Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Morata celav Koliko je ovaj Rayo bolesna ekipa, ne pada im na pamet da se brane

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Morata celav Koliko je ovaj Rayo bolesna ekipa, ne pada im na pamet da se brane
      Ma jok sta ce im to, u Spaniji se igra ofanzivan fudbal. No matter what happen

      Comment


      • Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Morata celav Koliko je ovaj Rayo bolesna ekipa, ne pada im na pamet da se brane
          Mislim da je to jedini tim koji je poslednjih godina uspevao da nadigra Barselonu na polju poseda lopte. Pako Hemez je kritikovao ultradefanzivni pristup ostalih trenera. Nekada je korisno i jedino moguce braniti se sa velikim brojem igraca, ali je za sam fudbal, i spanski i svetski, dobro da ima neko ko sa ovakvim izjavama pravi balans naspram sve veceg broja defanzivno orijentisanih strucnjaka.

          Comment


          • Da se razumemo, Bale je zverina od igraca, jedan od najboljih u svetu, ali 60% njegovih mogucnosti, talenta,skill-a, kako god - cini cisto, sirovo, brutalno trcanje u jednom pravcu i smeru. Uhvati lik bolesnu straftu i svaku gresku iz driblinga nadomesti brzinom i trcanjem
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Da se razumemo, Bale je zverina od igraca, jedan od najboljih u svetu, ali 60% njegovih mogucnosti, talenta,skill-a, kako god - cini cisto, sirovo, brutalno trcanje u jednom pravcu i smeru. Uhvati lik bolesnu straftu i svaku gresku iz driblinga nadomesti brzinom i trcanjem
              Sto bi se reklo klasican robot.

              Comment


              • Raul Garsija nakon kornera dovodi Atletiko Madrid u vodstvo, 1:0. Viljareal nije došao da se brani, pokušavaju da što više da napadaju ali za sada bez konkretnih prilika.
                Last edited by ognjen; 05-04-14, 15:21.

                Comment


                • Barcelona line-up (official): Pinto - Alves Bartra Mascherano Adriano - Xavi Busquets Iniesta - Alexis Messi Pedro
                  Bench Barcelona: Oier, Montoya, Song, Cesc, Sergi Roberto, Neymar, Tello
                  Real Betis Balompié ‏@RBetisOficial 21m
                  Once del @RBetisoficial: Adán; Juanfran, Amaya, Jordi, Juan Carlos, N’Diaye, Lolo Reyes, Nono, Cedrick, Vadillo y Baptistao #RBBlive
                  Da dodam, danas se u Barseloni održava referendum koji će donijeti odluku o renoviranju Kamp Nou-a.

                  Comment


                  • Koje mučenje Barselone. Sabija Betis.

                    edit: Autogol Betisa. Igraju stvarno dobro, ali nesrećno primiše drugi gol. Šteta što će ispasti ovako napadački orijentisana ekipa.
                    Last edited by ognjen; 05-04-14, 18:24.

                    Comment


                    • Samo treba da prokockamo 2 gola prednosti na nasem terenu protiv Betisa , koji je vec ispao ..

                      Hajde , dajte 3. za miran zavrsetak utakmice .
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Gledaj Dale Pedra, čovjek igrač manje na terenu.

                        Comment


                        • Tek sam dosao kuci , pa ne znam sta je prije radio , gledam od 70. tek , ali me tjesi sto igra danas , kad su se ocekivala lagana 3 boda , te vjerovatno zbog toga u srijedu ni minut nece igrati
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Winning ugly, i to smo docekali. Dve utakmice za redom se opasno provlacimo. Neverovatno mi je da se ovako mucimo sa slabojim timovima, bolje partije pruzamo protiv najboljih.. Bas je lose ovo.. Mozda i ne pobedimo, ko zna

                            Slusajte Viskovica, Messi cim oseti kontakt pada



                            Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                            Comment


                            • Dale, ti Pedra ne podnosiš ali to kod mene nije slučlaj. Već ne volim kada igrač ne zna šta treba da radi na terenu pa god to bio.

                              Utakmica stvarno očaj što se Barselone tiče. Mogu reći jedna od gorih ove sezone. Ja sam gledao samo pregled utakmice protiv Espanjola ali mislim da smo tamo više šansi stvorili, ovdje ni jedne jedine šanse.

                              Comment


                              • Penali za barsu,nista novo ,mesi omasio penal e to vec jeste,samo sto useru dosla na nogu odmah,a inace ono je ruka uz telo valjda,treba racunati 2 penala 1 gol,nije fer prem Suarezu u borbi za najboljeg strelca
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X