Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dejan Andjus

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ne, najomiljeniji sport je brisanje istorije, nacionalizacija, pored progona političkih neistomišljenika, njihovog istrebljivanja je najveća sramota komunističke vlasti. To što su oni uradili sopstvenom narodu ne samo kod nas je nezabeleženo u svetskoj istoriji. Činjenice su pred svima, nema potrebe ništa da se izmišlja, grb, stadion, dresovi, dovoljno da se ne raspravlja više.
    Jes, vala, nezabelezeno - osnovali 2 partijska kluba blizanca i time unistili gomilu klubova sa istorijom iza sebe. Jos pokusavaju da tu istoriju pripisu sebi.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Dao vam je svu pomoc preko svog bliskog saradnika Djordja Paljica.
      Ma komšo to je jasno, nego jeste li vi imali nečiju pomoć kako bi bili osnovani?
      Last edited by nebitan; 21-12-17, 11:54. Reason: ala mi tastatura jede slovo K...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Ma komšo to je jasno, nego jeste li vi imali nečiju pomoć kako bi bili osnovani?

        Konstantin Koca Popovic, Svetozar Vukmanovic Tempo, Otmar Kreacic, Vujica Gajinovic, Mijalko Todorovic Plavi i Ratko Vujovic Coce - sve generali koji su hteli da naprave svoj CSKA.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Konstantin Koca Popovic, Svetozar Vukmanovic Tempo, Otmar Kreacic, Vujica Gajinovic, Mijalko Todorovic Plavi i Ratko Vujovic Coce - sve generali koji su hteli da naprave svoj CSKA.
          Ma zaboravio si nekog generala, garant

          Nego, pošto nisi u svađi sas istoriju, šta beše na mestu stadiona CZV, tj. Rajka Mitića i kako beše istorijat oko toga....nešto mi kroz maglu, a i godine pritisle.....khkhkhkhhh
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Ma zaboravio si nekog generala, garant

            Nego, pošto nisi u svađi sas istoriju, šta beše na mestu stadiona CZV, tj. Rajka Mitića i kako beše istorijat oko toga....nešto mi kroz maglu, a i godine pritisle.....khkhkhkhhh
            "Treći put, ali sada na Topčiderskom brdu (ulica Ljutice Bogdana), klub podiže znatno veći stadion za preko 20.000[22] gledalaca, sa propisanom atletskom stazom, zatravljenim terenom za fudbalsske utakmice i posebnim terenom za trening, pokrivenim tribinama i drugim prostorijama. Igralište je zvanično otvoreno 24. aprila 1927. godine. Svečanost je uveličana dvodnevnim turnirom na kojem su, pored fudbalera Jugoslavije, bili i igrači SAND-a iz Subotice, Građanskog iz Zagreba i Slovana iz Beča."
            A moj komša je samo stari šaljivdžija.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Stadion od 20 000 gledalaca pre 90 godina... impresivno! Neki i danas igraju na stadionu te veličine
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Ma zaboravio si nekog generala, garant

                Nego, pošto nisi u svađi sas istoriju, šta beše na mestu stadiona CZV, tj. Rajka Mitića i kako beše istorijat oko toga....nešto mi kroz maglu, a i godine pritisle.....khkhkhkhhh
                Rodbina po majci zivela tu vise od 100 godina, a deda po majci (bog da mu dusu prost ), ujak i majka, kao i buljuk starijih koji su preseljeni iz tog dela u Brace Jerkovic naselje tokom `70-ih pricaju o bari u kojoj su se kupali kao deca, koja je isusena i njenom dnu napravljen stadion. Bemliga - opravdava rupu: ko bi iskopavao zemlju ako ne mora?
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Rodbina po majci zivela tu vise od 100 godina, a deda po majci (bog da mu dusu prost ), ujak i majka, kao i buljuk starijih koji su preseljeni iz tog dela u Brace Jerkovic naselje tokom `70-ih pricaju o bari u kojoj su se kupali kao deca, koja je isusena i njenom dnu napravljen stadion. Bemliga - opravdava rupu: ko bi iskopavao zemlju ako ne mora?
                  Za generala...će zaboravimo
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Za generala...će zaboravimo
                    Abe, i men` se smuci kad ovi moji i ovi nizvrzinu krenu da svojataju sve sto nije nji`ovo.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Abe, i men` se smuci kad ovi moji i ovi nizvrzinu krenu da svojataju sve sto nije nji`ovo.
                      Kao kad kažu za Piksija "zvezdino dete" ili za Andriju Živkovića "partizanovo dete"
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Kao kad kažu za Piksija "zvezdino dete" ili za Andriju Živkovića "partizanovo dete"
                        Vala bas.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Ovaj od sutra navodno piše svake subote kolumnu za Alo.
                          Ponovo je zaljubljen u svog višedecenijskog prijatelja Aleksandra Vučića.

                          Comment


                          • Jutro kod Đuke Bizona

                            Comment


                            • Isto mišljenje o Stojkoviću, Kolarovu, Banetu i Matiću, i naravno hvali brat SMS-a

                              Comment

                              Working...
                              X