Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2013-14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Imam ja i njih Mada Columbus je pobijedio u poslednja cetiri susreta a imaju i dva dana odmora iza sebe... nikad se ne zna Ovo je hokej

    Comment


    • #32
      Sa 1 euro za 361,09

      Carolina-Chicago 2 2.05
      Pittsburg-Edmonton 1 1.70
      Toronto-Minnesota 1 2.00
      Detroit Columbus 1 2.25
      St. Louis-San Jose 2 2.70
      Winnipeg-Montreal 2 2.35
      Philadelphia-Vancouver Golova 4-6 1.89
      Tampa Bay-Los Angeles Golova 4-6 1.92
      Chicago 2:2 u regularnom dijelu meca... Nekome se j*bala majka za ovo.
      Last edited by powerslave; 16-10-13, 10:04.

      Comment


      • #33
        Druze, bas mi je zao jer sam i sam imao priliku da puknem za jedan gol pre desetak dana za 172.000 RSD... postavio sam tiket u rubrici "kladionica-samo tiketi".... jbg, idemo dalje, vratice se jednom...

        Comment


        • #34
          E jbg. I jos se ja istripovao jutros kad sam provjeravao rezultate(jer sam sinoc ranije legao, pa nisam ispratio). Prvo vidio da je sve doslo i reko nisam ja te srece(ne sjecam se kad sam poslednji put dobio)... refresh, rezultati opet isti. Ja odem na zvanicni sajt da provjerim, sve isto. Mislim se ja 'je li moguce da sam konacno nesto dobio?' I to sa euro za 360
          I tek onda vidim da je Chicago pobijedio u SO

          Sad se tjesim sa time sto sam sinoc htio da uplatim 10 eura... nego su mi to bile poslednje pare u novcaniku pa mi ih je bilo zao Tacno bi se ranio da sam ovako pao za 3600 eura.

          Comment


          • #35
            FLO-BOS 2:3

            Izvukli smo se u poslednjem minutu, igramo neubedljivo, na momente...valjda ce biti bolje..

            DET kaznjava sve redom, svaku gresku i poklon ce iskoristiti, za sada glavni favorit na istoku..

            Potez veceri, odbrana Andersona, Jagr je sutirao na prazan gol, pogledajte highlights-e....
            Tor vodio 2:0, pa na kraju izgubio 2:3, Berniere dao sam sebi komican gol, nesto slicno kao Quick pre par dana

            Comment


            • #36
              Cini mi se da je u Detroitu sve leglo na svoje mjesto i da su sad uhvatili zalet Jedva sam ostao budan sinoc da bi odgledao mec protiv Colorada, a jutros imao kolokvijum

              Franzen se probudio Pav i Z standardno dobri, Alfie trpa asistencije kao lud a utvrdili smo da imamo i dovoljno dobrog drugog golmana

              Ali izgleda da uvijek mora nesto lose da se desi. Sinoc je McLeod(nakon nepuna 3 minuta igre) zakucao Kronwalla u glavu... Morali su da ga iznesu. Izgleda da je u pitanju "samo" potres mozga jer nije morao u bolnicu vec je normalno otputovao sa timom. Nakon te mucne scene, odbrana je dobro odgovorila. Odigrati skoro cijelu utakmicu bez najboljeg defanzivca i to protiv ekipe koja je bila neporazena i jos kad se na to doda ko im je trener i kakvu istoriju ove ekipe imaju, svakako nije mala stvar. Svaka ima cast.

              Ne sumnjam da ce McLeoda kazniti. Ne da Shanahan na svoje


              Ne bi se slozio da je Detroit glavni favorit na istoku. Ne smijemo zaboraviti Pingvine

              Kula od karata(Toronto) je konacno pala. I ako su vezali pobjede, vidjelo se da ce puci kad-tad. U svakoj utakmici je protivnik imao vise udaraca i samo ih je sreca u napadu spasavala, a Carolina koja je u poslednjih nekoliko meceva imala 35-40 udaraca je morala to da iskoristi. Ja sam na tiketu to igrao 7+... ali je prva trecina bila 0-0

              Chicago ponovo isao do SO, ali mi je milo sto su ovog puta izgubili... SJ zabiljezio prvi poraz(i ako ne u regularnom toku). Ponovo ih je Dallas ugasio.

              Comment


              • #37
                Odlican gol je sinoc zabio Olli Jokinen. Nisam mogao da ga nadjem na YT, pa ga potrazite na netu

                Patke 6 pobjeda u nizu...

                Comment


                • #38
                  Sinoc dosta utakmica, San Hoze i Kolorado nastavljaju da melju. Tu su i Anahajm, Cikago, St. Luis, jaka konkurencija na zapadu. Koliko je samo jaci zapad. A to se najbolje vidi da je Detroit prelaskom na istok trenutno posle Pingvina najbolji.

                  Nisam pratio NHL ni prosle a ne stizem ni ove godine, ali mi se cini da na istoku Pingvini trenutno igraju ubedljivo najbolje. Na zapadu moze da bude svasta, ne bih se usudio nista da prognoziram. Samo bih voleo da St. Luis konacno uradi nesto vise...

                  Comment


                  • #39
                    Poslednji tim koji je pobijedio Detroit, sinoc je to uradio ponovo. Nisam gledao utakmicu...i bolje sto nisam Cak se i Mike Smith upisao Eto tako...dobro je sto smo zavrsili sa Kojotima.
                    Sad neka se spreme za SJ.

                    Marc-Andre Fleury primio gol sa centra



                    Boston pjeske. Igrao sam ih 4-6..nisam se nadao ovako ubjedljivoj pobjedi + shutout Kakvu je odbranu imao Rask Onda kad je odbranio Stamkosu tako sto mu je sa metra uhvatio pak.
                    Last edited by powerslave; 20-10-13, 12:38.

                    Comment


                    • #40
                      Veceras dvije odlicne utakmice(makar se nadam da ce biti )

                      Comment


                      • #41
                        Tvrdo, da ne moze tvrdje. Igrao se odlican hokej, a rezultat 0:0. Strah me bilo da Wingsi ne puknu pozadi s obzirom na povrede Kronwalla i Ericssona. Sjajan posao je odradila odbrana. Ne moze svako da zaustavi trenutno najbolji tim lige. Sa druge strane, i SJ je odigrao tvrdo, ali je Det. imao vise sansi. Prava PO utakmica.


                        Bgm su i Avsi junacki odigrali sinoc. Ali se Pit. ispromasivao.
                        Last edited by powerslave; 23-10-13, 00:18.

                        Comment


                        • #42
                          Ide sad toronto kec i phoneix 1

                          Comment


                          • #43
                            Nisam bas siguran za Toronto. Mada nisu ni Patke toliko impresivne...lazu ti njihovi rezultati. A sad treba da se pokazu u gostima.
                            A Phoenix ce lagano doci.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Powerslave View Post
                              Nisam bas siguran za Toronto. Mada nisu ni Patke toliko impresivne...lazu ti njihovi rezultati. A sad treba da se pokazu u gostima.
                              A Phoenix ce lagano doci.
                              Morala se kvota na toronto ispostovati, Anaheim nije nesto

                              Comment


                              • #45
                                Moraju se veceras Detroit i Boston ispostovati sa 10e

                                Comment

                                Working...
                                X