđen do sada da je isti princip kao i na ESPN-ovom fantaziju i da se broje svi.

              Comment


              • A koga bi stvarno stavio da ti bude starter?

                I ja bih imao slican rezon i zajebo bih se ko ti sto Beneta nisam startovao.Jedino bih Bizlija stavio kao startera, ostalo ne bih menjao.

                U tome i jeste poenta, naci ce se neko ko je bolji od startera i da te kosta pobede.Ja recimo nikad ne bih stavio Marvina Dzonsa kao startera.

                Edit:NE sam gledao samo preko Red Zone, nisam ni izvalio da ne igra Gronk.Onda bih tu startovao Beneta.Samog sebe bih pobedio.
                Last edited by Ricma; 19-09-16, 10:51.

                Comment


                • Pa upravo sam na Benetta i mislio, ne znam kad se Gronk vraća i mislio sam maks iskoristiti njega dok mogu, i juče ukapiram da od njega nemam ništa na klupi

                  A stavio sam Beasleya već jutros kao startera za week 3, bilo je između njega i Amendole.

                  Comment


                  • Kod mene Crowell na klupi 20 poena, Ingram starter 4 poena. Sledece nedelje da ih rotiram situacija bi bila obrnuta.

                    Comment


                    • Originally posted by Bastia33 View Post
                      Mene je sramota jer sam tek sinoć shvatio da se broje bodovi samo prve postave, a bio sam ubjeđen do sada da je isti princip kao i na ESPN-ovom fantaziju i da se broje svi.
                      Ti si dobar,meni je prosle godine trebalo tri kola da shvatim to,jos se radovao kao mali majmun poenima igraca sa klupe

                      Prva pobeda,OBJ jos bez TD,prvi RB Ivory nije ni igrao ova dva kola,Bortles isto slab ucinak.
                      Bas sam u problemu sa RB.

                      Comment


                      • Meni tandem Chargersa doneo preokret Rivers i Gordon nije mirisalo dobro posle tekmi od 19h,al srecom ovi razbili Jaguarse
                        sigpic

                        Comment


                        • Dobro kolo za mene, pali su Toletovi lopovi!

                          Denverova defence

                          Comment


                          • Originally posted by Урош94 View Post
                            Шта кажеш, Љубо? Форте и Декер, а?

                            Boga mi ja sam se vec pomirio sa 0-2 startom, ali onda na scenu stupa moj novi omiljeni igrac Stefon Diggs

                            Comment


                            • Стварно верујеш да је било ко други заслужан за твоју победу сем мене?
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Niko drugi naravno, uticao si psihicki na Ljubine momke na kraju su se uplasili pobede

                                Comment

                                Working...
                                X