Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fantasy Premier League 2013/14

    Jos dosta je ostalo do pocetka sezone , ali evo stavili su da se vec moze tim izabrati , tako da je dobro da pocnemo odmah kako bi nas se vise skupilo



    Oni koji nisu registrovani mogu to uciniti ovdje , a oni koji jesu mogu sa tim accountom uci i izabrati tim .. :


    http://fantasy.premierleague.com/


    Ovo su kodovi za lige :

    SK liga - classic :

    204955-59400


    SK liga - H2H

    204955-59423



    Sretno i nek najbolji pobijedi


    BTW. Moze li neko od admina ispraviti ime teme , ako je to moguce , jer sam napisao lleague greskom
    Last edited by Dale; 19-07-13, 14:15.
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

  • #2
    Како иде ово ако ја сад потврдим тим? Је л' могу касније да га мењам? Сад сам нешто саставио а нисам сигуран колико ми је тим добар па не смем да потвридим.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #3
      Ma mozes mijenjati do prvog kola neogranicen broj puta ;)
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • #4
        Аха, до јаја. А је л' има неких фора што треба да знам? Играо сам ово пре пар година и сећам се да ми је неко рекао да кад бирам тим увек на крају треба да ми остане нека сића. Не знам зашто.
        И дајте неки сајт који може да ми помогне. Исто се сећам да сам имао неки са повредама, најавама ко ће кад да игра и то, све што може да помогне реците, немојте да сте сисе.

        Ево ако sоmeone give a fuck, мој тренутни тим:

        Spoiler


        За пар играча одавде сам само чуо, и ништа више не знам о њима (Рамирес, Џарвис (овај је добар 100%, пошто ми много познат), Фигероа и Лонг).
        Last edited by Урош94; 19-07-13, 18:04.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • #5
          To za sicu ja stvarno pojma nemam , meni rijetko kad ostane , a sto se povreda tice oni to vecinom oznace , eto npr. Vidic nije sigurno da ce igrati , jer vidis da je kod njega narandzasta kockica , a kod drugih plava , sto znaci da su 100 % spremni ..

          Tim ti je dobar , samo bih ja Bertranda izbacio , jer nisam siguran da ce dobijati puno sansi pored Ashleya , bar na klupu da ga prebacis ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • #6


            Ево мог тима, све јунак до јунака!
            Мени је ово први пут да играм, видећемо како ћу проћи.
            Остало ми је 1.5 милиона, ако устреба...шта знаш?

            Comment


            • #7
              Originally posted by Dale View Post
              To za sicu ja stvarno pojma nemam , meni rijetko kad ostane , a sto se povreda tice oni to vecinom oznace , eto npr. Vidic nije sigurno da ce igrati , jer vidis da je kod njega narandzasta kockica , a kod drugih plava , sto znaci da su 100 % spremni ..

              Tim ti je dobar , samo bih ja Bertranda izbacio , jer nisam siguran da ce dobijati puno sansi pored Ashleya , bar na klupu da ga prebacis ..
              Ма знам ја да они означе, него је тај сајт баш добра ствар, има свашта на њему.

              Избацио сам Бертранда, убацио Развана Рата.
              Last edited by Урош94; 19-07-13, 18:15.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • #8


                ja takođe ovo prvi put igram, meni je ostalo još pola miliona ali šta ćete, jednom se živi...

                Comment


                • #9
                  Evo ga i moj tim

                  Last edited by Lord Aleksoni; 19-07-13, 19:37.

                  Comment


                  • #10
                    Kontao sam da ne postavljam , jer cu napraviti jedno 500 transfera do pocetka prvog kola , ali evo :

                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • #11
                      Kako izbacite ovakve slike, ja ne mogu nikako da ih napravim tako

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by AleksaVP View Post
                        Kako izbacite ovakve slike, ja ne mogu nikako da ih napravim tako
                        Ја у paint-у па оно select горе па десни клик crop...екеке

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by DelijaHool View Post
                          Ја у paint-у па оно select горе па десни клик crop...екеке
                          Ma i ja uradim to, ali ispadne mi mnogo manja slika nego vi sto ste izbacili

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by AleksaVP View Post
                            Kako izbacite ovakve slike, ja ne mogu nikako da ih napravim tako
                            u Paint-u ideš na Select pa onda na Rectangular Select, uokviriš dio slike koji ti treba i onda kopiraš to, otvoriš novi prozor Paint-a i onda Paste i to je to

                            Comment


                            • #15
                              Gde se kuca ono za ligu? Ja sam i prosle godine igrao, ali ni u kojoj ligi.

                              Sto svi stavljajte Bejla u tim. Ja ne znam da li da odmah zapocinjem sa pravljenjem tima ili da cekam sam pocetak sezone posto cu sigurno hteti da menjam.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment

                              Working...
                              X