Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Nadam se da si ga izbacio iz tima...

    I ja videh to 75%,al ipak ga izbacih,i usra me da ne igra...
    Jesam.

    Nisam stigao da ga izbacim. Valjda će uletetti neka zamena

    Comment


    • Ja cu definitivno sledece kolo WC da iskoristim koliko sma skontao ovaj WC je samo za januar tako da znam od prilike kak oce mi izgeldati tim.
      Steve Sidwel jedini igrac koji mi je u timu od prvog dana do sada i necu da ga menjam ni sa WC-om
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Iskoristio sam ovaj januarski wildcard, tako da mi tim sada izgleda ovako uz malo promena
        Golman:Mignolet
        Odbrana: Dawson,Shaw,Kompany
        Vezni:Livermore,Adam Johnson,Hazard,Yaya Toure
        Napad:Suarez(C),Lambert,Aguero
        Klupa:Kelvin Davies, Ramsey, Rosenior, Baker
        Ramseya cuvam jos otkad se povredio jer sam ga doveo za 6,5 dok sada kosta mislim 7,5.

        Imate li vi neke igrace koje niste prodavali od pocetka fantazija? Ja ove sezone iz tima nisam vadio Mignoleta,Dawsona,Yayu Tourea,Ramseya i Ricky Lamberta.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Od kad sam ih kupio nisam ih prodavao: Hazard, Jaja Toure i Suarez-a

          Comment


          • Out : Lloris , Friedel , Sakho , Evra , Yanga-Mbiwa , Turner , Cazorla , Pozuelo , Lallana
            IN : Cech , Schwarzer , Koscielny , Shaw , Johnson , Chester , Ozil , Wilshere , Bentaleb

            Cech
            Johnson , Kosicelny , Shaw
            Hazard , Ozil , Silva , Wilshere
            Suarez (C) , Lukaku , Adebayor

            Klupa : Schwarzer , Chester , Ward , Bentaleb
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Dale, da znas da je Wilshere suspendovan za ovo kolo, dobio 5. zuti karton.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                Dale, da znas da je Wilshere suspendovan za ovo kolo, dobio 5. zuti karton.
                Nema veze sad je deset granica za suspenziju, ali onda dobijes dvije tekme
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Od pocetka su tu Hazard,Walker,Minjole... i Given...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ja se ne secam ali mislim da mi ni jedan igrac nije tu od pocetka
                    Mozda Ramsey...

                    Comment


                    • Kod mene jedino Yaya Toure od početka.

                      Danas odradio neke transfere ali nisam još iskoristio wildcard, nije moglo nešto

                      Napdački trojac čine Negdredo, Žiru i Suarez
                      Last edited by ognjen; 17-01-14, 23:19.

                      Comment


                      • Iskoristio sma i ja ovaj januarski WC pa mi tim izgleda ovako:

                        Howard,Jagielka,Coleman,Mertesaker,Yaya,Gerard,Lal ana,Sidwel,Suarez,Remy,Jay Rodrigez

                        Izmene:Jakupovic,Coolback,Whitteker,Bruce

                        Jedini igrac od pocetka do kraja STEVE SIDWEL i ne nameravam da ga menjam
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Isplatio se Adam Johnson vec na debiju! Gol i asistencija, lagano.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • koliko sam ja glup kabaje na klupu sam ostavio za mrtvi sliva koj mi doneo 5 poena a kabaje imace 15 na kraju

                            Comment


                            • Jbg , ne mozes to unaprijed znati nikako , 90 % ljudi bi Silvu izabralo prije Cabayea

                              Meni ovo kolo uzas do sad , 36 bodova , jos Hazard , Lukaku i Adebayor ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ma ne, hteo sam Silvu i jedan od napadaca da prodam i da kupim Aguera a i neki slabi od sredni red stim da bi Cabaye uleteo u prvu postavu,,,, Kod mene 36 , ostali jos Hazard, Coleman, Aspilicueta i Oscar...

                                Comment

                                Working...
                                X