Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Serie A 2013/14

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fantasy Serie A 2013/14


    По узору на колеге са ПЛ пдф-а, ево и ми, љубитељи Серије А, организујемо фантази лигу, само овог пута на тему Калћо, разуме се.

    За регистрацију и селектирање тима користимо следећу адресу: http://www.fantasyseriea.com/en/index.php

    Код СК класик приватне лиге: z2AN8Olb31Iy

    Код СК Н2Н приватне лиге: Z5JqQLDBMJZT

    Сви сте добродошли, срећно и нека најбољи победи.

  • #2
    За почетак ево мог тима

    Comment


    • #3
      Cosa Nostra

      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • #4
        Јеботе, сви играче које знам су скупи.
        Изнервирао сам се, једва сам саставио тим. За мало да га не саставим, да одустанем, али рек'о биће мало људи и онако, а још ја покренуо причу о фантазију па није ред да испалим.
        Тако да искрено да вам кажем не знам за 4 од 7 мојих измена ко су уопште. Ако имате неки предлог, шта да урадим, ви слободно реците.



        П.С. Нисам преписао од Брајкуле што се тиче Јувентусових играча, 'леба ми.
        Last edited by Урош94; 16-08-13, 14:18.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • #5
          Uz malo muke , sastavih ove mucenike

          Razbojnici

          Comment


          • #6
            Mislio sam da je sastavljanje tima za EPL mucenje. Onda sam krenuo da sastavljam ovo.. sklopih ga nekako



            Siguran sam da tek ima da ga menjam.

            Comment


            • #7
              Мали буџет од 120м за 18 играча, а играчи прескупи.

              Comment


              • #8


                Usao u obe lige cisto da Brajkulici ocitam lekciju..

                Da ne secem, na klupi su mi Kovacic, Sime Vrsaljko, Yepes i neki levati..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • #9
                  Preplacena druzina

                  Attached Files
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • #10


                    Nisam zadovoljan izborom tima,mnogo losu odbranu imam a trduo sam se da mi vezni red bude dosta jak.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #11
                      Golmani: Buffon, Carizzo
                      Odbrana: De Sciglio, Chiellini, R. Albiol, Maicon, Jonathan, Potenza
                      Sredina: Arturo Vidal, Hernanes, Kevin Prince Boateng, Martens, Yakovenko, Botta
                      Napad: Gomez, Higuain, Lamela, Petagna

                      Ne mogu postaviti jbnu sliku

                      Comment


                      • #12
                        Upao sam i ja,nick Cadjava dvocevka,mrzi me da postavljam sliku postave.

                        Comment


                        • #13
                          Ne verujem da su mi 4 igraca povredjena iz startne postave
                          Zamenio sam Destra za Djilardina,Brienzu za Paladina,a medju povredjenima su mi jos De Siljo i Zaneti pa zna li neko koliko su ozbiljne povrede da znam da li da menjam ili ne.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #14
                            Ја нисам знао да је Дестро повређен нпр. Занети одавно озбиљно повређен, Де Шиљио не почиње за викенд сигурно.

                            Comment


                            • #15
                              Vranje United simbolično najavljuje napad na vrh tabele !

                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment

                              Working...
                              X