Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2013-14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mali off, ali svaki put se najezim kada cujem sirenu u LA kada Kingsi daju gol.Od tog zvuka cu imati nocne more.

    Zaboravih da te pitam Slejv, ko je po tebi zasluzio poziv u kanadski tim?

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Zaboravih da te pitam Slejv, ko je po tebi zasluzio poziv u kanadski tim?
      Joe Thornton, Martin St. Louis, James Neal, Brent Seabrook, Josh Harding...

      Logan Couture, no jbg...povreda.

      Mozda su mogli i Eric Staal-a negdje da uglave. Ili Tyler Seguin-a, ali kapiram da mu jos nije vrijeme. Ima kad.

      Claude Giroux je u onoj kategoriji "moze a i ne mora".

      Comment


      • Sada mogu da potvrdim da freecanadavpn radi, ali lose to funkcionise kada ga uparim sa gamepassom.Verovatno zato sto sam se konektovao preko workplace-a mi je slika na gamepassu katastrofalna.Sada kada sam ga iskljucio slika i nije nesto.Bolja mi je na areni(svejedno da li je sd ili hd) sto nadjem preko balkan sporta, malo sam razocaran tom cinjenicom.

        Comment


        • Uf, jedva smo izboksovali pobedu, vec sam mislio da ce nas svi napuniti

          A vi, "hockeytown" fanovi, jeste optimisti pred vecerasnji duel?

          Comment


          • Ja jesam Pravi smo da im zadamo prvi poraz kod kuce A realno, oni se trenutno raspadaju...16 pobjeda u poslednjih 17 utakmica

            EDIT:



            Blago njemu
            Last edited by powerslave; 12-01-14, 14:37.

            Comment


            • Ja ne znam sta da ocekujem, ali voleo bih da im uzvrate za onu blamazu od pre mesec dana.Od svih ekipa trenutno su u najboljoj formi i Detroit nije mogao da im dodje u boljem trenutku.Neka veceras Red Wingsi budu killstreaker.

              Ocekivao sam pobede u San Hozeu i Los Andjelesu i imam polovan ucinak.

              Comment


              • 1:0

                0-21 PP skor u poslednjih 5 utakmica. Dalji komentar nije potreban. Za utjehu je sto smo sinoc igrali dobro(naravno, ako zanemarimo to sto nisu mogli gol da ubodu). Slobodno mogu reci da je Detroit bio bolji. E sad... jesu nas povrede masakrirale i nikako da se nadje neki kontinuitet ali to nije izgovor za ovako los PP. Svaka cast Hiller-u na odbranama. Na 5 min do kraja smo imali stativu.. jbg nismo imali srece.

                Comment


                • Ma, dobro ste vi prosli, korektan otpor ste pruzili...odnos snaga je trenutno takav...bar vas nisu napunili, s nama su se doslovno sprdali 60min

                  Comment




                  • Visa poster za OI Jedan je mag!

                    EDIT:

                    Danas su objavili da ce upravo on biti kapiten Rusije
                    Last edited by powerslave; 15-01-14, 20:59.

                    Comment


                    • Jesam vam rekao da ste dobro prosli protiv ANA, vidite sta se desava drugim ekipama npr VAN...

                      Comment


                      • Nisam gledao utakmicu, ali vidim da su ih prosuli

                        Comment


                        • Koji bedak ne mogu na sajtu nhl-a da pogledam oba meca od sinoc, a svaki je bio zanimljiv na svoj nacin.

                          A mnogo vise me interesuje duel Ovechkin-Crosby zbog toga sto obojica vaze za jedne od najboljih ligi nego trpanje Vankuvera.Ne bi me iznenadilo kad bi taj Cikago uzeo u subotu Anahajm, zato sto su sve metke ispucali sinoc.

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post

                            A mnogo vise me interesuje duel Ovechkin-Crosby zbog toga sto obojica vaze za jedne od najboljih ligi nego trpanje Vankuvera.
                            Vjeruj mi, nema tu mnogo toga da se vidi. Ovi je odlican igrac ali ne moze da se poredi sa Sid-om... Koliko god mi doticni bio odvratan, ipak moram priznati da je on drugi nivo.

                            Sto se mene tice, obojica mogu na casove kod Pavela

                            Comment


                            • Bez pretjerivanja, kad bi mogli sastaviti 3-4 utakmice sa full ekipom, mislim da bi dominirali

                              I ako smo izgubili sinoc, raduje me sto je Henrik ponovo onaj stari. King Henrik tj. najbolji golman na svijetu Ako na OI bude branio na svom nivou, Svedska ce biti bas zaebana

                              Comment


                              • Posle ovog nezgodnog rasporeda koliko rivali za PO pobegnu toliko ce im biti, posle sam siguran da ih Detroit stize i prestize i da dolazi do 23. po redu uzastopnog PO.

                                Comment

                                Working...
                                X