Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mesi organski ne podnosi Madridjane, protiv Reala 21 gol, protiv Atletika 20
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Za debelu kaznu

      Spoiler
      [vine]MMFUebFhUdr[/vine]

      Comment


      • Sudjenje pokvarilo utakmicu sinoc, Angel Di Maria ubedljivo najbolji fudbaler Reala u poslednje vreme. Penal za Real mislim da je bio van 16m, padavicara Neymara necu da komentarisem, on mi je najodvratniji igrac trenutno u svetu fudbala. Cak je kod onog treceg penala bilo najvise elemenata da se dosudi penal.
        Messiju svaka cast za sinocnju partiju, Ronaldo mi je bio nekako slab, Benzema jeste dao 2 gola, ali je mogao dati jos toliko.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Nista veci padavicar od Ronalda...

          Comment


          • Nejmar je bio u punom trku i bilo je dovoljno da ga Ramos samo pipne i da izgubi balans a kako je Serhio zadnji igrač odbrane znalo se odmah da će mu dati crveni. Evo gledam sada snimak utakmice i mislim da je bila negdje 14. minuta kada je Mesi imao odličnu šansu za 2:0 Barse . Prilikom pasa Xavija Leo je bio jedno metar iza Ramosa ali nema veze bitno je da Ramos negoduje na linijskog što ofsajd nije sudio. Pošten taj Ramos, on nikad kriv nije.

            Još da dodam, Busketsa će sigurno kazniti zbog ove situacije nad Pepeom.

            Comment


            • Buskestsa treba kazniti,ali isto tako je trebalo Pepea kazniti nakon onoga starta nad Dudom protiv Malage.Koliko sam upratio spanski savez rijetko naknadno kaznjava igrace.Fan sam Barce,ali Buskets svakako treba biti kaznjen.Sto se tice utakmice,Real je bio bolji,i sam je kriv sto nije slavio,jer je Benzema promasio barem 3 cista gola,Ronaldo osim onog penala koji je postigao je fakticki bio neprimjetan,Modric strasan,nevjerovatno koliko je napredovao ove godine.Kod Barce Messi i kad seta,moze sta hoce,mene je osim 3 gola najvise dojmio onaj pas Neymaru kada je izbacio citavu odbranu reala.Fino je bilo vidjeti sinoc Messija i Pepea kako caskaju,osim nekih sitnih carki,sto je i ocekivano,ipak ove godine drugacija atmosfera u klasicima,sto ovakve utakmice i zasluzuju.

              Comment


              • El Pocho, kao što kažeš Busketsa treba kazniti ali evo veliko je pitanje da li će se to desiti. Ja sam u svom prethodom post-u malo požurio kada sam rekao da će sigurno biti kažnjen. Koliko znam, komisija koja odlučuje o tim naknadnim kaznama može se jedino oslanjati na izvještaj sudije koji ovaj napiše poslije utakmice. E sada, gledam ovu situaciju, tu su se prvo Pepe i Fabregas nešto zakačili i došlo je do nekog guranja više igrača i prilikom toga je Buskets naišao na Pepea i kada se sve raščistilo Pepe i Fabregas su dobili po žuti karton i na tome se završilo .

                Comment


                • Nazalost, jedva ga je okrznuo Sergio. Pepe je inace pre toga iz cista mira nasrnuo na Cesca, 'ladno mogao crveni za to da popije. Ne pamtim da su njega kaznili za ono gazenje Messi-a, te ne verujem da ce ni Busquetsa za ovo sad.

                  Comment




                  • LOL
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Inijesta

                      sigpic

                      Comment


                      • Comment


                        • Ne znam je li ko prati ovu ludaru od utakmice izmedju Almerije i Sociedada, 4:3 u nadoknadi za Almeriju.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Има нас пар који гледамо Суса, права лудара од меча. Баш ми је драго за Алемрију, бравооо момци. Врло готивна екипица.
                            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                            Comment




                            • sigpic

                              Comment


                              • Pepe i Messi:
                                Pepe je prešao Argentincu i rekao mu:
                                “Vi se us…. kada me vidite. Uplašeni ste”, pretio je Pepe.

                                Mesi mu je kratko odgovorio:
                                “O čemu govoriš, čoveče? Uvek ti dam gol kada me čuvaš. Ali za utehu ti je da si makar uvek na fotkama”, ironično je Mesi bocnuo Pepea aludirajući na rekordan broj golova koje je dao madridiskom klubu.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X