Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Rankings

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ClayWarrior:
    da li znas neki sajt koji ima ranking iz 80-ih?
    Mislim na prvih 10?
    Nesto bih da uporedjujem..

    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post
      ClayWarrior:
      da li znas neki sajt koji ima ranking iz 80-ih?
      Mislim na prvih 10?
      Nesto bih da uporedjujem..
      Jeste da pitanje nije bilo upuceno meni ali na zvanicnom atrp sajtu imas rankinge iz svih godina samo ja mislim od sredine 80tih ali do 90-te su samo pozicije bez broja bodova
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        ClayWarrior:
        da li znas neki sajt koji ima ranking iz 80-ih?
        Mislim na prvih 10?
        Nesto bih da uporedjujem..
        http://www.atpworldtour.com/Rankings...4.1987&c=&r=1#

        To ti je ranking 1987. ali bodovi se ne mogu videti. Mozes sam po zelji birati datum i videti ko je kada bio na 1. mestu ili sta te vec zanima

        Comment


        • Originally posted by Panchev9 View Post
          ClayWarrior:
          da li znas neki sajt koji ima ranking iz 80-ih?
          Mislim na prvih 10?
          Nesto bih da uporedjujem..
          Imas na zvanicnom sajtu ali treba uzeti u obzir da se nedeljne liste prave tek od leta 1984
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Hvala svima..
            "Prezupcio" sam tu opciju..

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Ja mislim da je Fed imao preko 8000 poena 2006. godine.
              Sad proveravam 8379 u decembru 2006...
              Ali to za Rafu i 15 000 sumljam mislim ne znam kada je mogao toliko da nakupi
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • ROGER FEDERER 06. 07. 2009 ---- 11.220

                RAFAEL NADAL 05. 07. 2010 ---- 10.745

                NOVAK DJOKOVIC 04. 07. 2011 ---- 13.285

                Moje izvinjenje, sto ispravljam "Administratore" i ostale poznavaoce tenisa, Zelja mi je da bi sve bio kako treba i profesionalno odradjeno, da skrenem paznju da pri iznosnju razniih podataka da se obrati paznja da se moraju uzimati iste startne pozicije, a ne kako nekome odgovara.
                Posto bi trebalo da se i mladji obrazuju a ne da se teraju sa sata, osim ako SK ne zeli da ovo postane deo samo pojedinaca.
                Pozdravi cestitka Novakovim navijacima

                Comment


                • Olivere, nije mi jasno sta ti to znaci, Fed je u decembru 2006. imao preko 8300 poena, znaci na kraju sezone je imao, po danasnjem racunanju preko 16600 poena, sta je tu netacno?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • oLIVER JE MISLIO JEDNU STVAR A TO JE DA (sry caps) Djokovic u ovom trenutku znaci u ovoj nedelji u poredjenju sa svim ostalim brojevima jedan prethodnih godina u istoj nedelji ima najvise poena ikada . Verovatno sam i ja to negde (video, cuo) ali nisam najbolje razumeo a da on ovo nije postovao ne bih ni skontao
                    hvala Olivere
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • To je druga stvar ako mislimo na to da je Novak kad je preuzeo prvo mjesto imao najvise bodova,ali u jednom trenutku je Roger imao preko 16 000(znamo da su kasnije duplirani bodovi),a Nadal je imao preko 15 000 cini mi se,provjericu pa cu postovati i on jos uvijek nema najveci broj bodova u istoriji,mada je moguce i da ce se to promijeniti
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        To je druga stvar ako mislimo na to da je Novak kad je preuzeo prvo mjesto imao najvise bodova,ali u jednom trenutku je Roger imao preko 16 000(znamo da su kasnije duplirani bodovi),a Nadal je imao preko 15 000 cini mi se,provjericu pa cu postovati i on jos uvijek nema najveci broj bodova u istoriji,mada je moguce i da ce se to promijeniti
                        U istoriji ne , ali cini mi se da u nedelji posle W-a niko nijakda nije imao toliko bodova.... sto je ogroman uspeh i dokaz da je prvi deo sezone odigrao skoro perfektno.
                        Fed je imao preko 16k u decembru 2006 ( verovatno posle zavrsnog mastersa) dok za Rafinih 15k nzn ....
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Evo samo cu sada da razjasnim!

                          Da se cita kako treba, a ne reaguje, bez ikakve analize, videlo bi se da su uzeti datumi najpriblizniji dostupni sa zvanicnog ATP sajta za sedmi mesec, pa ako oni nisu ti koji vode zvanicnu statistiku, zamolio bih vas, da se njima obratite za netacnost, pa kad oni isprave izvinicu vam se.
                          Da objasnim kako se to moze videti - Otidite na zvaicni sajt ATP -http://www.atpworldtour.com/Rankings...7.2009&c=&r=1# - tamo nadjite gde pise iznad malog prozora "As of Monday" i kad pritisnete ma strelicu mozete doci do podataka za svaku godinu i mesec. Ovo je upustvo za mladje clanove koji se jos ne snalaze i pozivam ih da proveravaju sami podatke i da ne ustuknu od raznih pretnji, normalno ne vredjajuci nikoga.
                          Pozdrav
                          Ps: U analizi se uziaa trenutno stanje, jer se nezna koliko ce ko do kraja godne da ima poena
                          Last edited by oliver; 05-07-11, 20:48.

                          Comment


                          • Pa ponovo mi nije jasno, idi na decembar 2006. godine i videces da je Fed imao 8370 poena. E sad, lepo nam razjasni sta si mislio sa svojim postom, niko ovde nikog ne omalovazava, ali niko ne zna ni da cita misli.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Samo mi pojasni o kakvim prijetnjama pricas i dje ih vidis ovdje?
                              sigpic

                              Comment


                              • Nemoj da me drzite za rec u vezi konkretnih brojki, ali Rafa je u maju 2009. godine imao preko 15000 poena. Djokovic je u tom trenutku bio cetvrti sa par desetina poena manje od Mareja.

                                -----

                                Dok sam trazio krunski dokaz (sliku na google), pretekli ste me sa dodatnim podacima ..

                                to je to

                                http://www.atpworldtour.com/Rankings...5.2009&c=&r=1#
                                Last edited by Big Nole; 05-07-11, 20:58. Reason: eureka

                                Comment

                                Working...
                                X