Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svako kolo imas pravo na jednu izmjenu, a WildCard ti omogucava kad odlucic da je iskoristis da izvrsis totalnu rekonstukciju tima, mozes sve nove uzeti, ako zelis.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Ne po 1 besplatan transfer imas u svakom kolu,ako ne iskoristis to kolo prenese ti se u sledece,pa u sledecem kolu imas 2 besplatna transfera (ali nikad ne mozes imati vise od 2)
      A wildcarda kada iskoristis onda imas neograniceno besplatnih transfera,znaci izmenjas kolko oces snimis i to je to.Jedan wildcard mozes iskoristiti bilo kad u toku sezone a drugi u januarskom prelaznom roku.Valjda si sada shvatio
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Svako kolo imas pravo na jednu izmjenu, a WildCard ti omogucava kad odlucic da je iskoristis da izvrsis totalnu rekonstukciju tima, mozes sve nove uzeti, ako zelis.
        Kolko traje to 1 dan?
        Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
        sigpic

        Comment


        • City me osvježio, Toure 16, Auero 9 i Hart 6 poena

          S ozirom kako me u protekla dva dana nije nikako išlo ovo je perfektno, imam sada ukupno 52 poena, prosjek je 43

          Comment


          • Ne znam da li da ubacim Dzeku u tim u mesto Lamberta sta mislite,pricajte ljudi
            Last edited by Djone7 Vale 46; 19-08-13, 23:03.
            Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
            sigpic

            Comment


            • Ja svake sezone ovo igram 10-ak kola, pa zapustim...jbg ne stignem uvijek da postavim tim, nekad i zaboravim. Ove godine cu se potrditi da do kraja odradim kako valja.

              Nece da mi otvori, pa ne mogu da vidim bodove, ali bi trebalo da bude oko 75-80.


              Ako ti sta znaci, ja imam Dzeka
              Last edited by powerslave; 19-08-13, 22:59.

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Ja svake sezone ovo igram 10-ak kola, pa zapustim...jbg ne stignem uvijek da postavim tim, nekad i zaboravim. Ove godine cu se potrditi da do kraja odradim kako valja.

                Nece da mi otvori, pa ne mogu da vidim bodove, ali bi trebalo da bude oko 75-80.


                Ako ti sta znaci, ja imam Dzeka

                Auuu druze tebi je banja dobre si bodove zgrnuo
                Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                sigpic

                Comment


                • Pamtim i bolje dane, ali je i ovo super

                  Comment


                  • Ovo je odlicno a kakvi su tek bili bolji dani ja imam samo 38 bodova znaci da znas kakve sam igrace bio stavljao sramota me Odma sam iskoristio Wildcard citav remont ekipe Nego na kojem si mestu?
                    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Nemam pojma, bio sam 7-8 zadnji put kad sam ulazio. Sad nece da mi otvori sajt.

                      Comment


                      • Meni lagano otvara.

                        Ja sam prosle sezone ostao aktivan jer sam stigao do 7 kola u kupu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Nemam pojma, bio sam 7-8 zadnji put kad sam ulazio. Sad nece da mi otvori sajt.
                          E kralju da znas koji sam ja ni u prvih hiljadu
                          Last edited by Djone7 Vale 46; 19-08-13, 23:18.
                          Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • ja trenutno imam 59 poena, međutim kada bacim oko na tabelu, tamo sam zadržao 189. mjesto sa 21. bodom, je l' se tabela nešto kasnije update-ju?

                            Comment


                            • Originally posted by DelBoy View Post
                              ja trenutno imam 59 poena, međutim kada bacim oko na tabelu, tamo sam zadržao 189. mjesto sa 21. bodom, je l' se tabela nešto kasnije update-ju?
                              Izgleda da je tako, ja igram jos jednu ligu i ista mi je situacija. Valjda ce ovo uskoro da dodje sebi.

                              Comment


                              • Zbog cega su mi Silva i Rooney na klupi ? A stavio sam ih u prvoj postavi. Mogao sam 'ladno 17 poena zaradit na njih dvojcu.

                                Comment

                                Working...
                                X