Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po koji put u ovoj sezoni da primimo gol zbog gluposti... dal odbitak ili glup faul/igranje rukom...

    Comment


    • Gde bre ovaj Dzons diže ruku seme mu... Čudi me da nije dobio crveni...

      Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

      Comment


      • Pa zašto bre dižeš ruku

        Comment


        • Nani očajan.

          Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

          Comment


          • Evo stigoh kuci, i Mirallas gol. A ocekivao sam jaci otpor Utd-a, ali izgleda da nastavljaju po starom.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Mojesu otkaz... jednom mora biti dosta!

              Od 12 utakmica samo jedna pobeda protiv ekipa u Top 6.

              Comment


              • Ubiše nas. Akoi sad ne dobije otkaz onda stvarno. Od koag sve gubimo ovo je strašno. Svaka čast Evertonu ali ovoj eviše nepodnošljivo, dokle bre više.

                Comment


                • Sramno igramo protiv ekipa iz vrha ,ali kad smo dosli do toga da Everton nas uci kako se igra fudbal ,e to samo pokazuje koliko je Mojes dobar trener ,nikad on sa Evertonom nije igrao kao Martinezov Everton ...

                  Mojes i napad dva razlicita pojma ,a posle ove sezone Mojes i sredina ,odnosno odbrana mnogo razlicitih pojmova ...

                  Sporiji vezni red nisam video ,a da ne igra Milijas ....

                  Comment


                  • Da li je Nani najlošiji fudbaler lige ?

                    Flečer, lik nema samopouzdanje ispred sebe ima celu livadu da povuče napred on ne sme ladno, stoji u mestu i čeka da mu se neko otvori, a prostora ima da okrene zglobni autobus ispred sebe.

                    Bitnera ne treba komentarisati, Smolin čovek nije bek i to se vidi i to je to.

                    Comment


                    • Nakon kolko hiljada godina ide double Evertona?

                      Nakon kolko hiljada godina ide double klubova iz Liverpoola?

                      Ja sam jos veca budala sto sam se ponadao da mogu bar bod otkinuti Martinezu.

                      Martinez pjeske za sad
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Da li je Nani najlošiji fudbaler lige ?
                        Covek poceo utakmicu posle dugo vremena van terena, razumljiva je ovakva njegova igra, kakav crni los igrac, covek je pre sam resavao utakmice i lomio odbrane.

                        Roney je onaj koga ne razumem, toliko prilika za neka odlicna proigravanja a on uvek birao neka cudna resenja.

                        Comment


                        • Originally posted by Cylokin View Post
                          Covek poceo utakmicu posle dugo vremena van terena, razumljiva je ovakva njegova igra, kakav crni los igrac, covek je pre sam resavao utakmice i lomio odbrane.
                          Ma važi, lošija kopija CR-a bio, sada je loša kopija Nejca Pečnika, taj neki level. Hoću da to neigranje ne opravdava njegov nastup u prvih 45 minuta, opis te igre u jednoj rečju je "pičkica", hoda po terenu kao po minskom polju, skače u duelu ko žena, sklanja se, napolje znači.

                          Comment


                          • Originally posted by Cylokin View Post
                            Covek poceo utakmicu posle dugo vremena van terena, razumljiva je ovakva njegova igra, kakav crni los igrac, covek je pre sam resavao utakmice i lomio odbrane.

                            Roney je onaj koga ne razumem, toliko prilika za neka odlicna proigravanja a on uvek birao neka cudna resenja.
                            Bas to... jednom Nani i jednom Mata na 18m cekaju a on krece u dribling/sut.

                            Komentator je rekao cini mi se negde pre oko 44 godine da je Everton ostvario duplu pobedu...

                            Comment


                            • Martinez će uzeti i Siti ali poraz od Palasa se nije smio desiti. To će ih vjerovatno koštati LŠ-a.

                              Comment


                              • Originally posted by Lunatik
                                Koliko god Valensija bio ograničen i predvidiv, on svoj skil maksimalno koristi, igra za tim, odlično zatvara u odbrani i ima osećaj za saigrače i ritam utakmice. Nani dok mu ne instaliraju novu verziju mozga nikad neće biti koristan igrač na duže staze, a te pojedine iskre su previše sitne. Znači, ništa od njega u ovoj inkarnaciji.

                                Danas je kombinacija Smolinga na beku i Nanija ispred bila katastrofalna, to nikad više uraditi.
                                26. oktobra ovo napisah, a on koji sa njima svaki dan radi i kome je to posao ništa nije naučio o timu za toliko vremena.

                                Inače, ovo je danas bez ikakvog izgovora prava i kompletna slika Dejvidovih mogućnosti, i to nacrtana pokraj najboljeg tima za poređenje - njegovog bivšeg. Jebeno nedopustivo.

                                Comment

                                Working...
                                X