Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Sta ste stali budale , Inter je Sassuolu dao 7 , nemojte ni vi manje da biste dali niposto

    Gazi sve dok se moze !

    Btw. Tottenham 20 suteva , 0 golova jos uvijek ..
    evo baš gledam rezultat sa te utakmice, ajd' neka ga Eriksen zavali da me pogura malo na fantasy-ju...

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Vidi,vidi Daleta sto uziva.

      Ne mogu ti brate opisati koliko

      A najdraze mi je sto moj brat Yaya ovako gazi , najbolji najbolji !
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Ne postoji vezni red Uniteda, jednostavno ih je Toure u potpunosti zatvorio. Nikada pod vodstvom SAF nisam gledao ovako bezidejan i trom United kao što je danas, ipak ni Ronney ne može sam protiv ovakve ekipe, potrebna mu je podrška, a nije je dobio ni od koga. Fellaini strašno loš, ništa mu ne polazi za rukom.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Nikad nisam vidio gori United ,onda kad su izgubili 1:6 imali su svoje sanse,jbg igrac manje itd...ovo danas je bas cirkus

          Gledaj kako Carrick drzi sredinu,diriguje doktor
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Gledaj kako Carrick drzi sredinu,diriguje doktor
            bas si me nasmejao!
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ne moze ni Webb brat da pogura United kad ovi ne mogu priliku da stvore.

              Comment


              • Bilo bi opet 6 tacno da je Dzekson umesto Negreda.
                sigpic

                Comment


                • Jebo me pas da me jebo kad sam i pomislio da onaj segrt Moyes moze ovdje ista iscupati pa sam odigrao 2-3 u nadi da ce bar jedno poluvrijeme odigrati kako Bog propovijeda. Na koji fazon sjedi Kagawa? Zbog Antonija Valencije mozda, tog prodidzija koji citav zivot radi na pravolinijskom trku i onda citavo poluvrijeme nije u stanju pratiti Kolarova/Nasrija PRAVOLINIJSKI pa je Smalling 24/7 u situaciji 1 vs 2, ili mozda zbog Younga koji nije imao priliku da dajvuje? NA KOJI FAZON??? Jos danas da podnese zahtjev za transfer ! Pa bolje da te iz hira prodaju Al Dzahri nego da grijes klupu zbog ovih idiota. Moyes da bude zahvalan sto je zatekao jednog RVP-a i Rooneyja u ekipi koji ga i vuku citavu sezonu. Jedan ce omatoriti uskoro a drugi vjerovatno otici, a i ako ne ode, izlapice uticaj Fergusona na ovu ekipu vremenom kao miris nekog jeftinog kineskog parfema i onda ce Moyes doci na svoje. Mozda uspije neutralisati i pobjednicki mentalitet.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Evo Dzeke , dat ce jedan i on garant .
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Bilo bi opet 6 tacno da je Dzekson umesto Negreda.
                      Dozvao si ga.

                      Comment


                      • I evo ga ovaj glavati, koji ce da nam da jos 2, 3 u najboljem slucaju..
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Evo Dzeke , dat ce jedan i on garant .
                          Ima 6 ili 7 komada protiv njih kad saberes Volfsburg i Siti ja mislim.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Ima 6 ili 7 komada protiv njih kad saberes Volfsburg i Siti ja mislim.
                            6 u 7 utakmica cini mi se
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Bilo bi lepo imati bar jos jednog ko hoce da igra uz Runija..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Cestitke za velikog majstora ove igre

                                Dva kola zaredom iz slobodnog ;)
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X