Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2013-14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Juce sam gledao snimak BOS-DET. Ne mogu reci da ih je Boston pregazio ali ih je dobio poprilicno lagano. Boston je sve odradio kako treba, a Detroit nikad gori

    Valjda ce biti bolji 14.

    Comment


    • #17
      SJS-NYR 9:2
      Kakav gol Tomas Hertl-a.... 4 komada je dao, ali poslednji je bio remek delo... najmladji igrac koji je postigao 4 gola na jednoj utakmici od '88 godine

      Comment


      • #18
        Red Wings su poslednje dvije utakmice odigrali kao drogirani Pogotovo ovu poslednju protiv Coyotesa... ocaj. Citam juce da su izvrsene rotacije u linijama kao sto je i najavljeno, pa cemo vidjeti kako ce to veceras funkcionisati. Tjesim se da gore od onoga ne moze(0/10 PPG sve im jbm a postigli su 8 golova u 4 utakmice ). Treba im pobjeda veceras( a pobjeda je realna posto se PHI raspada ) jer za dva dana ponovo gostuju Bostonu. Da se ja pitam, rasturio bi tandem Pav - Z i stavio Z u drugu liniju... Njihova linija funkcionise, ali su ove ostale slabe. A sve mi se cini da ce se to i desiti kroz par nedelja.


        Kako se okomise lesinari na Hertl-a zbog onog cetvrtog gola... Kazu ruga se. Pa sta ga boli k*rac. Ima pravo da pravi show. Momak je zabio cetiri komada(za 11 minuta na terenu)...ruki! A sto je najjace od svega, onakav gol pao u toku regularne igre a ne shootouta. Sto rece neko, umjesto sto neki seru kako ga treba vaspitati, izadjite pa ga zaustavite na terenu.

        I pored toga sto je NHL u sijenci ostalih sportova, Hertl je bio na svim kanalima u Americi. Zahvaljujuci njemu, NHL je bio glavna prica prethodnih dana

        Hearing a question to Marleau about Hertl and whether he was showboating, Thornton said:

        “Shut up, have you ever played the game?”

        When the press turned his way, he then added:

        “I’d have my cock out if I scored four goals. I’d have my cock out, stroking it.”
        Joe Thornton

        Kad sam vec kod tog gola, moram pomenuti Rangers-e. Sta se desava sa njima Pored one price kako je ono protiv Sharks-a bio samo los dan i kako su pravi Rangers-i oni koji su pobijedili LA i kako se gine za grb, oni popise 6 komada od patkica.

        Vrhunac poraza je bio sudar Pouilot-a i Del Zotto-a i Henrik Lundqvist koji izlijece do plave linije ne bi li kako sacuvao mrezu. Naravno, nije je sacuvao. Cijela ekipa je u rasulu, a odbranu igraju kao da se zajebavaju Meni je zao Henrika. Trpaju ga kao da brani na golu za rukomet.

        Da pomenem da je Steven Stamkos postigao odlican het trik protiv Panthers-a Treca pobjeda u nizu za TB. Bice zanimljivo veceras protiv PIT.

        A bgm ce biti interesantno i na utakmici NYR - StL.B Koliko li ce komada primiti Rangersi

        Eee za malo da zaboravim Potez nedelje tj. glupost nedelje mora biti onaj auto gol Jonathan Quick-a protiv NYR

        I John Tavares koji sam sebi vadi zub na klupi

        Ne stigoh u toku nedelje nista da napisem, mada nisam ni ispratio mnogo toga. Odoh sad da gledam highlightse
        Last edited by powerslave; 12-10-13, 16:22.

        Comment


        • #19
          Philadelphia Flyers 2
          Detroit Red Wings 5

          Konacno pobjeda Ne dade mi se sinoc da odgledam cijelu utakmicu jer su mi se streamovi stalno gasili... Prvo i najbitnije, konacno je prekinuta PP susa jer su sinoc zabili 3 PPG-a. Strijecli kao da sam ih ja birao Flyers-i su u kanalu, pa i nije neki trijumf ali je najbitinije da su proradili u PP-u i da idu u Boston u boljem raspolozenju.

