Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Clay nije Nadal pretrpeo samo cetiri brejka na citavom turniru zbog opasno dobrog servisa - vec zbog izuzetno dobrog citavog teniskog paketa u "koji je upakovan u spanca". Istina da je servis izuzetno napredovao, ali nije samo servis razlog sto je tako malo brejkova pretrpeo ...
    Tako da je pomalo (malo vise ako mene pitas) nerealno nazvati ga najdominantnijim serverom
    Mozda sam se lose izrazio ali znas sta sam hteo da kazem.. izgubiti 4 servis gema u 23 seta bas i nije mala stvar. Nisam bas toliko vrdnuo s' pameti da kazem da je veci server od Gonzaleza ili Samprasa

    Naravno da tu spadaju i spsasene brejk lopte i sve ostalo, u stvari sve osim brzine
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Mozda je Isak Asimov bio u pravu, ali je robotika jos daleko od toga.
      Ako je robotika buducnost sporta, nema nam spasa.
      Spoiler
      Sprega hemicara i biologa uspela je da naprravi skoro pa savrsenog coveka-robota.
      Sedam meseci danonocnog rada daje svoje rezultate.
      Poneka falinka poput uputnog nosenja brusa vel. br. 3 se potkrala, ali ce se to otklanjati u hodu.
      Ima problema i sa prekomernim znojenjem. Srecom nisu ugradjivani metalni delovi, pa je mogucnost korozije svedena na nulu.
      Ostaje problem zamora materijala.
      Ispitivanja te vrste nisu obavljena u celosti zbog nedostatka odgovarajucih zivih objekata.
      Ma jok Pecke ... Rafica je samo reinkarnacija cuvenog Jugoslovenskog rudara Sirotanovica:
      "Njegov je dan, udaran! A njegov san! Hiljadu tona za jedan dan!" - Srce Ruke Lopata!!!

      I da Clay, naravno da sam svestan da si se pogresno izrazio a ne da zaista mislis ono sto si napisao, ali sam reagovao samo jer mozda neko drugi nije svestan ... Ima ovde svakakvih, a ako ti ne posedujes znanje o istoriji ovog sporta i njegovim najsjanijim pojedincima u "malom prstu" onda ne znam ko poseduje, tako da ni trenutak nisam sumnjao o cemu se radi, vec samo nisam zeleo da drugi koji manje znaju donesu neke pogresne zaljucke zbog tvog posta ...
      Last edited by Sandugp; 10-09-13, 22:07.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Finalu GSa je jos samo to potrebno

        http://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/...095035714.html

        Koliko samo pretjerivanja

        54 udarca koji podsjecaju na cuveni reli Monfilsa i Simona...i odmah najbolji ikad

        Odigrali su njih dvojica barem 30 boljih samo u medjusobnim duelima
        Ovo je jedino bio uzbudljiv poen, jer diže na noge u isčekivanju sad će da poentira, sad će da poentira,sad će protivnik da pogreši... sa obe strane i ništa više. Naravno kad ga tvoj osvoji, sve deluje bolje.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • ....
          Last edited by shminka; 11-09-13, 11:01. Reason: dosta majstore

          Comment


          • DOSTA JE BILO
            Last edited by bojanaBG; 11-09-13, 12:23. Reason: seldeca opomena je automatski ban

            Comment


            • Vidim jablan briljira, u svom stilu.

              Lagano samo, Armstrongu su uzeli sve, uzece i dopingovanom, prije ili kasnije.
              sigpic

              Comment


              • Sad si došao, a gde si bio do sada... da se javiš samo.

                Originally posted by miloolja View Post
                09.09.2013.

                Nema nam Fladana , da kaže koju i svojim optimističkim stavom i verom u bolje sutra, a pogotovu prognozom pobednika, da vetar u leđa.
                Javi se Fladane!
                Last edited by miloolja; 11-09-13, 18:00.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • U Majinu domovinu
                  Imao sam internet vala ali nisam bas ulazio
                  sigpic

                  Comment


                  • Morao si, morao... makar bio i na pustom ostrvu, gusari da su te oteli ... prosto si morao...

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Meni je najbitan London, to jos nema osvojeno, a bila bi prava steta da to ne osvoji.
                      London nece nikad ni da osvoji,a i sta ce mu,Federer ih ima samo 6.
                      Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      U pravo je bio Karlos Moja kada na pocetku sezone izjavio da ce novi Rafael Nadal izgledati zastrasujuce i da ce postaviti nove standarde u tenisu.
                      Standarde je vec neko postavio,i to ogromne,Rafa treba da ih juri,ako uopste zna kako... A da ce on postaviti nove,to bas i ne verujem.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ok, ok, Role je jedan jedini, shvatili smo to svi.

                        p.s. Dizes temu iz mrtvih da bi citirao post iz proslog meseca ?
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Zakljucavanje a? Dobro...
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment

                          Working...
                          X