Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by AleksaVP View Post
    Evo ga i moj tim

    Spoiler
    Evo i male izmene kod mene

    Last edited by Lord Aleksoni; 13-08-13, 14:06.

    Comment


    • #92
      Ja sam se oslonio na RVP-a i Berbatova uz asistencije Hazarda i Cazorle, na standardno dobre partije Diamea,Lamparda i Fellainija.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • #93
        Originally posted by l1m4r View Post
        @Dale nemas sanse!

        Pa pogledaj ih bolan , ne znas odakle ti veca opasnost prijeti , svi opasni po gol , a i u odbrani glavonje , mogu zabiti kad hoce ova dvojica , a Cole svako malo asistira

        Top 10 sigurno
        Last edited by Dale; 13-08-13, 14:14.
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • #94
          Ljudi da vas pitam ako igrac stvarno pocne da napreduje da li mu se i poeni povecavaju na igrici?
          Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
          sigpic

          Comment


          • #95
            Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
            Ljudi da vas pitam ako igrac stvarno pocne da napreduje da li mu se i poeni povecavaju na igrici?
            Ako igrac napreduje,tj. ima dobru sezonu...raste mu cena,a ako ima losu...cena opada...

            Bar tako mislim...;)
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • #96
              @Dale imam bolju klupu!
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • #97
                Ko se iole razume u fantasy uzece ove godine od napadaca bar dva iz tria Berbatov-Boni-Benteke... Sva trojica ce imati 15+ golova i bice lideri svojih ekipa... A onda vidim neko uzme Toresa,Ba,Cicarita,van svake pameti
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Mr.M View Post
                  Ko se iole razume u fantasy uzece ove godine od napadaca bar dva iz tria Berbatov-Boni-Benteke... Sva trojica ce imati 15+ golova i bice lideri svojih ekipa... A onda vidim neko uzme Toresa,Ba,Cicarita,van svake pameti
                  Dodaj tu i Lukaku-a
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Mr.M View Post
                    Ko se iole razume u fantasy uzece ove godine od napadaca bar dva iz tria Berbatov-Boni-Benteke... Sva trojica ce imati 15+ golova i bice lideri svojih ekipa... A onda vidim neko uzme Toresa,Ba,Cicarita,van svake pameti
                    Једино не знам за тог Бонија, из парадајз лиге долази дечкоња, одбрана без, има да га млате ови из Стоука као слиницу.

                    Берба класика, Бентеке је јачина.

                    Comment


                    • ima napadača koliko hoćeš koji će donjeti veliki broj poena.
                      Bitno je odabrati dobrog srednjaka i odbranu koja ce donositi poene
                      sigpic
                      "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

                      Comment


                      • Ma nema sanse da ubacim sliku ispada mala Evo tima: Golman-Begovic,Centralni bekovi-Jagielka i Ager,Spoljni bekovi-Zabaleta i Gibs,Sredina-Dzerard,Hazard,Cleverli,Napad-Lukaku,Benteke,Weiman
                        Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                        sigpic

                        Comment


                        • Uz neke manje korekcije to bi bilo to

                          Comment


                          • Moji mucenici

                            Comment


                            • Pa gde bas Kerika 'slave?!
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • A igra taj nesrecnik svaku, pa imam redovna 2 poena na njega

                                Comment

                                Working...
                                X