Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2013-14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hotel mi je tacno preko puta MSG-a U zgradi pored je prodavnica sa dresovima i ostalim cudima svih sportskih timova iz NYC-a Sjutra cu navratiti da vidim sta imaju

    Comment


    • Ovamo je bilo totalno ludilo za vrijeme utakmice U koji god lokal udjes, sve plavi dresovi Primjecujem da je najvise Henrikovih dresova

      Comment


      • само 2 корака до трофеја...
        винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

        Comment


        • NHL: Stenli kup ide u Los Anđeles!

          IZVOR. B92 | SV

          Hokejaši Los Anđeles Kingsa osvojili su NHL šampionat pobedom nad Njujork Rendžersima u petoj utakmici finalne serije.



          Kingsi su do titule stigli ukupnim rezultatom 4-1, a ključni trijumf je ostvaren u produžecima, golom Aleka Martinesa u samom finišu.

          Ekipa iz Kalifornije je imala prednost u toku celog duela, vodila je u dva navrata, ali su Rendžersi uspevali da izjednače i izbore dodatno vreme za igru.

          Los Anđeles je poveo u na početku sedmog minuta prve deonice preko Džastona Vilijamsa, a nešto manje od deset minuta kasnije, u drugoj trećini stiglo je izjednačenje, Kris Krajder je bio precizan za 1:1.

          Neutralan rezultat bio je na snazi svega četiri minuta, Brajan Bojl je na asistenciju Karla Hagelina doneo vođstvo Kingsima, a novo poravnanje stiglo je u osmom minutu poslednje trećine, Marijan Gaborik je odveo utakmicu u produžetak.

          Kako u prvom dodatnom periodu nije bilo golova, meč je nastavljen, a gol vredan titule za Kingse postigao je Martines, posle kombinacije Tajlera Tofolija i Kajla Kliforda.

          Za najkorisnijeg igrača plej-ofa proglašen je ofanzivac Kingsa Džastin Vilijams, kome je ovo drugi Stenli kup u karijeri, prethodni je osvojio sa Karolinom 2006. godine.

          http://www.b92.net/sport/zimski/hoke...&nav_id=861052


          Ako neko nađe kvalitetne linkove za cijele mečeve,bio bih veoma zahvalan...
          винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

          Comment


          • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...gde-god-da-sam
            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • Nisam bas skroz ispratio FA, ali vidim da je srednje zalosno.Jedina dobra vest je produzenje ugovora sa Tatarom, kao i to da ce u skorije vreme da potpise DeKejzer.Treba ocekivati sezonu slicnu kao i prosloj, raspored na pocetku sezone je paklen tako da ne treba da iznenadi los start.

              Comment


              • Produzio DeKajzer na jos dve godine, ugovor je tezak skoro 4,4 miliona dolara.

                Comment


                • Planirao sam da napisem najavu za ovu sezonu i da obuhvatim neke vaznije dogadjaje koji su se desili u toku pauze, pa molim administraciju da se otvori tema za sezonu 2014-15 a ja cu vam javiti kad da je otkljucate da je nacnem

                  Comment


                  • Otvori je ti sam kada budes napisao najavu u wordu.Uvodni post treba da bude sve sto si ti naveo.

                    Comment

                    Working...
                    X