Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam jedini koji nema Suareza izgleda,nikako da se poklopim sa parama da ga kupim,mada smatram da sledeca 2 kola nece doneti nesto bodova zbog duela sa Sitijem i Celsijem tako da ostajem na triu Ziru-Remy-Lukaku
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Nisi jedini,i ja neam Suareza...

      Igra gubi smisao zbog zivotinje...jer u svakom kolu donosi po 20-30-40 bodova kao kapiten...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Ja sam jedini koji nema Suareza izgleda,nikako da se poklopim sa parama da ga kupim,mada smatram da sledeca 2 kola nece doneti nesto bodova zbog duela sa Sitijem i Celsijem tako da ostajem na triu Ziru-Remy-Lukaku
        I ja sam mislio da Suarez neće donijeti puno poena protiv Tetenhema i iz tih razloga u tom kolu nisam ga stavio za kapitena a on izdominirao.

        Držati ga za kapitena do kraja ovog takmičenja bez razmišljanja.
        Last edited by ognjen; 22-12-13, 10:19.

        Comment


        • Giroud i Nasri out , Walcott i Adebayor ( kapiten ovo kolo ) in
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Walcott majstor kapitenski
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Vrlo perspektivnih 34pts

              Comment


              • 68 poena, Suarez kao kapiten zakazao, ostali odlicni. Takodje, prvo kolo kupa prosao kao plitak potok.
                sigpic

                Comment


                • Hazard me danas lepo obradovao...20 bodova kao kapiten...

                  Kabaj standardno dobar...evo vec poslednjih 4-5 kola uvek tu negde oko 10 bodova...

                  Sta se desava sa ovim kupom?Jesmo li vec igrali,ili tek igramo protiv random ekipe?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • 49 poena ovo kolo. Lambert se konacno isplacuje, Hazard standardno dobar, evo ubacio sam Runija i on doneo lepe bodove. Jedino je Suarez podbacio i odbrana(Mignolet,Johnson,Dawson i Distin).

                    I da, prolazim u kupu.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Prvi put od pocetka sezone sam lepo postavio sastav, tj. nisam ostavio nikog na klupi ko bi doneo neke dobre bodove. Remy 22 kao kapiten, Jay Rodriguez briljirao sa 16, ukupno 70, za laganu pobedu u kupu

                      Comment


                      • 80 laganini, sa nula transfera. Walcott brat moj dobri
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Taman skupim pare za Suareza i on odigra ziheraski sa 1 bodom.Sto ej najjace povredjen Remzi,Begovic a Howard dobi ocrveni ne znam kud cu pre.24 poena samo Remy doneo 11.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ja sam se jos lomio dal da stavim Runija ili Suareza, koji je inace kapiten, i na kraju sam napravio gresku jer sam ostavio Suareza.

                            Comment


                            • Opet me izvuce Hazard....20 bodova kao kapiten...

                              Napadaci dobri...Lukaku 9,Adebajor 8 i Zirud 7...al ostatak tima ocajan...ipak skupih nekako 57 bodova...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Sta ako bude nerijeseno u kupu , zna li neko ?
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X