Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Rankings

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: ATP Rankings

    Del potro ce da bude oko 500.mjesta u ponedeljak. *T_*@SR

    Comment


    • Re: ATP Rankings

      Imace 65 bodova i bice jedva u prvih 500
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Re: ATP Rankings

        Znate li kako ce biti pozicionirani Dolgopolov i Vavrinka otprilike?Mrzi me da racunam h5g6k8
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Re: ATP Rankings

          Vavrinka 14. a Dolgopolov 32.
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Re: ATP Rankings

            Rafa sutra zapocinje 81. nedelju na vrhu ATP liste i zauvek ostavlja Hjuita iza sebe.. sledeca meta je Andre Agasi sa 101. nedeljom
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Re: ATP Rankings

              [quote author=ClayWarrior link=topic=2171.msg239339#msg239339 date=1296402765]
              Rafa sutra zapocinje 81. nedelju na vrhu ATP liste i zauvek ostavlja Hjuita iza sebe.. sledeca meta je Andre Agasi sa 101. nedeljom
              [/quote]Hjuit ce ponovo biti prvi. l5'%9
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Re: ATP Rankings

                Moze neka misljenja o mogucim klackalicama u rankingu?
                Mislim da je ova tema nepravdno zapostavljenja a ovdje se moze voditi izuzetno zanimljiva diskusija


                http://s2.postimage.org/40krcpbqq/rankings2.jpg

                Comment


                • Re: ATP Rankings

                  Moze se voditi jako zanimljiva diskusija h5g6k8
                  CW dje ce sad biti Cilic?
                  Mene iskreno najvise zanima povratak Delpo-a i nacin na koji ce on pokusati da se vrati u strogi vrh,da li ce to biti preko najjacih turnira ili ce ici postepeno,kao i kad se probijao ustvari,preko turnira serije 250...
                  Novak ima sansu da predje Roger-a vrlo brzo,Novak do W-a moze da zaradi brdo bodova,mada moze i Roger sto se toga tice.Ali ta pozicija me nesto mnogo i ne zanima iskren da budem,samo neka je on u TOP 4 %QWT&W

                  sigpic

                  Comment


                  • Re: ATP Rankings

                    Marin je 20.


                    Prvi Slem sezone nam nije doneo velika tumbanja, zamenili su se Ferer i Berdih, kao i Juzni sa mladim Melcerom. Najvise je profitirao Vavrinka sa pomakom od 5 mesta a gubitnici su, logicno, Conga i Cilic


                    Fernando Gonzalez se na jedvite jade odrzao u prvih 100 (jos samo jednu nedelju) i sastavio 9 vezanih godina u toj grupi
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Re: ATP Rankings

                      Cilic ce da bude oko TOP 20,ako sam dobro negdje procitao. %QWT&W
                      Po onome sto sam video na pocetku Del potro ce morati jos igrati tunira dok ne udje u pribliznu formu kakvu je bio,ali se nadam da ce do W,napredovati da ne mora igrati kvalifikacije,posto mu tada istice "zasticeni renking".


                      Novak bas malo brani do W,cak brani manje od Rogera,neki 200 poena manje,sve u svemu obojica malo brane,dobro je sto se Nole ukljucio u borbu za no.2. $#^%RT
                      Vladane,ako mu je cilj da bude no.1 ne moze mu to biti svejedno. @(*6sd$%

                      Comment


                      • Re: ATP Rankings

                        [quote author=ClayWarrior link=topic=2171.msg239639#msg239639 date=1296431757]
                        Marin je 20.
                        [/quote]
                        Hvala @(*6sd$%
                        [quote author=FC Nadal link=topic=2171.msg239640#msg239640 date=1296431864]
                        Cilic ce da bude oko TOP 20,ako sam dobro negdje procitao. %QWT&W
                        Po onome sto sam video na pocetku Del potro ce morati jos igrati tunira dok ne udje u pribliznu formu kakvu je bio,ali se nadam da ce do W,napredovati da ne mora igrati kvalifikacije,posto mu tada istice "zasticeni renking".


                        Novak bas malo brani do W,cak brani manje od Rogera,neki 200 poena manje,sve u svemu obojica malo brane,dobro je sto se Nole ukljucio u borbu za no.2.
                        [/quote]
                        Bice zanimljivo,ne kazem zbog ucesca na velikim turnirima koji su mu zagarantovani jos jedno dobro vrijeme,nego se pitam moze li on tim turnirima uraditi nesto vise,a zrijeb ce mu po automatizmu biti tezak.Nalbandian-ov povratak prosle godine je mozda recept kako treba,a opet Nalby je mnogo bolje bio plasiran nego sto ce Delpo biti od sjutra...

                        edit:Sto se Novaka tice ja bi uvijek radije izabrao jos nekoliko Slamova nego 1. mjesto,a vjerujem i on...
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: ATP Rankings

                          [quote author=Vladan link=topic=2171.msg239641#msg239641 date=1296431993]

                          Bice zanimljivo,ne kazem zbog ucesca na velikim turnirima koji su mu zagarantovani jos jedno dobro vrijeme,nego se pitam moze li on tim turnirima uraditi nesto vise,a zrijeb ce mu po automatizmu biti tezak.Nalbandian-ov povratak prosle godine je mozda recept kako treba,a opet Nalby je mnogo bolje bio plasiran nego sto ce Delpo biti od sjutra...
                          [/quote]


                          Bice mu strasno tesko,ovo na pocetku nista nije dobro pokazalo.Opet je imao mali povreda sa zglobom,i konstantno ce igrati sa tom povredom na umu,i to ce mu jos otezavati stvari u povratku u svjetski vrh.Mislim da cemo ga vidjeti u kakvom je stanju tek na IW I Miami,mada opet ni tu ne ocekujem nesto pretjerano,neko QF,bilo bi super uspjeh,ali opet zavisi i do zrijeba kao sto si rekao,ne moze se on ni blizu nositi sa najboljim u ovim trenutcima.

                          Comment


                          • Comment


                            • [/quote]


                              Nema teorije da bez dobrih rezultata u Indian Velsu i Majamiju pridje momcima u prvih 100
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Re: ATP Rankings

                                Nadal-a komentarisemo kad zavrsi mini-americka turneja,a onda slijedi branjenje 7000 bodova h5g6k8
                                No,odbranice na sljaci vjerovatno sve *#AI&D
                                Posle Johannesburg-a bi mogao Raona dosta da napreduje,samo da ne preforsira,ali mora da iskoristi ovo hard-a sto je ostalo prije evropske sezone sljake %QWT&W
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X