          Tootoo se vratio, ali je na kraju morao da izadje zbog udarca koji je dobio. Sinoc je debitovao Luke Glendening koji bi trebao da donese dosta krvavog rada u cetvrtoj liniji i da bude jedan od glavnih za PK.

          Jesu pobijedili ali ima tu mnogo stvari koje ne funkcionisu. Mnogo grijese pozadi i daju previse gol sansi. Pojedini igraci kao da su izasli da klizaju u parku... Weiss je dosta tih, a od njega se ocekuje mnogo. Ocekujem da se probudi jer je doveden da pravi razliku. Najvise me nervira Franzen. Sta se njemu desilo? Nisam sinoc odgledao cijelu utakmicu, ali mogu se zakleti da ga , dok sam gledao, komentator nijednom nije pomenuo... Covjek je nestao. Ta linija je dosta kriticna. Siguran sam da bi Weiss bolje igrao kad bi uklonili Franzena iz linije.
          Zato se Bertuzzi odlicno snasao u prvoj Fino je to izgledalo ispred gola, samo sto protiv Bostona nece proci nekaznjeno ako bude kiksao sa pasovima kao sinoc. Da je bilo ko drugi u pitanju, zabrinuo bi se zbog godina u toj liniji, ali to su Z i Pav tako da..

          Jos jedna lijepa vijest za navijace Detroita je da su potpisali momka koji se zove Anthony Mantha Kazu da je mali opasan igrac. Po brojkama bi se reklo da ce biti nesto od njega



          Crosby postigao osmi het trik u karijeri u pobjedi nad TBL 5-4. Sid je ostvario poene u svih 5 utakmica koje je odigrao ove sezone. Ne volim ga i kenja mi se od price o njemu, ali je majstor.

          Tomas Hertl je ponovo zabio u mecu protiv Ottawa Senatorsa koji su SJS pobijedili sa 3-2. Trenutno je prvi strijelac lige sa sedam golova. Morao je da napusti igru zbog povrede, ali kazu da nije nista ozbiljno.

          San Jose Sharks i Colorado Avalanche su sada na 5-0-0. Uz njih, jedini tim bez poraza je St. Louis Blues sa skorom 4-0-0.

          A ovo je sigurno najveci fail koj ise dogodio sinoc. Roberto Luongo ni kriv ni duzan primi gol



          Jos nisam odgledao sve golove od sinoc, ali ovaj je sigurno jedan od boljih

          Comment


          • #20
            Mighty Ducks ponovo, makar na jednu noc

            Comment


            • #21
              BOS-DET 2:3

              Pomesana su mi misljenja, ne znam da li igramo ocajno ili nas nece... PP 0/5, 6 suteva... 5 na 3 cela 2min, prvi min formiramo napad za "one timer", a sutiramo iz najgorih pozicija... inace nam je PP 2/19... Bergeron, Marchand, gde ste bili danas?

              I da, ekipe protiv nas igraju kao da su dopingovane, od Colorada, Columbusa, pa i danas Detroita...

              Comment


              • #22
                Revansirao se Detroit

                Prvo, Gustavsson je odlicno zamijenio Howarda. Svaka mu cast. Osim onih 3-4 minuta dominacije Bostona na pocetku druge(prije nego sto su primili 2 gola), Detroit je vecinu vremena dobro kontrolisao igru(kad je bilo 5 v 5). Odlicna pas igra i jos bolja odbrana.
                Ubili su svih 5 PP-a Bostona... kako sam tresao onih 2 minuta kad je bilo 5 v 3 Cini mi se da su Bruinsi onda sutirali 10 puta.
                Milo mi je sto je svaki gol Detroita bio proizvod timskog rada. Najbolji je bio prvi gol Datsyuk krade pak na sredini, izbacuje jednog igraca(ne mogu da se sjetim ko je bio) i zaobilazi Zdenoa... i onda bekhend pas za Z-a koji ono ne promasuje Pav i Z su danas odradili vrhunski posao.

