Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svjetsko juniorsko rukometno prvenstvo - BiH 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Na ovakav nacin ispasti, IHF je jos veca kriminalna organizacija od UEFA-e i FIFA-e. Mustafa da te neko u oni protestima u Egiptu slucajno ubije

    Comment


    • #92
      Ne želim reći da smo sami sebe pobijedili jer je ovo velika sramota za IHF što šalju ovakve seljačine od sudaca da sude Svjetsko prvenstvo. Čovječe oni nama daju sudije iz yebene Litvanije gdje je kriket više popularniji nego li rukomet. Daj gospodu - Nijemce, Špance, Francuze neka sude...

      Mi smo odigrali loše u to nema sumnje, ali ona 3-4 sedmerca zaredom kada je samo bitno doći na 7m i šutirati, a ovi levati će svirati već nešto. Mamu im yebem usranu litvansku dabogda se živi ne vratili u yebenu Litvaniju. Čuj sudije iz Litvanije...
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • #93


        Malo sto su ukrali pobjedu, pa nece da sude ni ocigledno iskljucenje pred kraj...kakva kradja

        Comment


        • #94
          Tresem se sad od huje, ne mogu da vjerujem da onako mozes nekog krasti. Zao mi momaka koji su ginuli.

          Comment


          • #95
            Bas nevjerovatno...kakvu velicanstvenu pobjedu su ukrali

            Comment


            • #96
              Ne sjecam se kad mi je teze bilo

              Mustafi se na.ebem svega,a ovoj dvojici glavonja iz Litvaniji pozelim da im djeca hodaju na daljinski.Kad vidim Perica kako ne moze da stoji na nogama,kako ostali momci placu jer im je ukradena cista pobjeda.

              Ovi momci su ponos drzave!
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • #97
                Originally posted by danijelkr View Post
                Tresem se sad od huje, ne mogu da vjerujem da onako mozes nekog krasti. Zao mi momaka koji su ginuli.
                Ma hajde što se tresem, nego pritisak sebi nabi radi nekih levata koji se moraju uvući u guz nekom yebenom Afrikancu. Pa šta je taj EHF sebi dopustio da im neki punoglavac iz Afrike bude glavni pored onoliko rukometnih evropskih zemalja. Yebem ti rukomet, EHF, Afriku cijelu, onu đubrad egipatsku što se samo nešto buni i simulira. Na ovaj način juniori kada gube svakako da nije dobro, kakva im se poruka šalje kada ih na početku njihovih karijera ovako kradu.
                Last edited by Merlin; 24-07-13, 19:54.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • #98
                  Odavno me neka ekipa nije brze kupila od ove svaka cast momci na borbi!!!

                  Comment


                  • #99


                    Necu zaspat veceras sekunde
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • A gdje lopta tu, jel ovo crno.

                      Samo nešto da prokomentarišem vezano za ovu sliku, ovo je rukomet a ne košarka, dakle morate imati snimak u trenutku kraja da li je lopta prešla gol liniju, ako nije, nije gol. Nebitno kad je ispustio. Tako da je tu možda sudija i u pravu. Treba konsultovati pravila mislim da je tako, i naravno snimak prelaska lopte liniju

                      Hrvatska i Španija istakle ozbiljnu kandidaturu za visok plasman, stvarno su superiorno dobili današnje mečeve. Pogotovo me Hrvatska impresionirala jer sam u Boriku gledao Tunis nekoliko puta i ljudi znaju igrati rukomet.

                      Srbija, ne bi smjelo da je odlučio faktor publike, jer Holandija je morala pasti danas, možda je put uticao na to da momci izgledaju onako malokrvno na terenu, ne znam šta bi drugo bilo objašnjenje. Ne znam zašto dozvoljavaju onom kretenu da onoliko trubi u dvorani, baš živcira, nešto poput vuvuzele. Uzgred kamera ne snima svaku malo semafor, spiker se od trube ne čuje i ostaje samo da gataš rezultat

                      Nešto kad razmislim vjerovatno je i Dancima put jbao kevu jer su u više navrata govorili da ime je sve super samo ih smara velika udaljenost između bl i sa
                      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 23-07-13, 00:29.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Шта рећи, а не заплакати... испали смо од Холандије - па ти и нису играли рукомет до сада... након онаквих мечева против Француза, Руса и Данаца Одувијек смо себи највећи непријатељи били!!!

