Announcement

Collapse
No announcement yet.

KHL (Opste diskusije, vesti, rezultati,...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KHL (Opste diskusije, vesti, rezultati,...)

    KHL
    SEZONA 2013-14



    Sezona 2013-14 će biti šesta po redu takmičarska sezona šampionata Kontinentalne hokej lige. Regularni sezona počinje 4. septembra sa Lokomotiv Kupom između prošlogodišnjih finalista Dinama iz Moskve i Traktora iz Čeljabinska. All-Star utakmica je na programu 11. januara, i biće odigrana u Pragu, nakon čeka će uslediti jednomesečna pauza u takmičenju usled Zimskih Olimpijskih igara u Sočiju. Poslednji meč regularnog dela sezone je na programu 3. marta.

    Šestnaest timova, po osam iz svake divizije, će nastaviti dalji tok takmičenja u Gagarin Kup plejof delu sezone, koja je počinje 6. marta. Pobednici konferencija će se sastati u Finalu Gagarin Kupa, najkasnije 30. aprila. Sve četiri plejof runde igraće se na 4 pobede.


    Krajem aprila ove godine objavljeno je da KHL liga formira novi tim iz Vladivostoka, koji će automatski postati član lige. Nova ekipa će ujedno biti i geografski najistočniji tim lige. Naziv ekipe je Admiral Vladivostok.

    KHL šampionat će nam biti bliži nego ikad, jer će se KHL Medveščak iz glavnog grada Hrvatske takođe pridružiti ligi. Zagrebački tim je pre priključenja Kontinentalnoj hokej ligi igrao austrijsku EBEL ligu. Zagreb će tako postati najjužnija tačka u kojoj će se održavati takmičenje KHL-a. Hrvatska je osma država koja je postala članica KHL takmičenja.

    Vityaz Čehov je odlučio da napusti svoju staru ledenu dvoranu, i da se preseli u obližnji Podolsk u Moskovskoj Oblasti pre svega zbog igranja u većoj i modernijoj areni.

    ZAPADNA KONFERENCIJA
    BOBROVA DIVIZIJA - TARASOVA DIVIZIJA





    ISTOČNA KONFERENCIJA
    HARLAMOVA DIVIZIJA - ČERNIŠOVA DIVIZIJA





    KALENDAR TAKMIČENJA KHL 2013-14




    Prenose najboljih hokej utakmica sezone 2013-14 KHL šampionata
    ekskluzivno možete pratiti na SPORTKLUB kanalima.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

  • #2
    Danas od 17:30 na Sport Klubu mozete pratiti duel SKA i Medvescaka.
    Bice odlican hokej
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • #3
      Juce je odigrana sjajna utakmica u San Petersburgu. Medvescak se odlicno pokazao,ali pak jednostavno nije hteo u gol (najvecim delom zahvaljujuci sjajnom Salaku-koji je po meni bio covek utakmice).

      Danas na Sport Klub + od 17:30 mozete pratiti derbi Moskve. Aktuelni sampion Dinamo gostuje ekipi CSKA.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • #4
        Fedorov, the general manager of CSKA Moscow in the KHL, is apparently unhappy with his club's centers and signed himself to a one-year contract to resume his career, according to a story by Sovietsky Sport.
        Hahahaha kakav gazda

        Comment


        • #5
          Neverovatno kako dobro igra Medvescak...Pravo iznenadjenje.
          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

          Comment


          • #6
            I gle kad ga primaju...

            EDIT: E ovo je nevjerovatno... jos jedan
            Last edited by powerslave; 19-10-13, 17:24.

            Comment


            • #7
              Odlicna utakmica juce! A kraj zaista neverovatan!

              Ipak mora se priznati da je Dinamo zasluzio pobedu. Igrali su mnogo bolje, imali tri puta vise gol sansi. Medvescak igra dobro, za mene iznenadjujuce dobro. Nisam ocekivao ovakav start od njih, ali juce ih je Dinamo nadigrao, da ne upotrebim neku tezu rec. Dali su golove iz gotovo jedinih sansi koje su imali, a Dinamo je mogao jos 5 komada. Na kraju zasluzeno.

              Ne znam da li ljudi sa SK posecuju ovaj forum, ali mogli bi malo da prikazuju i utakmice drugih klubova a ne samo Medvescak. Bilo je dosta derbija koji nisu prenoseni. Daj te malo vise utakmica SKA, Ak Barsa, Barisa, i ostalih ekipa koje igraju lep hokej. Sibir je dobar a njih cini mi se ove sezone jos niste prenosili...

              Comment


              • #8
                Izuzetan pocetak Medvescaka. Zaista nisam ocekivao da ce ovako dobro igrati. Svaka cast
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • #9
                  Bravo za Medvescak protiv SKA...e danas se pokazite...makar pokazite borbenost i disciplinu...

                  Comment


                  • #10
                    Kakav hokej SKA, nerealno

                    Comment


                    • #11
                      Šta se dešava sa LIVE prenosima KHL-a ? poz

                      Comment


                      • #12
                        Znam da nema veze sa KHL-om ali vredi pročitati jer je vezano za Hokej na našim prostorima:
                        http://www.czbgtv.com/2018/07/16/ist...vitalij-stain/
                        "Neverovatno veliku čast sam dobio da uradim intervju sa, po rečima Jovice Rusa, najvećom trenerskom legendom koja je kročilana tlo Jugoslavije i Srbije, Vitalij Stainom.

                        Naime, Jovica Rus ovih dana boravi u Rusiji (Novosibirsku) gde je otišao na usavršavanje, u KHL pogon Sibirsk, kako bi iskusio elitan hokej u pripremnom periodu. Tamo je sreo legendarnog Vitalija Staina, čoveka koji je odigrao 315 utakmica više lige SSSR-a (današnji KHL), 4 utakmice za reprezentaciju te zemlje, a u periodu od 1989. do 1993. bio glavni šef struke na klupi Crvene zvezde.

                        Ovim putem se javno zahvaljujem Jovici Rusu za veliku čast koju mi je iskazao i omogućio da se ovaj intervju odradi"
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • #13
                          http://sportklub.rs/Video/Ostalo/Hok...ija-VIDEO.html
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment

                          Working...
                          X