                Malo je bezveze sto Boston nije bio kaznjen makar 3 puta i sto je Detroit bio kaznjavan za svaku sitnicu...ali dobro. Sudija je pojeo govno.

                Cestitke Lucicu na stotom golu Volim da gledam NHL na Areni, ali izbjegavam da gledam Boston jer su komentatori ludi za Milanom pa cesto budu nerealni Danas je onaj lik bio dosta suzdrzan ali je poludio kad je Lucic zabio


                Da ih ne ureknem, nove linije funkcionisu dosta dobro

                Comment


                • #23
                  'thread a needle in the dark'

                  Comment


                  • #24
                    Potez je fenomenalan, nema sta... ne moze bas mnogo igraca ovo da izvede... Ali "pocetak" ove akcije.... Bergeron

                    Comment


                    • #25
                      Pozdrav ljudi od jos jednog ljubitelja hokeja na ledu!

                      Nisam pratio NHL od pocetka ove sezone uopste, ponajvise zato sto nemam Arenu. A nije to to da se cimam sa strimovima kasno nocu... Vidim da nema bas mnogo ljudi koji prate hokej ovde na SK forumu. Trenutno pratim KHL, a NHL samo pogledam highlights-e na njihovom sajtu.

                      Dueli Bostona i Detroita su za mene uvek posebno interesantni jer su mi te dve ekipe uvek bile najzanimljivije, da ne kazem da sam njihov navijac. A sta reci za Pavela Dacjuka, majstor! Mislim da je trenutno, ajde da kazem najgraciozniji igrac.

                      Nocas se igra jedan zanimljiv duel 2 neporazene ekipe do sada, Blues vs Sharks, tj. San Jose vs St. Louis. Verujem da ce biti dobra utakmica i da ce Ajkule izgubiti, jer ako ne volim neke ekipe to su oni, Anahajm i Los Andjeles.

                      Comment


                      • #26
                        Pozdrav i tebi...
                        U pravu si, nema nas mnogo, ali se ne damo...

                        Pa, ti ne volis ceo pacifik...

                        Comment


                        • #27
                          Pozdrav Nedeljko! Kao sto rece Petar, nema nas mnogo ali smo zajebani
                          Nadam se da ces cesto svracati na temu



                          Originally posted by nedeljko5558 View Post
                          A sta reci za Pavela Dacjuka, majstor! Mislim da je trenutno, ajde da kazem najgraciozniji igrac.
                          To sto on moze i umije, to ne moze niko Ima njih koji ce nabiti vece brojke u toku sezone, ali se zna ko je najveci majstor

                          Comment


                          • #28
                            Dacjuk je umetnik na ledu!

                            A secam se da je ranije i Sergej Fjodorov bio takav igrac. Kada sam pocinjao da gledam hokej upravo zbog njegovih igara i poteza sam najvise pratio i navijao za Red Wings-e. Mada koliko cujem ponovo se vratio na led, igrace za CSKA. Cak im je on i neki direktor ili nesto slicno...

                            A veceras ocekujem da St. Louis zgazi San Jose. Skroz su dobra ekipa, imaju mozda i najbolje golmane u ligi, tako da ocekujem dosta od njih ove sezone. A da ne volim kalifornijske timove, ne volim. Narocito patke...

                            Comment


                            • #29
                              Ja sam igrao Sharkse na tiketu Mnogo su napaljeni trenutno

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Powerslave View Post
                                Ja sam igrao Sharkse na tiketu Mnogo su napaljeni trenutno
                                Zar ti nemas veceras sigurniji par na tiketu? Ili se pribojavas Columbusa?

                                Comment

                                Working...
                                X