Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Serie A 2013/14

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ma malo drugacije, ali kao i svaki fantasy ima svoju draz.

    Comment


    • #32
      Мало другачији је само систем бодовања, и обратите пажњу на онај део са тактиком ако ставите нпр. дефанзивну онда вам одбрана добија више бодова од осталих, ако нпр. ставите нападачи добијају више бодова од осталих, тачније добијају више бодова него што је уобичајно.

      Такође обратите пажњу на он златнике, нисам извалио на основу чега се они сакупљају али када их сакупите одређен број имате фору да купујете у маркету, где можете за њих набавити нпр. један екстра трансфер, или 1.000.000 односно 5.000.000 екстра за трансфере и тсл. што су лудачке привилегије. Е сада ако некако постоји могућност куповине тих златника за прави новац, онда цела сврха ове игре пада у воду, тј. губи смисао.

      Comment


      • #33
        Ovo Di Natale povredjen? Stoji mu ono zuto kao upitan je za sledeci mec a igrao je 45 minuta sa Laziom pa zna li se koliko je ozbiljna povreda?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #34
          Уф нзм за то какво је стање, видећемо током недеље шта ће се причати о томе, па ћу написати овде, имам га и ја у тиму.

          Comment


          • #35
            Ђуска Ди Натале синоћ у квалификацијама за Лигу УЕФА и то до 80 минута, стварно не видим разлог зашто вечити капитен Удина не би почео и за викенд.

            Comment


            • #36
              А Инсиње? Ће да ђира и он?
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • #37
                Требало би, прошло коло је имао пролив па није био стартер, бар је тако Рафа рекао.

                Comment


                • #38
                  Javljaju li sta za mog ljubimca tamo u tim tvojim intimnim izvori Brajkulice,igra li masina za vikend
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • #39
                    Koliko transfera mogu obaviti u jednom kolu?1 ili vise?
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #40
                      mislim da moze 1 + po polusezoni imas wildcard za jos jedan free transfer, nisam siguran ali ukoliko ne iskoristis transfer prenosi se za narednu nedelju pa imas 2, tako je u premier ligaskom fantaziju

                      naravno moze vise transfera da se napravi ali svaki transfer preko tog jednog besplatnog oduzima 4 poena

                      Kaka je vec u ekipi
                      Last edited by Miletić; 02-09-13, 15:48.
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • #41
                        mene čega relegacija u drugu ligu
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • #42
                          Basta i Di Natale ponovo zuti tj da su upitni za mec u nedleju,zna li se nesto vise o tome?
                          Di Natale trenutno doneo samo 5 poena a kosta 10.5 pa da znam da li da ga menjam ili ne.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #43
                            pogledaj unapred kola, imaju Bolonju, Kjevo, Djenovu, Atalantu i Kaljari, tek u 8. kolu gostuju Milanu... dakle umereno lak raspored (na papiru, ne zelim nikoga da potcenjujem), tako da bi se moglo ocekivati da popravi svoj skor u narednih nekoliko kola...

                            sto se tice spremnosti fudbalera tj povreda i mogucnosti da zaigra, moram da primetim da je PL Fantasy daleko ispred ovog, pokazuju u procentima mogucnost da odredjeni igrac nastupi i poprilicno su precizni... dok ovde moras biti vidovit ili se informisati na drugim mestima
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • #44
                              Meni se mnogo vise svidja ovaj sistem bodovanja. A to za povrede si upravu

                              Comment


                              • #45
                                Opet zut Di Natale,pa ja ne znam sta da radim sa ovim covekom vise
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X