Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Proslo kolo 81 sad 90 Aguero,Runi,Remzi i Nastasic izdominirali
    Kun kapiten!
    Nadam se da ce Dawson dobiti bar 2-3 boda bonusa
    Posle onako dobrog proslog kola ovo nisam ocekivao....

    Comment


    • Originally posted by coja View Post
      Proslo kolo 81 sad 90 Aguero,Runi,Remzi i Nastasic izdominirali
      Kun kapiten!
      Nadam se da ce Dawson dobiti bar 2-3 boda bonusa
      Posle onako dobrog proslog kola ovo nisam ocekivao....
      svaka čast!!!

      kako stojiš na tabeli sada?

      Comment


      • Samo sam jedno kolo imao ispod 50 bodova.
        Na overall cu biti medju 200.000 kada obracunaju danasnjih 12 bodova.
        A sledece kolo sam gotov
        Nema mi Vorma,Snodgrassa i mozda Gibbsa

        Comment


        • evo upravo gledam svoj profil na fantasy-ju, kad' ono 70 poena. Juče pisalo 59 ali "ušli" su neki sa klupe tako da se situacija poboljšala. Urodlle su plodom izmjene koje sam napravio prije ovog kola.

          Comment


          • 85 poena ovo kolo. U poslednja 3 kola sam uvek preko 60 poena tako da sam prezadovoljan mojim timom.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Dal' ce Nastasic igrati ?

              Comment


              • Originally posted by coja View Post
                Dal' ce Nastasic igrati ?
                Trebalo bi da igra. Valjda su im povredjeni Kompany,Silva,Jovetic, a ostali bi trebalo da su spremni. Meni i ovo kolo Aguero kapiten.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Izbacujem iz tima sve igrace Totenhema koji igraju u napadu.Stvarno se ne zna koga ce i kad rotirati...
                  Jedino ostavljam Walkera,za njega bar znam da je zacementirano mesto u prvih 11...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Meni su u napadu Benteke Suarez i Aguero

                    Comment


                    • Ma i meni je Benteke,Staridz i Lukaku,ali sam drzao ovog Eriksena u timu,a pre njega Dembele-a...tako da cu sad bas da ih izbegavam...

                      Vratio sam Koutinja u tim,morao sam..mislim da ce sad konacno da krene da donosi neke bodove na fantaziju...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Tamo je jedini Townsend siguran , ubjedljivo najbolji u Tottenhamu od svih ofanzivnih igraca

                        On ce kod mene ostati dok se nesto ne promijeni kod AVB-a eventualno ..

                        Ja ovo kolo , vjerovali ili ne , bez transfera
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • I ja takodje ovo kolo bez transfera. Iz Totenhema imam Townsenda i Dawsona. Porazavajuce je sto u fantazi timu imam vise igraca Totenhema, nego igraca Arsenala. Iz Arsenala imam samo jednog jedinog Aarona Ramseya.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • takođe bez transfera ovo kola, zašto da bilo šta mijenjam kada mi je ovakav sastav donio 70 poena u prošlom, sada očekujem i više. Rooney - Suarez - Aguero u napadu, odbrana nešto slabija ali kontam da mi je bolje imati u napadu i veznom redu klasu jer oni najviše donose poena.
                            Last edited by ognjen; 09-11-13, 14:52.

                            Comment


                            • Fonte 2 , Ward 6 , Hazard 13 , Suarez 16x2 = 53 poena !

                              Sutra : Hugo , Zabaleta , Mesut , Townsend , Ramsey , Giroud i Rooney
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Mignolet 6, Coleman 8, Ivanovic 0, Fonte 2, Hazard 13, Barkley 1, Oscar 2, Lukaku 2, Suarez 16x2 = 66

                                Danas: Yaya Toure, Aguero

                                Comment

                                Working...
                                X