Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To ti je u lokalnim kladionicama standard. Sada ne znam točno odakle si, ali "kod nas" i SS, HL, Favorit, Germanija(vjerujem da je tako i u lutriji BH, Mozzartu itd) imaju 1,85-1,85 na događaje kojima daju jednaku šansu da se dogode u postocima. To je kao 0 u casinu, to je "juice" za kladionicu i time oni matematički su odmah u plusu bez obzira na ishod rezultata. Usto, korigiranjem kvota kako uplate teku ili se informacije pojavljuju još smanje manevarski prostor kladioničarima(to online klade puno pravodobnije rade, a lokalne u biti se samo bave prepisivačinom). BET365 čak nekada ima 1,83-1,83 što je sramotno.

    Recimo, Pinnacle ima najmanji "juice" zato i jesu najbolja i najrespektabilnija kladionica. Oni redovito imaju 1,95-1,95, čak sam viđao i 1,96-1,96. Ti recimo onda u Pinnaclu na 100 uloženih eura na isti ishod dobiješ 12 eura više po okladi i sada računaj 1000 oklada ako se profesionalno time baviš...

    Pinnacle je inače autoritet u slaganju kvota. Najpravodobnije reagiraju na informacije, najviše mijenjaju kvote u danu i po 50 puta sam znao viđati. Samo ide gore-dole i u biti velika većina kladioničara njih smatra najrelevantnijim kada su kvote u pitanju i postoci kod velikih događaja i kladioničarski jakih liga, sportova, događanja...

    Morat ću na Betfair, ali sam nekako konzervativan uvijek bio... Morat ću onda tamo definitivno...
    Last edited by Clint_Eastwood; 19-08-13, 15:53.
    "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

    Comment


    • Evo pogledao sam:

      Igrac Pinnacle Betfair
      Novak 2.92 2.96 1.4%
      Mari 4.39 4.5 2.5%
      Nadal 3.75 4 6.7%
      Federer 15.09 17.5 16.0%
      DP 11.07 13.5 22.0%
      Berdih 51.31 60 16.9%
      Izner 96.58 100 3.5%
      Ferer 97.58 95 -2.6%
      Betfair je za sve bolji osim za Ferrar (koji je u ovom trenutku jako nelikvidan na betfairu i koji jeste najveca nepoznata). Za DP, Federera i Berdiha je betfair jako bolji.

      Nema efekta Marija jer je americka kladionica. Ocigledno postoji efekt Nadala. Uvijek slabije upuceni trce prema zadnjem pobjednik. Iznenadjuje da nema Izner efekta iako su americka kladionica.

      -------------------

      1.96:1.96 je izuzetno fer, izuzetno dobra kvota za kladionicu koja nije berza.
      Last edited by NI; 19-08-13, 17:52.

      Comment


      • Moje neznanje o dubljem funkcioniranju Betfaira je žalosno. Čovjek se "boji" onoga što ne razumije, zato sam i ja Betfair izbjegavao iako sam čuo samo dobre riječi o njima.
        "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

        Comment


        • Auuuuu, tek sad dodjoh kuci Nisam pratio uopste, sta se ovo izdesava hahaha Puk'o Rafa
          link

          Comment

          Working...
          X