Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odakle tebi to da će dovesti Kagavu pod 1 ? A pod 2 misliš li da će dovoditi Kagavu ako Holtbi pokida ? I na kraju loše partije Holtbija su više plod načina igre Totenhema, tj. nemanja konkretne ideje pod AVB pod kojim nijedna 10-ka ne dolazi do izražaja, plus činjenica da mu stil u PL ne odgovara nikako, jednostavno prebrzo je ono za njega i sa previše jakih dulea koji se ne sankcionišu kao prekršaji.

    Comment


    • Prica se na vise mesta, proslo leto se spominjao njegov povratak.A i naravno da ce da se prica o tome kad su vratili Sahina.Naravno da bi trebali pre njega da vrate, nego da dovode bivseg igraca njihovog najomrazenijeg rivala.Kagava je uvek aktuelna tema u Dortmundu.Ne verujem u dolazak Holtbija zato sto je igrao za Salke i mislim da su ovo glasine samo kako bi uzburkale javnost.Ako on dodje, sigurno je to da nece igrati u startnih 11, iz mog ugla bi vise profitirali sa dolaskom Banege nego Holtbija jer bi tu doslo do tumbanja na par pozicija.Ne verujem da ko god da dodje da ce da pokida, jer nije prosao pripreme i trebace tu odredjen period aklimatizacije.Bice problema koga ce Klop da gurne na desno krilo, isti slucaj je i ako Banegu dovede mada ne verujem da ce se to desiti ali mislim da sa njim dobijaju vise nego sa Holtbijem.Gde ti njega vidis da ce da igra?Najbolje resenje bi bilo dovesti Volanda vec sada, ali ne moze Hofenhajm da nadje sada zamenu za njega.

      Kagava je sada visak u Junajtedu, jer tek dolaskom Mate minutaza ce mu se smanjti pa mozda se izbore za pozajmicu.

      Edit:Nerealan je Banega zbog cene, zbog toga ni nece da dodje do transfera.To sam zaboravio da napisem.
      Last edited by Ricma; 28-01-14, 15:34.

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Prica se na vise mesta, proslo leto se spominjao njegov povratak.A i naravno da ce da se prica o tome kad su vratili Sahina.Naravno da bi trebali pre njega da vrate, nego da dovode bivseg igraca njihovog najomrazenijeg rivala.Kagava je uvek aktuelna tema u Dortmundu.Ne verujem u dolazak Holtbija zato sto je igrao za Salke i mislim da su ovo glasine samo kako bi uzburkale javnost.Ako on dodje, sigurno je to da nece igrati u startnih 11, iz mog ugla bi vise profitirali sa dolaskom Banege nego Holtbija jer bi tu doslo do tumbanja na par pozicija.Ne verujem da ko god da dodje da ce da pokida, jer nije prosao pripreme i trebace tu odredjen period aklimatizacije.Bice problema koga ce Klop da gurne na desno krilo, isti slucaj je i ako Banegu dovede mada ne verujem da ce se to desiti ali mislim da sa njim dobijaju vise nego sa Holtbijem.Gde ti njega vidis da ce da igra?Najbolje resenje bi bilo dovesti Volanda vec sada, ali ne moze Hofenhajm da nadje sada zamenu za njega.

        Kagava je sada visak u Junajtedu, jer tek dolaskom Mate minutaza ce mu se smanjti pa mozda se izbore za pozajmicu.

        Edit:Nerealan je Banega zbog cene, zbog toga ni nece da dodje do transfera.To sam zaboravio da napisem.
        Boldovan deo pada u vodu sa imenom - Felipe Santana.

        Dalje, priča oko krila, pa ne dovode Holtbija da bude krilo čoveče, kakve veze ima krilo sa ovim transferom. Jednostavno kao do njega dođe biće zato što je ispod cene, Holtbi sjajan za rotaciju i to je to, zna Klopara nije mali. A krilo ? Nzm sa kim se povezuju i da li su procurela neka imena jer je povreda "taze", to je skroz druga priča, kao i Banega, pošto su ti igrači druge pozicije.

        Kagava ? Ima smisla priča da se vrati, ali sve to kada se vrati i ako se vrati.

        Comment


        • Kakve ima veze Santana???

          Comment


          • Originally posted by PRINCE View Post
            Kakve ima veze Santana???
            Santana je prošle godine prešao u Šalke, vjerovatno je na to Brajkula mislio. Hoće reći kako dva kluba ipak sarađuju na polju transfera iako su rivali

            Comment


            • Dortmund od kada znam za njih nisu imali nijednog Salkeovog igraca u svojim redovima, a Salke je dovodio Meceldera, Santanu i Boatenga.Pricam za skoriju istoriju, nije to da su tamo devedesetih uzimali igrace od njih.Samo ne mislim da ce njega uzeti pre Kagave.

              Dortmundu treba krilo kako bi popunio rupu koja je nastala povredom Kube, ne treba im jos jedan CM/OM kada su tu vec dobro popunjeni.Transfer Holtbija je nepotreban jer je Gundogan jos u timu, da nije bila bi druga prica.Dolazak Banege i znacio pomeranje Gunde na njegovu prirodnu poziciju(OM) i recimo gurnes Henu na krilo, ali nece oni iskesirati za transfer preko 10 miliona koliko ce trebati za Argentinca i zbog toga je to nerealna solucija.

              Comment


              • Originally posted by conviction11 View Post
                Santana je prošle godine prešao u Šalke, vjerovatno je na to Brajkula mislio. Hoće reći kako dva kluba ipak sarađuju na polju transfera iako su rivali
                Ja koliko se secam, Santana je presao u Salke kao slobodan igrac jer mu je istekao ugovor sa Dortmundom. Tako da tu nije bilo nikakve saradnje izmedju klubova.

                Comment


                • Originally posted by PRINCE View Post
                  Ja koliko se secam, Santana je presao u Salke kao slobodan igrac jer mu je istekao ugovor sa Dortmundom. Tako da tu nije bilo nikakve saradnje izmedju klubova.
                  Našao sam podatak da je Šalke platio 880.000 funti za taj transfer.

                  Najbolje da nam Maric pojasni kako je bilo.

                  Comment


                  • Onda sam ja nesto utripovao

                    Comment


                    • Tehnicki ga Dortmund nije prodao Salkeu, zato sto je ovaj imao izlaznu klauzulu i mogao je da bira gde ce da ide.Sigurno su ga trazili HSV, Verder, Levekuzen, Hanover i mozda neko van Nemacke i njemu se cinilo da je najbolje da predje u Salke.Ne mogu da se setim kog je leta potpisao ugovor, zna se samo da je bio nezadovoljan minutazom i da nije stavljena klauzula u ugovor on bi sigurno otisao ranije.

                      Comment


                      • Jel moguce da sudija nije svirao penal za Stutgart....

                        cist kao suza....
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Alcantara dominira !

                          Koga ste vi prodali , konjine
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Sve vam jebem , ali sve , koga ste vi prodali !

                            Ali opet mi je drago da vidim kako majstor dominira , SVAKA CAST DOKTORE !
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Stuttgart

                              Spoiler

                              Comment


                              • Kako postaviti klip iz Vine-a?!

                                [vine]MuVxagJ7Zva[/vine]
                                Last edited by Sir Giggsy; 29-01-14, 21:07.

                                Comment

                                Working...
                                X