Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2013-14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boston udarao i krljao, a Detroit klizao i koristio brzinu Realno, Boston je imao dosta problema sa tom brzinom Detroita.. odlicna igra Detroita. Jedino sto nije valjalo je PP, ali dobro... pobjeda je pobjeda Dobro ste nas prebili sinoc, ali smo opet imali vise od igre Nakon onakvog drugog perioda, mislio sam da ce Boston nekako da se podigne u trecoj i da uzme pobjedu... prevarih se

    Jimmy Howard se povampirio

    A sta reci za ovog covjeka



    The Bruins are still the better team in this series, but Datsyuk is the best player. He's 35, and he's been injury-prone the last few years. But when he's reasonably healthy, he's still better than most anyone on the planet.



    Nista novo od njega... jos jedan od njegovih poteza. E sto ga neko nece izbezvekat da pocinemo malo od njega.



    Zetterberg se polako vrace, a brada je vec u full-u

    Comment




    • Sta radi momak Kako mu je krenuo PO vec 4 poena u ova dva meca

      CHI 0-2 hohohohohoho kako bi volio da ih STL pocisti Kakav udarac Seabrook-a Milo bi mi bilo da ih taj njeggov potez kosta plej ofa.

      Comment


      • Ja specijalac prespavao drugu i trecu trecinu, vatam se za glavu kada vidim sta sam propustio.Ono sto sam video u prvoj trecini je da je bilo puno sibanja i iskljucenja, tipicno za rivale iz divizije.Seabrook bi trebalo zbog tog poteza da dobije najmanje kaznu od dve utakmice(mada licno ja bih mu dao pet), tako sam procitao na vise mesta.

        Definitivno iznenadjenje veceri je da su BJ dobili Pitzburg kao gosti, ocekivao sam da ce ta serija kratko trajati.

        Comment


        • @Powerslave
          Nije to nista, sad kad vodite u seriji, pojacacemo sa batinama Salim se, to je nas stil, hokej sa puno fizickog kontakta, tako igramo 30 i vise godina...nisu dzabe jedne sezone igraci presli u publiku i tukli navijace

          A utakmica je bila odlicna, verujem da ce i ostale biti takve... i dalje tvrdim da ova serija ide u minimum 6 utakmica..veceras moramo vise vrsiti pritisak u protivnickoj zoni, i napadacki vise rizikovati, i mislim da onda nece biti problema...
          A sto se tice STL, dva puta su se izvukli na isti nacin, ne znam koliko ce ih ta sreca sluziti...doduse, sinoc je STL pocepao CHI u prve dve trecine, i primio neke golove koje nije smeo...po meni CHI i dalje ima dobre sanse
          Ocekujem mnogo bolje izdanje prljavaca iz PHI veceras

          Comment


          • Originally posted by petar84 View Post
            @Powerslave
            Nije to nista, sad kad vodite u seriji, pojacacemo sa batinama Salim se, to je nas stil, hokej sa puno fizickog kontakta, tako igramo 30 i vise godina...nisu dzabe jedne sezone igraci presli u publiku i tukli navijace

            E ona generacija je stvarno bila luda A jos narod isao na utakmice Bostona da bi provocirao Ja sam na to slucajno naletio jednom kad sam imao NHL Vault Posle sam ga skinuo sa YT i to mi je bio jedan od aduta kad nagovaram drugove da gledaju hokej

            Comment


            • Chicago Blackhawks defenseman Brent Seabrook was suspended three games by the NHL Department of Player Safety on Sunday for his hit on St. Louis Blues forward David Backes during Game 2 of their Western Conference first-round series.
              Mislim da je ovo kraj svim nadama Blackhawksa.
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Nemoj biti siguran Takav tim imaju da mogu da se izvuku iz svake rupe. A zbog Seabrook-a mi je posebno milo jer se i dalje dobro sjecam onog njegovog gola za nase ispadanje...

                Comment





                • ne treba komentar

                  Comment


                  • Slika govori vise od 1000 reci!!!
                    Ipak, utisak utakmice je udarac Kronwala nad nejakim Smith-om, koji je to muski izrdrzao...realno- odvalio ga je od zivota.
                    Utakmicu necu komentarisati iz dva razloga, prvi, nisam gledao, i drugi, kad sam pogledao sanse i statistiku, sve je manje-vise jasno.

                    Gledao sam malo NYR-PHI, i mislim da ce serija biti paklena do samog kraja...

                    P.S. PK Suban zaustavio pak u vazduhu na gol liniji, potez veceri cist gol ponistili TBL-u, i ovako nemaju srece, jos i to

                    Comment


                    • Chara se sinoc ponio kao gospodin. Nije ni htio da se tuce Smijao mu se cijelo vrijeme A zakacili su se jos u prvoj kad ga je Smith zakucao i to su se zakacili na Smith-ovu inicijativu... e vala i Smith kao magarac, oce pa oce frku kao da nije svjestan da ovaj moze da ga pocijepa. A isto sam ubijedjen da Chara nije ni htio da reaguje zbog Riley-a Nije lijepo da mu bije starijeg brata

                      Comment


                      • Dzimi se ponovo izglupirao i ponovo je dao povod navijacimama Red Vingsa da ga pljuju do naredne utakmice, mada cak i ako bude na nivou mislim da to nece da zadovolji navijace.

                        Uopste nisam ocekivao da ce Montreal tako lako da prodje u narednu rundu.

                        Comment


                        • Uh, sinoc smo se izvukli...stvarno ste bili bolji, ali je nas sreca pogledala, i Rask je bio raspolozen..U subotu morate vise rizikovati, a to nama idealno odgovara...jos nije gotovo

                          Comment


                          • Cestitam na prolazu! Sad navijam za vas

                            Comment


                            • Ukrao mi Slejvara reci iz usta, najmanje ste zlo od svih timova koji konkurisu za Stenli Kup.

                              Comment


                              • Uzese Habs-i prvu... Ubio ih je Boston sinoc, ali je Price bio fenomenalan a bogami su imali i srece.

                                Nasao sam onaj potez kad je Soderberg probao da je proturi



                                I onda ovo





                                Nisam gledao prvu trecinu, ali slobodno mogu reci da ih je Boston bas nadigrao u ostatku meca. Subban ga je zabio majstorski... cijela ona akcija je dobro ispala. Svi po jedan dodir i zdravo... Velika pobjeda za Habs-e. Ne pamtim jesam li u skorije vrijeme gledao neku utakmicu gdje je neki golman u ovolikoj mjeri bio odlucujuci faktor. Da je Price bio losiji, pregazio bi ih Boston kao plitak potok. Ako se on zadrzi na ovom nivou, ovo moze biti jako interesananta serija

                                Evo jos jedan za kraj, sad ga nadjoh Bas opisuje utakmicu iz ugla Bruins-a...

                                Comment

                                Working...
                                X