Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Sta ako bude nerijeseno u kupu , zna li neko ?
    Gleda se ko je vise golova dao, pa ako je i tu nerjeseno onda asistencije.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • ZahvaljIVAM
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Nema na cemu.

        Evra mora odraditi svoj posao, nemati vise od 2 boda i da prodjem dalje u kupu
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ja gubim 5 razlike .

          Protivniku nije ostao niko , meni ostali Hugo , Evra i Adebayor , mogu valjda 6 dobiti jebem mu misa
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Eto Dale prolazis u kupu, a Evri otpade cista mreza, jos sad zuti da fasuje i nek ne prilazi protivnickom golu pa i ja da prodjem dalje
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • I u kupu , i na kladionici , Emmu doktore

              Sad nek ih Tottenham zgazi , nemam ja bas nista protiv
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Pise da se Remzi vraca 13. januara jeli to tacno ili da ga menjam?
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Pise da se Remzi vraca 13. januara jeli to tacno ili da ga menjam?
                  Ja sam ga ostavio na klupi, ne isplati mi se nikako da ga prodam, posto sam ga doveo za 6,5 a sada kosta 7,5. A njegova zamena, Diame, solidno donosi bodove, evo danas se upisao u strelce.
                  U kupu sam prosao lagano, sa 20-ak poena razlike.

                  Nisam znao da dobijamo pravo na wildcard i u drugom delu sezone.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Imamo imamo , ali mislim da se mora u januaru iskoristiti , bar je tako bilo u prosle dvije sezone , pa eto ..

                    Ja cu ga garant odmah iskoristiti , bar bih prije tako
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Ja se izvukoh na 50 poena mada vezni red mi je katastrofalan Yaya,Sidwel,kasami,Normand dok mi Remzika na klupi trenutno necu da ga menjam trenutno.Nemam predstavu kako da napravim neki bolji vezni red,Surez me mnogo kostao,a pored njega imam jos skupe Remy-a i Lukaku-a tako da moram taj WC da odradim sledece kolo najverovatnije.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Lallana i Benteke IN, a Sessegnon i Podolski OUT...

                        Konacno sam zadovoljan veznim redom.... Hazard,Koutinjo,Kabaj,Lallana i Barkley
                        U napadu i dalje izbegavam Suareza i Runija..znam da ispastam zbog toga,ali iz neke lude tvrdoglavosti necu da ih uzmem....Lukaku,Adebayor i Benteke bi trebalo da odrade posao...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Jel Barkley ne igra, pise na fantasyju da je 75 % šanse da igra

                          Comment


                          • Originally posted by AleksaVP View Post
                            Jel Barkley ne igra, pise na fantasyju da je 75 % šanse da igra
                            Nadam se da si ga izbacio iz tima...

                            I ja videh to 75%,al ipak ga izbacih,i usra me da ne igra...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Walcott izasao , Silva usao , Wildcard je i dalje tu

                              Belgijanci su mi poceli fino , Hazard go , Lukaku asistencija ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Belgijanci su mi poceli fino , Hazard go , Lukaku asistencija ..
                                Belgijanci uvek ispostuju....
                                Jos nije kasno i da ga uvali Lukaku...valjalo bi i to...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X