                        Очекивао сам бар 1/4 финале, то би био добар резултат и путоказ за будућност... овако нас чекају мутна времена! Као она која су услиједила након бронзе 2001.г.
                        винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                        Comment


                        • Velika šteta za BiH, propuštena je jedinstvena prilika da se uđe među 8, a kasnije i prolazak protiv Francuske ne bi bila nemoguća misija. Dosta promašaja sedmeraca i zicera koji se ne smiju dešavati u ovakvim utakmicama. Previše se mrljavilo kod 22-21, propušteno je niz prilika da se utakmica prelomi. Suđenje je bilo skoro perfektno cijelu utakmicu, nisu uticali na rezultat.

                          Srbija pokazala sa kakvim je mediokritetima došla na prvenstvo, sve pacer do pacera. Nikad lošija generacija, i poraz od Holandije nije ni najmanje iznenađenje.

                          Comment


                          • Sad hladne glave da napisem koju rijec o reprezentaciji BiH koja je na mene ostavila veliki utisak. Igraci poput Perica, Malinovica, Eresa, Ajkunica, Gradjana i Halilkovica mogu biti velike ubice u napadu i biti predvodnici nove reprezentacije koja nece kao sto su se dugi niz godina nasi najbolji rukometasi saginjali cim im dodje jaca reprezentacija. Imamo potencijala i u odbrani, a Bezbradica bi mogao postati nas Dominikovic. Imamo i par igraca koji imaju veliki potencijal, ali nikad nece biti igraci poput Milasa i Milicevica.

                            Sad je na Markovicu da ove nabrojane momke baci u vatru i nek popusimo jedan kvalifikacioni ciklus, ali znas da ce se ovi momci boriti sa par pojedinaca koji su u reprzentaciji uvijek bili na nivou.

                            Comment


                            • Орлићи су у разигравању за пласман прво савладали Аргентину, а данас и Њемачку.
                              РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                              Comment


                              • Dođe prvenstvo i do samoga kraja - finala. Šveđani bez puno muke savladali Francuze u prvom polufinalnom susretu. Svoju dominantnost su nastavili i danas, cijeli meč su kontrolisali tako da su na kraju sasvim zasluženo stigli do finala.

                                Drugi polufinalni duel prema očekivanjima mnogo zanimljiviji i efikasniji. Odlična utakmica Hrvata i Španjolaca, opravdali su očekivanja u svakom slučaju. Španija bolje ušla u meč, Hrvati su nekako izgledali ukočeni u prvom dijelu, stoga se na odmor otišlo sa velikom prednošću Španije od 5 golova razlike. Ipak, u nastavku daleko bolja igra Hrvatske koja je u velikoj mjeri smanjila broj tehničkih pogrešaka i fulanja zicera, te uspjela poravnati rezultat i izboriti produžetke. Nakon regularnog dijela bilo je 30-30. Produžeci su ipak pripali blagim favoritima u ovoj utakmici - Španjolcima koji su se bolje snašli i nakon 70 minuta igre izborili finale. Imali su Hrvati i ovdje dobru igru, kontrolu nad utakmicom, međutim Španjolci su naočigled bili daleko prisebniji i spremniji, par profulanih zicera je koštalo finala kockaste. Puno promašenih zicera, prije svega sedmeraca su Hrvatima donijeli tek borbu za bronzu, mogli su i morali ovo bolje u prvom dijelu i onda lagano privesti utakmicu kraju.

                                Danas Srbija sa Slovenijom igra za 9. mjesto, vjerujem da će biti zanimljiv susret. BiH sa Dancima u razigravanju od 13.-16. mjesta.

                                Zanimljivo, od 5.-8. mjesta razigravaju Egipat-Švicarska, te Nizozemska-Brazil. Ko bi očekivao recimo Holanđane ili Brazilce ovdje, a Dance, Nijemce, Srbe, Slovence, Mađare, pa i Tunižane u borbi za 9.-16. mjesta.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X