Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by ExEric; 26-05-14, 17:00.
    sigpic

    Comment


    • Ne sumnjam ja da ce oni iz akademije izvaditi par sjajnih talenata, vec sledece bi Ward Prowse trebao dobiti vise mesta, a ocekujem od Jaya ako se oporavi na vreme jos jacu sezonu, ako ga Mauricio ne pokupi sa sobom, jer sam cuo da se Spursi interesuju za njega.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ma pitanje je ko ce biti novi menadzer i ocekujem da sa Poketom odu Lalana, Sou, Dzej i mozda cak Snajderlin. To je bas kicma tima, jbg.
        sigpic

        Comment


        • Bojim se ispadanja u Championship iduce sezone! Bice to vrlo teska i prelomna sezona za klub! Zao mi je sto je Do Prado otisao, ali ruku na srce, i bilo je za ocekivati! Sa srecom, Guly, nasmejano i dobrodusno momce!

          Comment


          • Trebao bi biti podvig pa ispasti u Cempionsip. Steta je samo sto je dalji razvoj kluba prekinut. Takodje pokazuje svu surovost modernog fudbala.
            sigpic

            Comment


            • Zadnja recenica objasnila! Surova realnost! Meni da je neko rekao pre 10 dana da ce mi poplava sjebati kucu, ne bih verovao. Tako i moderan fudbal, danas je neko tu, sutra negde drugde. Ne mogu da zamislim ekipu bez Adama, Rikija, Fontea....bilo kog drugog ko je tu bio u mracnim danima Lige 1! Jbg.....

              Comment


              • De Boer se pominje kao zamena, ono uopste nije lose resenje. A videcemo ko ce sve da ode, rano je jos pricati, ali uzdam se ja u njihovu akademiju, i neki klinci ce sledece sezone pokazati sta umeju. Sumnjam da mogu da ispadnu. A za nesto vise, ipak je PL surova i mora se ulagati jos veci novac da bi bio u vrhu, i opet mozda nisi siguran, slucaj QPR.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Evo neki vec izvestavaju da je dogovoreno, potpisuje ugovor na 3 godine.

                  Comment


                  • Tesko da ce ispasti, oni ce cak odlicne pare dobiti. Cenim da Sou, Lalana i Dzej mogu da donesu 70 mil funti (mozda i vise), ako tu stavis Snajderlina, blizu si stotki. To je odlican novac sa Sautempton i uz odlicna ulaganja nece sigurno brinuti za opstanak. Jedino sto opet sve pocinje od nule, novi trener, sistem, novi igraci... A vec su napravili sjajnu ekipu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nigel Adkins 4 manager! Moja procena da ce klub napustiti gotovo sigurno Hooiveld, ako je Guly otisao, nema teorije da ovaj ostane! A ni potrebe!

                      Comment


                      • I onda mali Džejm Vord Praus (ili kako već) izdominira, pređe u Mančester Siti za 25 milki naredno leto i propadne kao Džek Rodvel

                        Comment


                        • Originally posted by somborac View Post
                          Jaja, Sergio i Daniel fale gore, i to je verovatno svima koji su odgledali sezonu jasno
                          De Hea? Just sayin'

                          Comment


                          • Pored ovakvog Lukaku-a, Murinju ne treba Košta Jest' da je Luxembourg, ali...

                            Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                            Comment


                            • 25 years ago



                              Liverpool-Arsenal 0-2


                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Navodno Kosta ne zeli da napusti Atletiko, samim tim se Murinjo okrece Radamelu... videcemo.

                                Comment

                                Working...
                                X