Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Dale View Post
    Da , 1 mozes u svakom kolu bez kazne , a za svaki naredni ces dobiti -4 poena , ali ono ako je bas neophodno isplati se da dobijes ta -4 ..

    I imas 2 wildcarda , po jedan u polusezoni , koji mozes da iskoristis kad hoces , tad imas neogranicen broj transfera ..

    I ovo , ako ne napravis transfer nakon prvog kola , onda ces nakon drugog moci 2 transfera napraviti , bez kazne ;)

    Sto se golmana tice , ja bih prije od te dvojice stavio Manonea , jer imam utisak da ce Sunderland primiti dosta manje golova od Southamptona ( sto ne znaci da mislim da ce biti bolji kao ekipa )

    Ajde me podseti, posto se igraci ne mogu menjati u toku kola, sta recimo ako se igra zaostali mec za 20 dana ? Necu imati istu postavu 20 dana logicno... Sta se tu radi
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #77
      Originally posted by Mr.M View Post
      Ajde me podseti, posto se igraci ne mogu menjati u toku kola, sta recimo ako se igra zaostali mec za 20 dana ? Necu imati istu postavu 20 dana logicno... Sta se tu radi
      Imaš spisak utakmica koje ti čine kolo. Ako bilo koja utakmica bude odložena, igrači koje imaš iz tih ekipa ti neće doneti poene u tom kolu. Odložena utakmica i učinci igrača će se računati u nekom drugom kolu, kad ta utakmcia bude na rasporedu.

      Što se wildcard-a tiče:

      One wildcard can be played at any time. The January Wildcard can only be used after Gameweek 20 starts (1 Jan 11:30) until Gameweek 23 ends (1 Feb 11:30); as the January wildcard isn't available until after the Gameweek 20 deadline, the earliest these transfers will be active is Gameweek 21.
      Last edited by Lineker; 10-08-13, 22:02.

      Comment


      • #78
        Originally posted by l1m4r View Post
        A evo i mene!
        Cisto da se sirim malo
        Spoiler
        Spoiler


        malo sam i ja izmenio prvobitni tim!
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • #79
          Стилијан или Рики? У великој сам дилеми...

          П.С. Лимаре, 'ђа ми се твој тим скроз.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • #80
            Riki

            Fala Uki, kombinuje se ;)
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • #81
              Што ти ниси узео онда Рикија него Стилијана?
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • #82
                prijavio sam se za klasik, prvi put igram ovo a evo i moje ekipe



                na klupi su : westwood ( gk,sunderland ) , fabio (df, MU) , Johnson ( mf, norwich ) i Jones (fw, stoke )

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Uros94 View Post
                  Што ти ниси узео онда Рикија него Стилијана?
                  Kombinovanje!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • #84
                    Не лажи сисо, хоћеш да ме зајебеш и ослабиш конкуренцију.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • #85


                      Ovo bi trebalo da je konacan tim. Izmenjao sam maximalno.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • #86


                        Бентеке уместо Стариџа у 3 ГВ-а. Наравно, ако се до тад овај други не покаже.

                        Comment


                        • #87
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #88
                            Evo je , ova ostaje sad 100 % za prvo kolo :



                            Hajmo momci do odbrane titule , u strasnoj konkurenciji
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Topdzija View Post


                              Ovo bi trebalo da je konacan tim. Izmenjao sam maximalno.
                              Umesto Howarda na gol je stao Mignolet(LFC). Umesto Koscielnog je Dawson(Tottenham), umesto Figueroe Whitteker(Norwich). I umesto Artete sam stavio Lamparda.
                              Sada ne menjam vise 100%(jedino ako se neko povredi na duze vreme).
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • #90
                                @Dale nemas sanse!
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X